Josef Váchal
(1884-1969)
Ukřižování
Položka č.: 134Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 13. 06. 2024 15:00
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Marc Chagall
(1887-1985)
Anděl ráje
Položka č.: 128Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 121, str. 153, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Aktuální cena: 13.000 CZK (542 €)
Marc Chagall
(1887-1985)
Abraham a Sára
Položka č.: 127Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 122, str. 153, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Marc Chagall
(1887-1985)
Nářky Jeremiáše
Položka č.: 126Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 140, str. 159, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Marc Chagall
(1887-1985)
David a Absolon
Položka č.: 125Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 133, str. 157, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Josef Váchal
(1884-1969)
Pokušení sv. Antonína
Položka č.: 133Vyvolávací cena: 75.000 CZK (3.125 €)
barevný dřevoryt, 1912, 21 x 21 cm, sign. PD JVáchal, rám, žák A. Kalvody a R. Béma, zakládající člen skupiny Sursum a spoluzakladatel revue Veraikon
Aktuální cena: 75.000 CZK (3.125 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka
Položka č.: 131Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Aktuální cena: 3.900 CZK (163 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu
Položka č.: 130Vyvolávací cena: 3.900 CZK (163 €)
Otto Wols
(1913-1951)
Položka č.: 129Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
suchá jehla, 10 x 12,2 cm
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Marc Chagall
(1887-1985)
Mojžíš přijímající tabule zákona
Položka č.: 124Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 123, str. 155, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Marc Chagall
(1887-1985)
Šalamoun
Položka č.: 123Vyvolávací cena: 13.000 CZK (542 €)
litografie, 1956, 35 x 25,5 cm, rám, z cyklu Bible, soupis Mourlot - The litographs of Chagall č. 131, str. 157, Původní grafický cyklus k Bibli vytvořil Marc Chagall v roce 1956. Autor v tomto díle zastává pozici básníka, který je obdařen vyjímečným citem pro barvu - zobrazoval snový svět, v němž …
Michal Novotný (MICL)
(1969)
Ďáblík
Položka č.: 122Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)
alabastr, v. 26,5 cm, značeno zezpodu MICL
Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)
Ramon Conde
Silák
Položka č.: 121Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
hlína, 1999, 13 x 13 x 8 cm, značeno v hlíně Ramoin Conde 99, dřevěný podstavec, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Bohumil Stehlík
(1885-?)
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Elen Jilemnická
Zašpiněná sukně
Položka č.: 119Vyvolávací cena: 3.200 CZK (134 €)
Aktuální cena: 3.200 CZK (134 €)
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Stará řeka
Položka č.: 118Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Bohumil Dobiáš st.
(1905-1964)
Ledňáček
Položka č.: 117Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
glazovaná keramika, 1958, 21 x 18,5 x 4 cm, sign. zezadu B. Dobiáš, Bechyně 1958, zezadu drátek k pověšení, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Drahoňovského na VŠUP v Praze, člen SJV
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)