Martin Salajka
(1981)
Lebka II
No.: 773Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:35
litografie, 2021, 56,5 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 4/87, the disciple of prof. M. Rittstein
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Taku Sakuragi
(1972)
Pohled dovnitř 1998-1 / Inside View 1998-1
No.: 772Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:34
serigrafie, 1998, 80 x 59,6 cm, sign. PD T. Sakuragi, č. 1/10, zezadu na papíru štítek, u dolního okraje slepotisková značka papíru, zejména v horní části ohmataný a místy natržený papír, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Dalibor Říhánek
Samota
No.: 771Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:33
linoryt, 1989, 22,8 x 31,6 cm, sign. PD Říhánek 1989, č. 1/30, horní a spodní okraj papíru pokrčený, na pravém okraji papír zažloutlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in…
Current price: 800 CZK (34 €)
Dalibor Říhánek
Hřebec
No.: 770Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:32
linoryt, 22,5 x 31,8 cm, sign. PD Říhánek, č. 6/30, v levých rozích papír mírně pokrčený a na jednom místě natržený, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. B. Dobias at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, prof. F. Jiroudek at The Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 800 CZK (34 €)
Jan Rýz
(1946-2016)
Sportovní abstrakce I.
No.: 769Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:31
akryl, tisk, asambláž, plátno, 35 x 42 cm, klínový rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Josef Ruzselák
Kompozice III (2)
No.: 768Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:30
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIV
No.: 767Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:29
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XV
No.: 766Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:28
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XII
No.: 765Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:27
lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXV
No.: 764Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:26
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice IX
No.: 763Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:25
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIX (2)
No.: 762Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:24
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIX
No.: 761Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:23
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice III
No.: 760Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:22
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXIV
No.: 759Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:21
lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXVI
No.: 758Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:20
Current price: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice V
No.: 757Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:19
Current price: 200 CZK (9 €)
Různí autoři
Česká původní grafika III.
No.: 756Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:18
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 755Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:17
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 754Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:16
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Různí autoři
Česká původní grafika I.
No.: 753Auction price: 850 CZK (36 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:15
Current price: 850 CZK (36 €)
Různí autoři
Česká původní grafika II.
No.: 752Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:14
Current price: 700 CZK (30 €)
Zuzana Rusínová
(1970)
Cinkající les
No.: 751Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:13
suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Igor Rumanský
(1946-2006)
Appassionata
No.: 750Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:12
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID5**8 History of bids
Václav Rožánek
(1913-1994)
Modrý stolek s lahví
No.: 749Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:11
kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 19,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Václav Rožánek
(1913-1994)
No.: 748Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:10
kombinovaná technika, akvarel, papír, 28 x 19,5 cm, sign. DU Rožánek, rám, the private disciple of prof. J. Velenovsky, O. Smutny and E. Filla
Pavel Roučka
Míjení II.
No.: 747Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:09
litografie, 1992, 54 x 73 cm, sign. DU Roučka 92, č. 43/85, při okrajích mírně ušpiněný a ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar As…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Pavel Roučka
Míjení
No.: 746Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:08
litografie, 1993, 54,5 x 38 cm, sign. DU Roučka 93, č. 2/20, nepatrně ohmataný papír, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech G…
Pavel Roučka
Zámek
No.: 745Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:07
litografie, 70,5 x 56 cm, sign. DU Roučka , č. 28/85, Provenance: Antiquarian Dlážděná, studied at The Secondary Technical School of Geodesy and Cartography in Prague, undertook an intership at Academie des Beaux-Arts in Paris, the member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Jaroslav Rotbauer
(1929-2015)
Zimní večer
No.: 744Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:06
linoryt, 41,5 x 30,5 cm, sign. PD Jaroslav Rotbauer 1983, č. 10/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná