• Roman Franta

    Hipster

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (709 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:15

    akryl, papír, 2018, 70,5 x 50 cm, sign. LD R.Franta, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 17.000 CZK (709 €)

  • Roman Franta

    Flower

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:16

    Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)

  • Karel Jerie

    Zjevení na mýtině

    Položka č.: 19

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:17

    litografie, 2008, 38 x 49 cm, sign. PD JERIE 08, č. 59/100, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Položka č.: 20

    Vyvolávací cena: 3.800 CZK (159 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:18

    Aktuální cena: 3.800 CZK (159 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Kód

    Položka č.: 21

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:19

  • Alena Anderlová

    Prasátko

    Položka č.: 22

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (667 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:20

    akryl, plátno, 2022, 40 x 40 cm, sign. vzadu Anderlová , absolventka pražské AVU, žákyně prof. A. Střížka a prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 16.000 CZK (667 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Hnědý hřbitov

    Položka č.: 23

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (792 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:21

    akryl, plátno, 2024, 40 x 50 cm, sign. PD Grimmich 24, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (792 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nemetafyzický hřbitov

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:22

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Metafyzický hřbitov

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:23

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nová doba

    Položka č.: 26

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:24

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Chrám

    Položka č.: 27

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:25

  • Martin Salajka

    (1981)

    Chameleon

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 32.000 CZK (1.334 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:26

    Aktuální cena: 32.000 CZK (1.334 €)

  • Roman Franta

    WH

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:27

    litografie , 2009, 28 x 35 cm, sign. PD R. Franta 09, č. 100/100, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

  • Alena Anderlová

    Ananas

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:28

  • Karel Jerie

    Námořníci

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:29

    litografie, 2024, 32,5 x 48,5 cm, sign. PD Jerie 2024, č. 14/48, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: ID1**3 Historie příhozu

  • Martin Salajka

    (1981)

    Apollo a Marsyas I.

    Položka č.: 32

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:30

    litografie, 2021, 61,7 x 46 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 29/35, žák prof. M. Rittsteina

  • Martin Salajka

    (1981)

    Dušičky

    Položka č.: 33

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:31

    litografie, 2011, 59,5 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, č. 53/100, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)

  • Karel Jerie

    Pytlíkovy fraktály

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:32

    akryl, plátno, 2021, 40 x 50 cm, sign. PD JERIE 2021, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)

    Odhadní cena: 50 000 - 60 000 Kč CZK

  • Martin Salajka

    (1981)

    Soumrak časů

    Položka č.: 35

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:33

    litografie, 2011, 48 x 37 cm, sign. PD Martin Salajka 2011, rám, č. 4/130, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Ryby

    Položka č.: 36

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:34

    litografie, 2018, 47,5 x 62 cm, sign. Mich. Salajka 2018, č. 37/100, žák prof. M. Rittsteina

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Nový druh

    Položka č.: 37

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:35

    litografie, 2010, 60 x 45 cm, sign. PD Grimmich 10, autorský tisk, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Hluboký spánek II

    Položka č.: 38

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.750 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:36

    akryl, plátno, 2021, 100 x 100 cm, sign. PD Grimmich 21, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.750 €)

  • Karel Jerie

    Brouk v hlavě

    Položka č.: 39

    Vyvolávací cena: 78.000 CZK (3.250 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:37

    akryl, plátno, 2023, 100 x 80 cm, sign. PD Jerie 2023, autor studoval v letech 1999 - 2005 AVU, obor malba (1999-2001 atelier Antonína Střížka, 2001-2005 atelier Michaela Rittsteina). Vedle malby se zabývá tvorbou komiksů a ilustrací. Vydané komiksy: Oidipus Rex, vydal Garamond; Šifra mistra Hanky, …

    Aktuální cena: 78.000 CZK (3.250 €)

    Odhadní cena: 90 000 - 100 000 CZK

  • Roman Franta

    Becherbugs

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.250 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:38

    akryl, plátno, 2001, 56 x 76 cm, sign. vzadu Roman Franta, místy krakeláž v malbě, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.250 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    1016

    Položka č.: 41

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:39

    akryl, plátno, 2016, 25 x 25 cm, PD Grimmich 1016, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)

  • Roman Franta

    Swedish 3

    Položka č.: 42

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:40

  • Martin Salajka

    (1981)

    Hnízdo

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 76.000 CZK (3.167 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:41

    Aktuální cena: 76.000 CZK (3.167 €)

  • Klára Sedlo

    (1993)

    Podivné znaky na obloze

    Položka č.: 44

    Vyvolávací cena: 22.000 CZK (917 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:42

    Aktuální cena: 22.000 CZK (917 €)

  • Roman Franta

    Yellow Bugs

    Položka č.: 45

    Vyvolávací cena: 195.000 CZK (8.125 €)

    Plánované ukončení: 13. 11. 2024 18:43

    olej, plátno, 2022, 120 x 160 cm, sign. vzadu R.F. 2022, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 195.000 CZK (8.125 €)

    Odhadní cena: 250 000 - 300 000 CZK

  • Augusta Veuve Brauner

    (1818-1890)

    Smuteční oznámení

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2024 18:00

    tisk, papír, 1890, 27 x 20, 8 cm, mecenáška, sufražetka a feministka, matka malířky Zdenky Braunerové, přeloženo, ohnuté rohy, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 50 CZK (3 €)

    Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu