Kamila Ženatá

  • Kamila Ženatá

    Světlušky

    No.: 91

    Auction price: 12.000 CZK (480 €)

    Planned termination: 06. 05. 2021 15:00

    olej, plátno, 2020, 40 x 40 cm, sign. PD Kamila Ženatá, the disciple of L. Cepelak

    Current price: 12.000 CZK (480 €)

    Estimate: 20 000 - 30 000 Kč CZK