Zdeněk Mézl
Ze starých řeckých bájí
No.: 627Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:09
dřevoryt, 23,5 x 18,5 cm, značeno v tisku ZM, rám, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 900 CZK (38 €)
Zdeněk Mézl
General Herzog Albrecht von Valdstein
No.: 628Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:10
dřevoryt, 22,5 x 9 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Zdeněk Mézl
Merde
No.: 189Auction price: 3.500 CZK (146 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
dřevoryt, 41 x 28 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Zdeněk Mézl
České lidové balady
No.: 188Auction price: 3.500 CZK (146 €)
dřevoryt, 39 x 29,5 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, LD popsáno, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov
Zdeněk Mézl
Východní větry
No.: 187Auction price: 3.500 CZK (146 €)
dřevoryt, 40 x 30 cm, sign. PD Zdeněk Mézl, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Vodrazka, V. Pukl, V. Silovsky and A. Tomov