Jan Konůpek

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    No.: 224826

    Auction price: 350 CZK (15 €)

    Planned termination: 17. 01. 2022 14:54

    mědirytina, 24,8 x 18,4 cm, sign. PD Konůpek, DU slepotiskové razítko SČUGH, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 350 CZK (15 €)

  • Jan Konůpek

    Miloslav Novotný: Jan Konůpek - exlibris a příležitostná grafika

    No.: 260571

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    Planned termination: 20. 01. 2022 09:26

    bibliofilie, 6 původních a sign. leptů v příloze a podpis v tiráži J. Konůpek, vydal Václav Rytíř, Úvaly 1933, 9. sv. edice Monografie exlibris, Ex. 55/285, brož., lehce zažloutlý papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

  • Jan Konůpek

    Revelation

    No.: 261616

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 24. 01. 2022 16:08

    dry needle, 20,6 x 16,7 cm, signed lower/right Konůpek , , the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

  • Jan Konůpek

    Periferie

    No.: 261798

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 25. 01. 2022 12:30

    rudka, papír, 1947, 24,5 x 35,5 cm, rám, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Jan Konůpek

    Figure

    No.: 261158

    Auction price: 17.000 CZK (709 €)

    Planned termination: 27. 01. 2022 17:03

    ink, mixed media, paper, 1929, 50 x 39 cm, signed lower/righ, framed, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 17.000 CZK (709 €)

    Estimate: 25 000 - 35 000 Kč CZK

  • Jan Konůpek

    Statue

    No.: 261159

    Auction price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Planned termination: 27. 01. 2022 17:04

    watercolor paper, 1944, 47 x 24 cm, lower/right monogr. JK 44, framed, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 29.000 CZK (1.209 €)

    Estimate: 35 000 - 45 000 Kč CZK

  • Jan Konůpek

    Ex libris Jarmila Kabešová

    No.: 217708

    Auction price: 90 CZK (4 €)

    Planned termination: 07. 02. 2022 18:34

    Current price: 90 CZK (4 €)