Kamila Ženatá
Noční nebe - orel
No.: 66Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 25. 06. 2024 16:05
olej, plátno, 2021, 40 x 40 cm, sign. DU Kamila Ženatá, V letech 1973 – 1979 studovala na Akademii výtvarných umění v ateliéru Ladislava Čepeláka. Přestože vystudovala klasické grafické techniky vyjadřuje se v různých médiích přes malbu, fotografii, video až po multimediální site-specific instalaci.…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Kamila Ženatá
The first beginning
No.: 281991Auction price: 110.000 CZK (4.584 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:58
acrylic, canvas, 2023, 120 x 150 cm, sign. lower/right Ženatá, the disciple of L. Cepelak
Current price: 110.000 CZK (4.584 €)
Estimate: 150 000 - 180 000 CZK