Jiří Borovička
Karlův most - Hradčany
Položka č.: 282958Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:24
fotografie, 20,6 x 29,8 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jiří Borovička
Malá Strana - Hradčany
Položka č.: 282957Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:25
fotografie, 20,5 x 29,7 cm, sign. PD Jiří Borovička, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hofik
Loď
Položka č.: 282970Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:26
bromostříbrná fotografie, 2002, 25,3 x 38 cm, sign. PD Hofik 02, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hofik
Zátoka
Položka č.: 282969Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:27
bromostříbrná fotografie, 2002, 38 x 25,3 cm, sign. PD Hofik 02, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hofik
Ulice II.
Položka č.: 282968Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:28
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Hofik
Ulice
Položka č.: 282967Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:29
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Yerevan
Položka č.: 282971Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 19:30
fotografie, 51 x 33,5 cm, monogr. PD HG, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jan Brabec
(1924)
Zátiší s knihou a háhvemi
Položka č.: 282972Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:00
olej, papír, 38 x 46 cm, sign. PD Jan Brabec, při okrajích mírně poškozeno, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Karel Čepička
(1937)
Ulice
Položka č.: 282836Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:01
olej, zlato, plátno, 1990, 27 x 39 cm, sign. LD ČEPIČKA 90, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
František Fuksa
Chalupy
Položka č.: 250176Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:02
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Miloslav V. Koutecký
(1910-1983)
Muž s melouny
Položka č.: 270107Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:03
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Daniel Krejbich
(1969)
Položka č.: 282837Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:04
kombinovaná technika, papír, 2023, 100 x 63 cm, sign. na zadní straně Krejbich 2023, rám, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Daniel Krejbich
(1969)
Abstraktní kompozice
Položka č.: 282838Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:05
kombinovaná technika, papír, 2023, 91 x 60 cm, sign. na zadní straně Krejbich 2023, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Oldřich Mimra
Zima na Vysočině
Položka č.: 282839Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:06
tempera, karton, 40 x 55 cm, sign. PD Old. Mimra, rám, na zadní straně štítek s popisem, místy poničený rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jarmila Němcová
Afrika
Položka č.: 268335Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:07
olej, sololit, 2013, 50 x 65 cm, monogr. PD JN 13, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jarmila Němcová
Tři smrky
Položka č.: 268334Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:08
olej, sololit, 2015, 45 x 68 cm, monogr. PD JN 15, rám, na zadní straně monogr. JN, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Lesní potok
Položka č.: 282973Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:09
olej, plátno, 45 x 55 cm, sign. PD nečitelně, napínací rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
V posteli
Položka č.: 277778Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:10
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Položka č.: 282264Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:11
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Žena v kavárně
Položka č.: 282053Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:12
tempera, malířská lepenka, 55,2 x 74 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Položka č.: 282052Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:13
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Abstrakce
Položka č.: 281077Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:14
olej, plátno, 50 x 60 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Lounské středohoří
Položka č.: 282840Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:15
tempera, sololit, 1975, 50 x 150 cm, sign. PD Pitrmann 75, rám, na zadní straně štítek s popisem autora a autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty a J. Obrovského na AVU v Praze, prof. Matějčka a J. Mukařovského na FF UK tamtéž
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Arnošt Sekanina
Dívka v zelených šatech
Položka č.: 282841Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:16
tempera, karton, 1982, 70 x 50 cm, sign. PD Sekanina 82, rám, Antikvariát Dlážděná
Jiří František Dvořák
Najdi mě
Položka č.: 181115Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:17
pastel, papír, 2014, 49 x 33,8 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří František Dvořák
Už zítra
Položka č.: 181116Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:18
pastel, papír, 2014, 49 x 34,2 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří František Dvořák
Těhotná
Položka č.: 181117Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:19
pastel, tempera, papír, 2014, 49 x 34 cm, sign. PD J. F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří František Dvořák
Dohoda
Položka č.: 181119Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:20
pastel, tužka, fix, papír, 2010, 44,7 x 33,1 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jiří František Dvořák
Kyselé jablko
Položka č.: 181120Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:21
pastel, uhel, běloba, fix, papír, 2011, 33,3 x 44,7 cm, sign. PD Jiří F. Dvořák, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jan Tichý
Položka č.: 224566Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 07. 11. 2024 18:22
olej, plátno, 2007, 35 x 45 cm, sign. DU J. Tichý 2007, rám, žák prof. F. Jiroudka a doc. J. Karmazína na AVU v Praze, poté studium na Královské akademii v Antverpách, člen sdružení Mikrosvěty
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)