• Tomáš Bím

    Míček

    Položka č.: 220

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00

    litografie, 10,5 x 8 cm, sign. DU T. Bím, pasparta, č. 38/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Tomáš Bím

    Hřiště

    Položka č.: 219

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    litografie, 21,3 x 16 cm, sign. DU Tomáš Bím, rám, autorský tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Tomáš Bím

    Servus

    Položka č.: 218

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    litografie, 13 x 7,5 cm, sign. DU Bím, pasparta, č. 120/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Kruh se uzavírá

    Položka č.: 307

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1973, 42 x 30 cm, sign. PD VLACH, realizováno, na zadní straně technické poznámky z redakce, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

  • Zdeněk Vlach

    (1942-1999)

    Pohádka svatojánské noci

    Položka č.: 306

    kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1984, 60 x 42 cm, sign. PD VLACH, realizováno, Antikvariát Dlážděná, studium na Výtvarné škole v Praze

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Hommage a Leonardo (The Aeroplane)

    Položka č.: 305

    Vyvolávací cena: 39.000 CZK (1.625 €)

    suchá jehla, lept, pochoir, 1975, 36 x 50 cm, sign. PD Dalí, rám, č. 183/450, významný katalánský malíř s osobitým rukopisem byl v roce 1929, po spolupráci na Buñuelově snímku Andaluský pes, přijat do skupiny pařížských surrealistů. Nevázaný umělec, který toužil po zviditelnění a po penězích a nezdr…

    Aktuální cena: 39.000 CZK (1.625 €)

  • Joan Miró

    (1893-1983)

    Položka č.: 304

    litografie, 32 x 49 cm, rám, přeloženo, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně, člen Pařížské surrealistické skupiny

  • Pablo Picasso

    (1881-1973)

    Únos Sabinek

    Položka č.: 303

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    litografie, 1962, 23 x 27 cm, pasparta, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Škole umění v Barceloně a Academia de San Fernando v Madridu

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Vasilij Kandinsky

    (1866-1944)

    Bauhaus Dessau

    Položka č.: 302

    tisk, 35 x 25 cm, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Vasilij Kandinsky

    (1866-1944)

    Položka č.: 301

    tisk, 1929, 35 x 25 cm, značeno v tisku LD VK 29, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Lev Šimák

    (1896-1989)

    Zátiší s jablky a citróny

    Položka č.: 300

    Vyvolávací cena: 52.000 CZK (2.167 €)

    olej, plátno, 1931, 45,5 x 66 cm, sign. LD Lev 31, rám, konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, žák prof. M. Pirnera, J. Obrovského, A. Bröhmse a F. Thieleho na AVU v Praze, čelní člen Umělecké besedy, místopředseda a předseda SČUG Hollar

    Aktuální cena: 52.000 CZK (2.167 €)

  • Václav Pavlík

    (1901-1966)

    Položka č.: 299

    olej, karton, 28,5 x 47,5 cm, sign PD V. Pavlík, na zadní straně štítek dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Drahoňovského, J. Mařatky, J. Bendy, a V. H. Brunnera na VŠUP v Praze, poté O. Španiela na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy a Sdružení výtvarníků v Praze

  • Jaroslav Trnka

    (1924-1986)

    Povozy na cestě

    Položka č.: 298

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    olej, plátno, 1969, 47 x 70,5 cm, sign. PD Trnka, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. V. Rady a O. Nejedlého na AVU v Praze, člen JUV

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Karel Novák

    (1915-2006)

    Pražský hrad v noci

    Položka č.: 297

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (117 €)

    olej, karton, 50 x 70 cm, sign. PD Novák K., rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Obrovského, K. Mináře, B. Slánského, O. Stefana, V. V. Štecha a Josefa Zrzavého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.800 CZK (117 €)

  • Arnošt Folprecht

    (1902-1977)

    Podvečer ve městě (Na Kampě?)

    Položka č.: 296

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)

    Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)

  • František Cína Jelínek

    (1882-1961)

    Položka č.: 295

    olej, karton, 1919, 26,5 x 34,5 cm, sign. PD Cína Jelínek 1919, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Michail Něstěrov

    (1862-1942)

    Krajina s řekou

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Alois Kirnig

    (1840-1911)

    Borovice v krajině

    Položka č.: 293

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (334 €)

    olej, malířská lepenka, 1895, 45 x 33,5 cm, sign. PD A. Kirnig 1895, rám, Česko-německý malíř, kreslíř a ilustrátor. Po studijních cestách v Německu a Itálii si v r. 1866 otevřel vlastní krajinářskou školu. Za náměty pro svoji krajinářskou tvorbu často putoval po Čechách. Známé jsou jeho obrazy z Mě…

    Aktuální cena: 8.000 CZK (334 €)

  • Lettau

    Rybář

    Položka č.: 292

    olej, sololit, 30 x 40 cm, sign. PD Lettau, rám, Antikvariát Dlážděná

  • Antonín Waldhauser

    (1835-1913)

    Andante sostenuto

    Položka č.: 291

    olej, plátno, 1892, 37,5 x 28 cm, rám, V dolní části plátna motiv z hudební notace a popis Andante sostenuto, dále pravděpodobně Hauptmotiv Sonate Beethoven 892. Malba pojednává pravděpodobně téma ze Sonáty cis moll Měsíční svit, op. 27 č. 2 z roku 1802. Na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát…

    Ecce Homo

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    olej, plátno, 21,5 x 18,5 cm, rám, barokní malba regionálního významu, pravděpodobně ze středoevropského prostředí, datace do 17.–18. století. Devoční zobrazení trpícího Krista s výrazným důrazem na emocionální a spirituální působení, poškozeno - kus malby chybí, popraskaná malba, Antiqari.at Radhoš…

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Vyhnání z Ráje

    Položka č.: 289

    podmalba na skle, 40,5 x 30 cm, rám, Antikvariát Dlážděná

    Konvolut - 5x loutka

    Položka č.: 288

    loutky, cca 20 x 9 cm, Vodník, Strážmistr, Ježibaba, Spejbl, Strašidlo, vodník - slepované nohy, strážmistr - chybí noha, Ježibaba - nalomená noha, ruce drží pouze na drátku, ulomené prsty na levé ruce, strašidlo - chybí ruka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

  • Šárka Radová

    Věž

    Položka č.: 287

    porcelán, v. 18,5 cm, značeno Š. Radová, žákyně prof. O. Eckerta

  • Ladislav Šaloun

    (1870-1946)

    Pes

    Položka č.: 286

    bronzová plaketa, 16,5 x 24 (37 x 36,5) cm, značeno LD v bronzu vtlačenou iniciálou Š, rám, Závěsná nástěnná plaketa, připevněna na černé podkladové desce ze dřeva. Ladislav Šaloun - sochař, studoval v Reynierově kreslířské škole v Praze, v ateliéru T. Seidana a B. Schnircha, byl členem SVU Mánes či…

  • Svatopluk Klimeš

    Křižany pod Ještědem A

    Položka č.: 285

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    kresba ohněm, papír, 2024, 21 x 15 cm, sign. PD K, rám, žák A. Paderlíka, zakládající člen skupiny AFTEC

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • František Hodonský

    Lužní světlo

    Položka č.: 284

    Vyvolávací cena: 64.000 CZK (2.667 €)

    olej, plátno, 1997, 80 x 100 cm, sign. PD Hodonský 97, lišta, František Hodonský je výtvarným umělcem specializujícím se na malbu a grafiku a jeho hlavním tématem je již několik dekád krajina. Krajinomalbu studoval u F. Jiroudka na AVU, kde sám později převzal vedení ateliéru krajinářské a figurální…

    Aktuální cena: 64.000 CZK (2.667 €)

  • Jakub Stretti

    (1967)

    Shovívavý stín

    Položka č.: 283

    Vyvolávací cena: 49.000 CZK (2.042 €)

    akryl, plátno, 2017, 95 x 74 cm, sign. vzadu J. Stretti, Jakub Stretti je současný český malíř a restaurátor malířských děl, který pochází z významné umělecké rodiny Strettiů. Studiem výtvarného umění se zabýval od mládí – po absolvování Střední odborné školy výtvarné na Hollarově náměstí v Praze po…

    Aktuální cena: 49.000 CZK (2.042 €)

  • Kamila Ženatá

    Tajemství

    Položka č.: 282

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    olej, plátno, 2025, 45 x 45 cm, sign. PD Kamila Ženatá, žákyně L. Čepeláka

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Antonín Kroča

    (1947-2025)

    Pavel

    Položka č.: 281

    olej, sololit, 1998, 61,5 x 40 cm, sign. PD Kroča 8. 1. 1998, žák prof. K. Hofmana, J. Blažka, člen UVU a SVU Mánes