Pavel Roučka

  • Pavel Roučka

    J. Žáček: Blízkost

    Položka č.: 802

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:08

    Bibliofilie, 4x sign. litografie P. Roučka, podpis autora v tiráži, vyd. Spolek č. bibliofilů, Praha, 1980, volné listy v ob., okraj obálky mírně poškozen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG H…

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Pavel Roučka

    P. Kabeš: Cesta si nás našla

    Položka č.: 171

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    bibliofilie, sign. dvoubar. kresba P. Roučka, vyd. SČB, Praha, 1994, ex. 41/250 s podpisem autora a M. Dyrynka (úprava) v tiráži, ed. Pulpilla, sv. 11, ruční velkolosínský chamois papír, rozměr brožury: 13,6x8,8 cm, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodé…

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 710

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 04. 2020 11:38

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Eva

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:52

    litografie, 1978, 53, 5 x37, 5 cm, sign. PD Pavel Roučka 78, autorský tisk, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Pavel Roučka

    Hnízdo

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (56 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 02. 2020 09:50

    Aktuální cena: 1.500 CZK (56 €)

  • Pavel Roučka

    Blázen nic

    Položka č.: 399

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 8x sign. litografie P. Roučka, vyšlo nákladem autora, Praha, edice 8x8, ex. 39/60, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Franz Kafka: Das Ehepaar (Manželé)

    Položka č.: 269

    Vyvolávací cena: 800 CZK (30 €)

    bibliofilie, 8x sign. bar. litografie a podpis s věnováním na tit. listě P. Roučka, vyd. Edition International Grafik, 1981, ex 82/200, karton. desky v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts…

    Aktuální cena: 800 CZK (30 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 431

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 11. 10. 2019 16:10

    litografie, 1995, 54 x 38 cm, sig. DU Roučka 95, rám, č. 25/65, prasklé sklo, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

    Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Samson a Dalíla

    Položka č.: 277

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 05. 2019 15:00

    bibliofilie, 10x sign. barevných litografií P. Roučka, vyd. Karel Žižkovský a Josef Runštuk, ex. 83/100, Edice Biblos, sv. 14, volné listy v obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen…

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Franz Kafka: Das Schloss / Zámek

    Položka č.: 254

    bibliofilie, 8x sign. bar. litografie P. Roučka, vyd. Edition International Grafik, 1982, ex 77/200, karton. desky v obálce, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Pavel Roučka

    Achilleus / Achilles

    Položka č.: 200

    bibliofilie, 8x barevná signovaná litografie a podpis na tit. listě P. Roučka (A4), vyd. nákladem autora, 1984, ex. 44/100, 2. svazek edice Mythus, volné listy v původní obálce, výborný stav, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie …

  • Pavel Roučka

    Oblé tvary

    Položka č.: 571

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:58

    litografie, 71 x 56 cm, sign. DU Roučka, 45/75, na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (41 €)

  • Pavel Roučka

    Jedna až dvě figury

    Položka č.: 563

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 03. 2019 11:50

    litografie, 1998, 54 x 38 cm, sign. DU Roučka, XX/XXX e. a., na zadní straně popsáno, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 199

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 03. 2019 15:00

    kombinovaná technika, ruční papír, 1992, 75,5 x 53,5 cm, sign. PD Roučka 92, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 1264

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 15:20

    litografie, 1978, 37 x 27 cm, sign. PD Roučka 78, pasparta, mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 501 CZK (19 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 1249

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 07. 05. 2019 15:05

    litografie, 1976, 37,5 x 32 cm, sign. PD Roučka 76, rám, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 302 CZK (12 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 1131

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 11. 2018 22:30

    litografie, 34,5 x 24,5 cm, sign. PD Roučka, rám, 25/200, Antikvariát Dlážděná, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 201 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**8 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    Ex libris Jiřina Riedlová

    Položka č.: 998

    Vyvolávací cena: 1 CZK (1 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 03. 05. 2018 16:15

    litografie, p. 4,5 cm, sign. DU Roučka, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1 CZK (1 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 250

    DRAŽBA UKONČENA: 12. 01. 2017 20:39

    litografie, 70,5 x 55 cm, sign. DU Roučka, rám, č. 8/75, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

  • Pavel Roučka

    Postava

    Položka č.: 245575

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 06. 2020 22:54

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Vsemirnaja kosmorama

    Položka č.: 244616

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (130 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 08. 06. 2020 16:01

    Aktuální cena: 3.500 CZK (130 €)

    Poslední dražitel: ID1**5 Historie příhozu

  • Pavel Roučka

    ExLibris a drobá grafika

    Položka č.: 233564

    Vyvolávací cena: 700 CZK (26 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 06. 05. 2020 14:29

    Aktuální cena: 700 CZK (26 €)

  • Pavel Roučka

    Renesanční trio

    Položka č.: 122560

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 23. 04. 2020 18:38

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Pavel Roučka

    Ruth

    Položka č.: 226519

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:41

    litografie, 29 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 12/47, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Bosou nohou

    Položka č.: 226518

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:40

    litografie, 29,2 x 21 cm, sign. PD Roučka, č. 12/47, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Dvě ženy

    Položka č.: 226517

    DRAŽBA UKONČENA: 09. 04. 2020 14:39

    litografie, 29,1 x 21,7 cm, sign. PD Roučka, č. 12/47, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Pavel Roučka

    Položka č.: 234588

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (52 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 18:44