Martin Salajka

(1981)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka

    Položka č.: 19724

    Vyvolávací cena: 18.000 CZK (720 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl, plátno, 2013, 75 x 53 cm, sign. vzadu Martin Salajka 2013, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 18.000 CZK (720 €)