Bohumil Liška (Liboš)
Žena s růží ve vlasech
Položka č.: 282916Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:27
pastel, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD Liška, Antikvariát Dlážděná, soukromý žák Josefa Maršála
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Žena s náhrdelníkem
Položka č.: 282915Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:28
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Bohumil Liška (Liboš)
Žena s dýmkou
Položka č.: 282914Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:29
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Ludmila Mazancová
Les
Položka č.: 282918Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:30
akvarel, tuš, papír, 2002, 25 x 19 cm, sign. PD Mazancová 02, v místě původní pasparty mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Mezera
(1944-2005)
Rozkoš
Položka č.: 282920Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:31
akvarel, tužka, papír, 1962, 42 x 29 cm, sign. PD Mezera, oboustranná kresba, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Václav Mezera
(1944-2005)
Houby
Položka č.: 282919Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:32
akvarel, tužka, papír, 1957, 30 x 44 cm, sign. PD Mezera 57, oboustranná kresba, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Václav Mezera
Týn nad Vltavou
Položka č.: 266598Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:33
akvarel, tempera, papír, 22,5 x 48,5 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Alois Moravec
(1899)
Zimní radovánky
Položka č.: 282921Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:34
akvarel, kresba, 21 x 29,5 cm, sign. PD A.M., Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID1**6 Historie příhozu
Pobořená vesnice
Položka č.: 280919Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:35
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Tulipány
Položka č.: 282923Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:36
akvarel, tuš, papír, 23,5 x 17 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Staroměstské náměstí
Položka č.: 254532Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:38
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Karel Oberthor
Za soumraku
Položka č.: 282834Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:39
2x akvarel, papír, 1958, 37 x 21 cm, vše sign. PD i DU K. Oberthor 58, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Karel Oberthor
Večer
Položka č.: 282833Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:40
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Kůň
Položka č.: 274499Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:41
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina III.
Položka č.: 274497Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:42
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina II.
Položka č.: 274496Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:43
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina I.
Položka č.: 274495Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:44
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alois Pitrmann
(1911-1986)
Krajina s řekou
Položka č.: 279071Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:45
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Josef Šolc
(1905-1994)
Ulcinj Jugoslávie
Položka č.: 246195Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:46
kombinovaná technika, papír, 1978, 38,5 x 40,5 cm, sign. LD Josef Šolc 78, rám, na rámu drobná poškození, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Gočára na AVU v Praze
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
R. Špitálník
Položka č.: 226601Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:47
akvarel, papír, 48 x 65 cm, sign. PD R. Špitálník, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Adolf A. Zahel
(1888-1958)
Kresba z cyklu Šáreckého (Listopad v Divoké Šárce)
Položka č.: 262065Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:48
pastel uhel, papír, 1936, 31,5 x 43 cm, sign. LD Ad. A. Z. 36, rám, na zadní straně štítek z výstavy Adolf A. Zahel - Soubor malířského díla v Obecním domě z roku 1940 (č. kat. 72), přípis z Jubilejní výstavy KVU Aleš v Brně 1938 a přípis z Členské výstavy kreseb SVU Aleš Praha v Hollaru 1944 , Anti…
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282929Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:49
tuš, fix, papír, 30 x 42 cm, oboustranná kresba, okraje zažloutlé, místy polité, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282928Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:50
tuš, papír, 18,8 x 13 cm, sign. PD JŽ, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282927Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:51
tuš, papír, 19 x 13 cm, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282926Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:52
tuš, papír, 18,5 x 13 cm, sign. PD JŽ, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282925Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:53
tuš, papír, 13,5 x 19 cm, sign. PD JŽ, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jiří Žižka
(1957-2009)
Ahasver
Položka č.: 282924Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 05. 11. 2024 18:54
tuš, akvarel, papír, 15 x 22 cm, sign. PD JŽ, ilustrace, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka a K. Součka na AVU v Praze, člen skupiny K.Q.N.
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Marie Blabolilová
Krajina II.
Položka č.: 268325Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:00
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Cinybulk
Památka Jaroslava Průchy
Položka č.: 282930Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:02
litografie, 28 x 24 cm, sign. PD Cinybulk, č. 30/50, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Stanislav Čáp
(1928)
Lidé a pasoucí se kůň
Položka č.: 282931Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 11. 2024 18:03
dřevoryt, 1958, 21,6 x 15,7 cm, sign. PD Stanislav Čáp 58, pokrčený pravý dolní roh papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)