František Xaver Naske
(1884-1959)
Královna (Růžena Nasková)
No.: 651Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:33
tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Josef Nastoupil
(1888-1959)
Praha Karlov
No.: 652Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:34
olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, mírně zašpiněná malba, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
No.: 654Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:36
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Lauda, member of The Umelecka beseda
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Josef Netal
(1880-1952)
Cesta
No.: 655Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:37
olej, karton, 20 x 25,5 cm, sign. PD J. Netal, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Lubomír Netušil
Publii Ovidlii Nasonis
No.: 656Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:38
lept, 1986, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD Netušil 86, 36/90, LU vodotiskové razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Lubomír Netušil
Atol
No.: 657Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:39
akvatinta, 17,9 x 14,9 cm, sign. PD Netušil 2002, autorské věnování na zadní straně, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Lubomír Netušil
Egypt
No.: 658Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:40
lept, vernis mou, mezzotinta, 2013, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD Netušil 13, 25/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
U kostela
No.: 659Auction price: 50 CZK (3 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:41
litografie, 19,5 x 27 cm, č. 77/100, dole natržený papír mimo tisk, papír pomačkaný
Current price: 50 CZK (3 €)
Znak
No.: 660Auction price: 320 CZK (14 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:42
lept, 33 x 32,5 cm, sign. PD, E. A., mimo tisk drobné skvrnky na papíře
Current price: 320 CZK (14 €)
Znak II
No.: 661Auction price: 320 CZK (14 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:43
lept, 33 x 33 cm, sign. PD, E. A.
Current price: 320 CZK (14 €)
PF 2002
No.: 662Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:44
měkký kryt, 2001, 12,7 x 8 cm, sign. DU
Current price: 400 CZK (17 €)
Židle
No.: 663Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:45
hlubotisk, 55 x 72 cm, sign. PD Alt 93, č. 15/21, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Sarajevo I
No.: 664Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:46
olej, papír, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Sarajevo II
No.: 665Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:47
olej, plátno, 2002, 9,5 x 11,5 cm, sign. PD, rám
Current price: 600 CZK (25 €)
Sarajevo III
No.: 666Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:48
olej, plátno, 24 x 18 cm, sign. PD, rám
Current price: 800 CZK (34 €)
Il ponte sulla Drina
No.: 667Auction price: 900 CZK (38 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:49
akvarel, papír, 2002, 29 x 43,5 cm, sign. LD, rám
Current price: 900 CZK (38 €)
Šmudla
No.: 668Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:50
pastel, papír, 41 x 28,5 cm, PD monogr. O. M., rám, skvrnky na papíře, papír politý
Sarajevo
No.: 669Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:51
olej, plátno, 2002, 29 x 59 cm, rám
Pasáček
No.: 670Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:52
olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. LD, rám, zašpiněná malba, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Loďky
No.: 671Auction price: 3.600 CZK (150 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:53
olej, plátno, 30 x 42,5 cm, sign. LD, rám
Current price: 3.600 CZK (150 €)
Ptáčci
No.: 673Auction price: 100 CZK (5 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:55
lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Ruyana Küste
No.: 674Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:56
lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Chalupa se zříceninou
No.: 675Auction price: 150 CZK (7 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:57
suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 150 CZK (7 €)
Váza s kruhy
No.: 676Auction price: 400 CZK (17 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 14:58
hlína, v. 61,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 400 CZK (17 €)
Strom v krajině
No.: 678Auction price: 750 CZK (32 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:00
olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 750 CZK (32 €)
Portrét dámy
No.: 679Auction price: 800 CZK (34 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:01
Current price: 800 CZK (34 €)
Mladé šlechtičny
No.: 680Auction price: 1.000 CZK (42 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:02
akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Pohled na Vysoké Tatry
No.: 681Auction price: 1.800 CZK (75 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:03
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Kameny
No.: 682Auction price: 2.500 CZK (105 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:04
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Miloš Noll
(1926-1998)
Zrcadlo
No.: 683Auction price: 1.500 CZK (63 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 15:05
pérovka, papír, 1993, 14 x 7 cm, sign. LD Noll 93, the disciple of prof. J. Kaplicky, member of The Manes Association of Fine Artists