Eugen Nevan

(1914-1967)

  • Eugen Nevan

    (1914-1967)

    Na plovárně

    No.: 159

    Auction price: 5.000 CZK (209 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, akvarel, 1945, 20,5 x 21,5 cm, sign. PD E. Nevan 45, č. 3/5, Raritní litografie Na plavárni kolorovaná akvarelem ze série pěti kusů z roku 1945, každý kus měl jinak rozvržené barevné provedení, velikost celého papíru je 22,7 x 23,3, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of W. No…

    Current price: 5.000 CZK (209 €)