-
Zbyněk Havlín
(1976)
Nádoba
Položka č.: 281728Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:51
suchá jehla, 2000, 32 x 49 cm, sign. PD Zbyněk Havník 2000, autorský tisk, vzadu štítek: Grafika roku 2000, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vladimíra Jelínková
Stojíme
Položka č.: 281729Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:52
kombinovaná technika, papír, 2002, 45 x 62 cm, sign. PD VJelínková 2002, č. 9/10, vzadu štítek: Grafika roku 2002, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Hana Lukášová
(1973)
Oběti
Položka č.: 281730Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:53
strukturální grafika, kolorovaný ruční papír, 2000, 50 x 43 cm, sign. PD Hana Lukášová, č. 3/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem II.
Položka č.: 281731Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:54
lept, 2023, 49 x 39,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 6/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Procházka s Fidem
Položka č.: 281732Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:55
lept, 2023, 49 x 40,5 cm, monogr. PD ZŠR, č. 4/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zuzana Rusínová
(1970)
Houby
Položka č.: 281733Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:56
lept, 2023, 49 x 40 cm, monogr. PD ZŠR, č. 10/10, tištěno na ručním papíře Holland, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929)
Don Giovanni
Položka č.: 281734Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:57
kombinovaná technika, lept, 61,5 x 50,3 cm, sign. PD Eva Šlachtová, č. 13/50, při okraji lehce pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Mirek Šebík
(1955)
Björn Zuřivý
Položka č.: 281735Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:58
suchá jehla, 2010, 69 x 54 cm, sign. PD Šebík 2010, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luboš Růžička
(1965)
Člověk
Položka č.: 281736Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 17:59
linořez, 2000, 48,5 x 37,2 cm, sign. PD Růžička 2000, č. 1/3, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Studnický
(1969)
Hřibobraní
Položka č.: 281737Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:00
linoryt, 2000, 49 x 68 cm, sign. PD J. Studnický 2000, č. 2/10, vzadu štítek: Grafika roku 2000, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Šindelová
(1970)
Bez názvu
Položka č.: 281738Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:01
linoryt, 1997, 57,5 x 84 cm, sign. PD Jana Šindelová 1997, č. 1/5, rohy ohnuté, při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Roman Franta
(1962)
Mandelinky
Položka č.: 281739Vyvolávací cena: 3.600 CZK (150 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:02
linoryt, 1998, 40 x 55,5 cm, sign. DU R. Franta 98, č. 3/6, při horním okraji dvě šmouhy (mimo tisk), ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze
Aktuální cena: 3.600 CZK (150 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Pavel Filip
(1962)
Stroje
Položka č.: 281740Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:03
papír, pryskyřice, akryl, 2012, 95,5 x 65 cm, sign. PD P. Filip 2012, rám, žák prof. J. Soukupa a L. Růžičky na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 95.000 CZK (3.959 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Vánoce 1975
Položka č.: 281741Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:04
fotografie, 1975, 7,5 x 7,5 cm, sign. PD Sudek, rám, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 29.000 CZK (1.209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Ehm
(1909-1989)
Akt
Položka č.: 281742Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 1945, 13,9 x 11,1 (15,7 x 11,1) cm, sign. PD Josef Ehm, PF 1946, Antikvariát Dlážděná, člen SVU Mánes, SČVU a FIAP
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Kamil Lhoták na kole, Libeň, 1967
Položka č.: 281743Vyvolávací cena: 9.000 CZK (375 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:06
fototisk, 1967, 60 x 50 cm, vzadu štítek Václav Chochola, žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 9.000 CZK (375 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Reflektory v mém ateliéru
Položka č.: 281744Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:07
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1957, 17,9 x 24,1 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Chochola
(1923-2005)
Pařížský motiv
Položka č.: 281745Vyvolávací cena: 18.000 CZK (750 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:08
originální dobová signovaná bromostříbrná fotografie, 1968, 30 x 20,8 cm, sign. vzadu Václav Chochola, přiložen certifikát pravosti (certifikováno podpisem vnuka), žák prof. Skopce a Šobra na grafické škole v Praze
Aktuální cena: 18.000 CZK (750 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Svanetské ženy
Položka č.: 281746Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:09
foto, 1958, 25 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, při okrajích lehce poškozeno, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Pakistánská maminka
Položka č.: 281747Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:10
fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Maďarský venkov
Položka č.: 281748Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:11
fotografie, 1968, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, drobné skvrny , Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Na řece v Pákistánu
Položka č.: 281749Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:12
fotografie, 1967, 27,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Buddha
Položka č.: 281750Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:13
fotografie, 1965, 30,5 x 24 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Malá Strana
Položka č.: 281751Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:14
fotografie, 30 x 24,5 cm, vzadu razítko autora, přeložený roh, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Afganistán
Položka č.: 281752Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:15
fotografie, 1965, 30,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Korsika
Položka č.: 281753Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:16
fotografie, 1960, 30,5 x 23 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vilém Heckel
(1918-1970)
Orientání dílna (Afghánistán)
Položka č.: 281754Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:17
fotografie, 1965, 29,5 x 23,5 cm, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní, člen fotografické sekce SČVU
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dežo (Dezider) Hoffman
(1912-1986)
The Beatles
Položka č.: 281755Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:18
fotografie + vizitka, 20,3 x 25,3 cm, dobová bromostříbrná fotografie, vzadu razítko autora, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
-
Ludvik Souček
(1926-1978)
Dívka s květinou
Položka č.: 281756Vyvolávací cena: 4.000 CZK (167 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:19
fotografie, 29,6 x 16,9 cm, na zadní straně popsáno: z Archivu Dr. Ludvíka Součka, práce známého autora vědeckofantastické literatury a literatury faktu, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 4.000 CZK (167 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Václav Havel
Položka č.: 281757Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 11. 06. 2024 18:20
bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO