Zdeněk Mézl
Ze starých řeckých bájí
Položka č.: 627Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:09
dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Zdeněk Mézl
General Herzog Albrecht von Valdstein
Položka č.: 628Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 14:10
dřevoryt, 22,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Zdeněk Mézl
Merde
Položka č.: 189Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 41 x 28 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Zdeněk Mézl
České lidové balady
Položka č.: 188Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
dřevoryt, 39 x 29,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, LD popsáno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova
Zdeněk Mézl
Východní větry
Položka č.: 187Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
dřevoryt, 40 x 30 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Vodrážky, V. Pukla, V. Silovského a A. Tomova