• Karel Tondl

    (1893-1980)

    Alej v Teplicích

    Položka č.: 282889

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:38

    dřevoryt, 1959, 16,3 x 24,3 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Z cyklu dřevorytů Naše Vlast, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Al…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Karel Tondl

    (1893-1980)

    Krajina u Nedamova

    Položka č.: 282888

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:39

    dřevoryt, 1962, 15,8 x 21,7 cm, sign. PD Karel Tondl, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, V. Bukovace, J. Preislera a M. Švabinského na AVU v Praze, studium dějin umění, estetiky a filozofie na FF UK, grafika na Sorboně v Paříži, zakladatel SVU Aleš, člen Societé Nationale des…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Josef Veselý

    (1912-2006)

    Chalupa

    Položka č.: 280959

    Plánované ukončení: 04. 11. 2024 18:40

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Alena Čermáková

    (1926-2009)

    Tkadlena

    Položka č.: 281820

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:00

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Vladimír Frydrych

    (1935-2015)

    Akt ženy

    Položka č.: 217975

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:01

    koláž, papír, 24,2 x 36,5 cm, přeložený papír, Antikvariát Dlážděná, studium na FAMU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)

  • Petr Kadlec

    Český Krumlov

    Položka č.: 282832

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:02

    kombinovaná technika, papír, 1987, 33 x 45,5 cm, sign. PD Kadlec 87, Antikvariát Dlážděná, žák prof. L. Čepeláka na Akademii výtvarných umění v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Pařezy

    Položka č.: 282911

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:03

    tužka, papír, 1957, 20,7 x 28,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Josef Kožíšek: Na výsluní

    Položka č.: 282910

    Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:04

    akvarel, tuš, papír, 12,9 x 20,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ládví

    Položka č.: 282909

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:05

    mastný pastel, papír, 1967, 14,8 x 19,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Ptačí budka na stromě

    Položka č.: 282908

    Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:06

    tužka, papír, 1955, 20,6 x 14,9 cm, na zadní straně značneno razítkem Z pozůstalosti akad. malíře Václava Karla (1902 - 1969) znám především jako ilustrátor národních českých pohádek, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na U…

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Tři houby v trávě

    Položka č.: 282907

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:07

    pastelka, papír, 1965, 19,6 x 14,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Houba s modrým kloboukem

    Položka č.: 282906

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:08

    mastný pastel, papír, 1965, 20,8 x 14,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Z pohádek

    Položka č.: 282905

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:09

    tužka, papír, 21,5 x 17,1 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (5 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Cesta českou krajinou

    Položka č.: 282904

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:10

    tužka, papír, 1948, 14,6 x 20,2 cm, na zadní straně značneno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Troja

    Položka č.: 282903

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:11

    tužka, papír, 1960, 14,9 x 20,4 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Alej

    Položka č.: 282902

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:12

    mastný pastel, papír, 1964, 14,9 x 19,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Houby

    Položka č.: 282901

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:13

    tužka, papír, 1965, 14,8 x 19,8 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (7 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Koně vezoucí kupu sena

    Položka č.: 282900

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:14

    mastný pastel, papír, 1962, 14,8 x 20 cm, na zadní straně značneno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Holla…

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Nespokojené batole

    Položka č.: 282899

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:15

    akvarel, papír, 31,3 x 22 cm, v dolní části značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Práce na poli

    Položka č.: 282898

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:16

    akvarel, papír, 31 x 42,8 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Zátiší s cukřenkou mísou a vázou

    Položka č.: 282897

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:17

    tuš, papír, 31,4 x 43,3 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, natržený levý okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČV…

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Podzim

    Položka č.: 282896

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:18

    rudka, papír, 1948, 29,5 x 39,9 cm, sign. V. Karel 28 IV 48, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Portrét dívky s copánky

    Položka č.: 282895

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:19

    rudka, papír, 1952, 35,2 x 27 cm, sign. PD Václav Karel 30. března 1952, natržený a podlepený horní okraj papíru, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělec…

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Říp od Ledčic

    Položka č.: 282894

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:20

    rudka, papír, 1952, 27 x 35,2 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Sokolská bouda na Černé hoře

    Položka č.: 282893

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:21

    pastel, papír, 1952, 21 x 28,9 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

  • Václav Karel

    (1902-1969)

    Sedící žena

    Položka č.: 282892

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:22

    rudka,papír, 1946, 28,5 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná, studium u B. Dobiáše na Odborné škole keramické v Bechyni, žák prof. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM, prof. M. Švabinského a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen Umělecké besedy, SČVU, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • František Ketzek

    (1906-1978)

    Podzim

    Položka č.: 279068

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:23

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Květiny ve váze

    Položka č.: 282913

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:24

    lavírovaná tuš, papír, 1957, 30,5 x 22 cm, sign. PD Vlad. Konvička 57, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Vladimír Konvička

    (1900-1971)

    Šeřík ve váze

    Položka č.: 282912

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:25

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

  • Bohumil Liška (Liboš)

    Žena s květinovou korunou

    Položka č.: 282917

    Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:26

    pastel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)