Zdeněk Seydl
(1916-1978)
Chór - dlouhý námořník
Položka č.: 315Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 26. 02. 2026 15:00
tužka, akvarel, papír, 30,5 x 33,5 cm, sign. DU Seydl, rám, pokrčený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Konůpka na Státní grafické škole v Praze a F. Kysely na VŠUP tamtéž, člen SČUG Hollar, Umělecké besedy a skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Ruka
Položka č.: 314Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
perokresba, papír, 1969, 29,5 x 21 cm, sign. PD A. Lamr 69, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
Maska
Položka č.: 313Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
tuš, papír, 1966, 30 x 21 cm, sign. LD A. Lamr 66, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aleš Lamr
(1943-2024)
Položka č.: 312Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
tuš, papír, 1965, 30 x 20,7 cm, sign. PD A. Lamr 65, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Ladislav Kuklík
Panter
Položka č.: 311Vyvolávací cena: 27.000 CZK (1.125 €)
tuš sépia, papír, 2017, 52 x 84 cm, sign. DU L. Kuklík 2017, rám, žák prof. J. Trnky, Z. Sklenáře a J. Anderleho na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 27.000 CZK (1.125 €)
Dmitrij Kadrnožka
(1923-2022)
Jaro
Položka č.: 310Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
akvarel, papír, 52 x 43,5 cm, sign. PD, pasparta, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Oldřich Jelínek
(1930-2025)
Tristan s Tod
Položka č.: 309Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
barvené křídy, papír, 2003, 55,8 x 42 cm, sign. DU O. Jelínek 2003, studium na VŠUP v Praze, poté žák prof. Pelce na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Zdeněk Vlach
(1942-1999)
Brubaker
Položka č.: 308Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
kombinovaná technika, airbrush, koláž, karton, 1983, 54,5 x 38 cm, sign. PD VLACH, realizovaná varianta návrhu na plakát k americkému filmu z roku 1980. Režisér Stuart Rosenberg je známý zejména vězeňským dramatem dramatem Cool Hand Luke (1967). Brubaker se k tomuto tématu vrací. Jeho hrdinou je ide…
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)
Jiří Slíva
Kohouti
Položka č.: 225Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
litografie, 29 x 33,5 cm, sign. PD Jiří Slíva, pasparta, č. 18/50, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Jiří Slíva
Liberatio, onis
Položka č.: 224Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
serigrafie, 22,5 x 17 cm, sign. PD Jiří Slíva, Antikvariát Ostrovní, soukromé studium, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Tomáš Bím
Červená pramice
Položka č.: 223Vyvolávací cena: 7.500 CZK (313 €)
litografie, 2012, 31,5 x 49 cm, sign. DU Tomáš Bím 12, č. 59/60, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Aktuální cena: 7.500 CZK (313 €)
Karol Ondreička
(1944-2003)
Po búrke
Položka č.: 324Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
lept, akvatinta, 1983, 29 x 19,8 cm, sign. PD Kr. Ondreička 83, č. 15/50, Antikvariát Dlážděná, žák A. Brunovského na VŠVU v Bratislavě
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Kristián Kodet
Dvě vdovy
Položka č.: 323Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
lept, 2007, 19,5 x 14,5 cm, sign. DU Kristián Kodet 07, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Akademii des Beaux Arts v Bruselu
Jiří Anderle
Honoré de Balzac - Neznámé veledílo
Položka č.: 190Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
bibliofilie, 5 x lept, 1986, 30,5 x 22 cm, sign. vše Anderle, č. 92/200, vydal Supraphon jako 45 svazek bibliofilské edice Polyhymnia a jako 135 publikaci v edici Lyry Pragensis, žák prof. Pelce a V. Silovského na VŠUP a AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Ludmila Jandová
(1938-2008)
Golgota
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
bibliofilie, 10 x suchá jehla, 1992, 21 x 15 cm, sign. vše L. Jandová, č. 14/100, edice Biblos, soubor grafických listů , žákyně prof. K. Müllera, V. Silovského a V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Vladimír Suchánek
(1933-2021)
Živly
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
bibliofilie, 4 x litografie, 1995, 30 x 19,5 cm, sign. vše Vla Suchánek, č. 85/120, edice Mare Liberum, soubor grafických listů, žák prof. C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického na PedF UK v Praze a V. Silovského na AVU, člen a předseda SČUG Hollar, člen European Academy of Sciences and Arts v Salzburk…
Ivan Ouhel
(1945-2021)
Položka č.: 52Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
olej, akvarel, papír, 2000, 64 x 48 cm, sign. PD I. Ouhel 2000, žák prof. Součka, člen Volného seskupení 12/15, Pozdě, ale přece, člen Umělecké besedy
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
František Hodonský
Hra barev
Položka č.: 241Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
dřevořez, 2015, 12 x 29,5 cm, sign. PD Hodonský 2015, č. 26/40, PF 2016 Galerie Tutsch, vyznačen přehyb, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Ota Janeček
Nosorožec
Položka č.: 250Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
linoryt, 1974, 4,5 x 6,5 cm, sign. DU Ota Janeček, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. O. Blažíčka, C. Boudy a K. Pokorného, člen SVU Mánes, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Položka č.: 249Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
litografie, 1984, 40 x 50 cm, sign. PD Liesler 84, rám, č. 92/170, na paspartě puntíky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Soudci
Položka č.: 248Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
litografie, 1945, 30 x 40 cm, sign. PD Liesler 45, č. 16/300, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Položka č.: 247Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, 1945, 15,5 x 24 cm, sign. PD Liesler 45, č. 19/30, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Na jevišti
Položka č.: 246Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
lept, akvatinta, 1946, 31,2 x 39 cm, sign. PD Liesler 46, na papíře drobná poškození, odborně restaurováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Hamlet
Položka č.: 245Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
lept, 32,5 x 23,5 cm, sign. DU Liesler, pasparta, č. 113/200, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Hodonský
Hudební motiv
Položka č.: 244Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)
dřevořez, 2020, 26,5 x 14 cm, monogr. PD F. H. 2020, č. 3/10, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)
František Hodonský
Z lužních zahrad - Podzim
Položka č.: 243Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
dřevořez, 2014, 60 x 90 cm, sign. PD F. Hodonský, č. 4/5, LN, PN, mírně ohlý roh papíru mimo tiskovou plochu, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
František Hodonský
Dvě období
Položka č.: 242Vyvolávací cena: 4.900 CZK (205 €)
dřevořez, 2002, 20,7 x 13,7 cm, sign. PD Hodonský 02, rám, č. 103/150, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar
Aktuální cena: 4.900 CZK (205 €)
Dorothea Blank
Landscape
Položka č.: 374Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
olej, karton, 1969, 41 x 51,3 cm, sign. PD Dorothea Blank , rám, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná
Tomáš Bím
Alpa
Položka č.: 222Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
litografie, 53 x 37 cm, sign. PD Tomáš Bím, pasparta, č. 54/60, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar
Tomáš Bím
Na stadioně
Položka č.: 221Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
litografie, 27,5 x 16,5 cm, sign DU Tomáš Bím, rám, č. 56/70, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Odborném učilišti polygrafickém v Praze, poté soukromé studium, člen spolku SČUG Hollar