Jan Konůpek
J. Tkadlec: Poutník, jenž se vrací - tři obrazy ze života J. A. Komenského
No.: 971Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 09:55
Bibliofilie, obálka, sign. frontispis, viněta v titulu a na patitulu a podpis v tiráži J. Konůpek, ed. Život a sen, vydal J. A. Verner, Pustá Rybná 1942, orig. brož s ob., 95 s., stav velmi dobrý, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Konůpek
Josef Hora: Od první do poslední
No.: 1278Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 15:02
bibliofilie, 3x orig. celostr. lept, kresba na ob. a podpis v tiráži J. Konůpek, usp. a doslovem doprovodil Mil. Novotný, vytiskl a vydal Jaroslav Picka, Praha 1947, volné listy v obálce, nestr.(28), nečísl./90 ex., velmi dobrý stav , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula a…
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Jan Konůpek
N. V. Gogol: Nos
No.: 1450Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 24. 05. 2024 17:54
kniha, návrh ob., titulu a závěr. viněty J. Konůpek, vydal Arthur Novák, Praha 1920, pův. polopergamen. vazba, 54s., ex. 346/400, ob. vevázána vzadu, odřené hrany desek, jinak velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 400 CZK (17 €)
Jan Konůpek
Exlibris
No.: 281014Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:20
Current price: 600 CZK (25 €)
Jan Konůpek
Městské zákoutí
No.: 281255Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 10. 06. 2024 17:42
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Jan Konůpek
Alois Dyk PF 1935
No.: 220229Auction price: 300 CZK (13 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:08
lept, 11,1 x 14,6 cm, sign. PD Konůpek, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 300 CZK (13 €)
Jan Konůpek
Fight
No.: 282033Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 18:40
ink, whiteness on paper, 35 x 50 cm, monogr. lower/right Kpk, frame, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Estimate: 20 000 - 30 000 CZK