Jan Konůpek

  • Jan Konůpek

    Nikolaj Vasiljevič Gogol: Nos

    No.: 628

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    Planned termination: 23. 05. 2024 15:00

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Jan Konůpek

    Saga o Gunnlaugovi Hadím Jazyku

    No.: 565

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 15,5 x 9,5 cm, sign. lept J. Konůpek, č. 41, přl. Emil Walter, vyd. L. Bradáč, Praha, 1919, pevná vazba, 67s., vazba opoteřbena, otlučené rohy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    Alfred de Vigny: Smrt vlka

    No.: 573

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 25,5 x 18 cm, sign. dřevoryt J. Konůpek, vyd.Družstevní práce, České Budějovice, 1945, přkl. Karel Šafář, ex.: 18/250, volné archy v obálce, výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    V. B. Nebeský: Protichůdci

    No.: 635

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    bibliofilie, 4x lept J. Konůpek, vydal Čsl. spolek sběratelů a přátel ex libris, Praha 1924, 1. sv. sbírky Zlatá stezka, Ex 169/300, vazba Ant. Tvrdý, 45 s., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

  • Jan Konůpek

    August Vermeylen: Věčný žid

    No.: 566

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    kniha, 19 x 14,5 cm, pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 254/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., velmi dobrý, stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. Koula and …

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    Letopisy pražské o zlých dobách po smrti králě Přemysla Otakara II.

    No.: 574

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    bibliofilie, 32 x 23 cm, 6x celostr. dřevoryt, titl. list a il. v textu J. Konůpek, vyd. Alois Dyk, Praha, 1930, kniha č. 1, ex.: 74/220, suchá pečeť vydavatele v tiráži, pův. sešit v obálce, 57s., vepsáno věnování bez souvislosti, dobrý stav , Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof.…

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Jan Konůpek

    Kniha Judith

    No.: 347

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    bibliofilie, ob., frontispis, titul. vign. a 3 celostr. kresby J. Konůpek, vydala Marie Rosa Junová, Tasov na Moravě 1938, svázal Jindřich Svoboda, vzadu razítko knihaře, 83 s., vevázaná obálka, celokožená vazba se zlac. reliéfem a písmem, zlac. ořízka, ochranné pouzdro, výborný stav, Provenance: An…

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

  • Jan Konůpek

    Český bibliofil V. ročník

    No.: 608

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    bibliofilie, sign. litografie J. Konůpek, obsahuje typografické ukázky, vydal Spolek českých bibliofilů, Praha 1933, úprava M. Kaláb, vyzdobil K. Svolinský, 500 výtisků, celoplátěná vazba , Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Jan Konůpek

    Český bibliofil III. ročník

    No.: 607

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Jan Konůpek

    August Vermeylen: Věčný žid

    No.: 464

    Auction price: 700 CZK (30 €)

    bibliofilie, pův. lept ve frontispisu a návrh a úprava vazby J. Konůpek, vyd. Rudolf Škeřík, Praha, 1926, ex. 72/500 na Japanu Banzay, ed. Symposion, pův. clkžn. tlačená vazba se zlacením na hřbetu, 170s., lehce vybledlý hřbet desek, na tit. listě podpis pův. majitele, jinak velmi dobrý, pěkný stav!…

    Current price: 700 CZK (30 €)

  • Jan Konůpek

    Hrdinové a věřící 1914-1918

    No.: 520

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Jan Konůpek

    Král Lávra; Chlapec hrající si s hlinou; Nachový vítr; Fantasie

    No.: 647

  • Jan Konůpek

    Václ. Bol. Nebeský: Protichůdci

    No.: 678

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    bibliofilie, 4x lept a vazba J. Konůpek, vydal Čsl. spolek sběratelů a přátel ex-libris, Praha 1924, 1 sv. sbírky Zlatá stezka, Ex. 76/300, svázal Ant. Tvrdý, 46 s., karton vazba, lehce vybledlý hřbet, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukov…

    Current price: 900 CZK (38 €)

  • Jan Konůpek

    E.A. Poe: Dvě povídky

    No.: 677

    Auction price: 2.800 CZK (117 €)

    bibliofilie, 3x lept Jan Konůpek, typo. úprava Karel Dyrynk, vydal Arno Sáňka, Brno 1926, 6. sv. knihovny 200, Ex. 17/200 na pravém japonu, 59 s., karton vazba, na hřbetu poškozená, vybledlá, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pir…

    Current price: 2.800 CZK (117 €)

  • Jan Konůpek

    Knut Hamsun: Pan

    No.: 640

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Current price: 400 CZK (17 €)

  • Jan Konůpek

    Exlibris

    No.: 281014

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    Planned termination: 08. 05. 2024 17:44

    Current price: 600 CZK (25 €)

  • Jan Konůpek

    Městské zákoutí

    No.: 281255

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 08. 05. 2024 18:06

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Jan Konůpek

    untitled

    No.: 281391

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 16. 05. 2024 17:56

    etching, 34,5 x 22 cm, signed lower/right Konůpek, the disciple of prof. Koula and Schultz, Bukovac and Pirner

    Current price: 3.000 CZK (125 €)