Alois Pitrmann
(1911-1986)
Rozsévač
Položka č.: 211944Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:40
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
U řeky
Položka č.: 264739Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:35
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Josef Meyer
(1895-1952)
Řetězový most
Položka č.: 246248Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:31
lept, 23,5 x 32,2 cm, sign. PD , znečištěný papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Rudolf Mejsnar
(1928)
Portrét ženy
Položka č.: 231507Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:30
tužka, papír, 19,5 x 18 cm, sign. PD Mejsnar, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Kybala na VŠUP v Praze, člen Besedy
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: ID8**1 Historie příhozu
Herbert Kisza
Zámecký park
Položka č.: 193578Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:25
lept, akvatinta, 1978, 16 x 25 cm, sign. PD H. Kisza 78, 21/33, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milada Kazdová
(1911-2001)
Na hlídce
Položka č.: 174191Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:24
litografie, 22,5 x 35,9 cm, sign. PD M. Kazdová, Antikvariát Dlážděná, studium na přípravce AVU, žákyně J. Kulce na Ukrajinské akademii výtvarných umění, prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: ID8**0 Historie příhozu
Antonín Homolka
(1909-1964)
Loďky u břehu
Položka č.: 193535Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:20
litografie, 26,3 x 38,7 cm, sign. PD Ant. Homolka, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Bendy na UPŠ v Praze, prof. W. Nowaka a T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ota Bubeníček?
Portrét muže s plnovousem
Položka č.: 194308Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:03
tužka, papír, 22,5 x 15,7 cm, PD značeno (signováno?) OBubeníček, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Tomáš Blažek
(1884-1962)
Portrét Vítězslava Nováka
Položka č.: 241050Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2022 18:01
litografie, 1908, 34 x 23 cm, značeno LD na kameni J. T. Blažek, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera, J. Preislera a E. K. Lišky na VŠUP v Praze, člen JUV v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Pavel Roučka
Položka č.: 267229Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:37
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Milena Dvořáková
(1944-1992)
Vrány
Položka č.: 257175Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:35
linoryt, 32,4 x 24,4 cm, sign. PD Milena Dvořáková, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Bubeníčka a Frynty na SPŠG v Praze, soukromé studium u L. Jiřincové
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Julius Schmidt
Stromy ve větru
Položka č.: 259178Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:24
olej, karton, 1933, 15,5 x 20,8 cm, na zadní straně popsáno, mírně odřený horní levý roh
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Julius Schmidt
Položka č.: 259179Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:20
olej, karton, 30. léta, 15,5 x 20,8 cm
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Konstantin Korzendörfer
(1862-?)
Muž a žena
Položka č.: 261540Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:13
2x olej, dřevo, 1918, 46 x 37,5 cm, oba sign. LD Korzendörfer 1918, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
František Končel
(1918-?)
Zátiší s houbami
Položka č.: 260296Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:12
olej, plátno, 39 x 59 cm, sign. LD Končel, rám, na zadní straně štítek Dílo s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID3**0 Historie příhozu
Jan Kojan
(1886-1951)
Portrét muže
Položka č.: 266301Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:11
olej, plátno, 1914, 63,5 x 47 cm, sign. s přípisem na zadní straně, rám, na zadní straně přípis: Maloval Jan Kojan za 10 z, u prof. …. Dokončeno 8.VII. 1914, Antikvariát Dlážděná, žák prof. Maška, E. Dítěte, V. Hynaise
Aktuální cena: 2.300 CZK (96 €)
J. Hansen
Projížďka v plachetnici
Položka č.: 266030Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 10. 10. 2022 18:08
olej, plátno, 34 x 55,5 cm, sign. PD J. Hansen, rám, poškozeno, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)