Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled na sv. Vít a Daliborku
No.: 804Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:06
lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Trosky
No.: 805Auction price: 500 CZK (21 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:07
lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Podběl
No.: 806Auction price: 600 CZK (25 €)
Planned termination: 14. 06. 2024 17:08
akvatinta, 8,1 x 10,3 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 600 CZK (25 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Hradčany na jaře
No.: 145Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
akvatinta, 33,5 x 31,5 cm, sign. PD Jar.Stretti-Zamponi, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Chrám sv. Marka v Benátkách
No.: 144Auction price: 7.000 CZK (292 €)
lept, 29,5 x 34,5 cm, sign. PD J.Stretti-Zamponi, rám, značeno v desce PD J.Stretti-Zamponi, pokrčený papír, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Corte Nuova - Benátky
No.: 143Auction price: 5.000 CZK (209 €)
Current price: 5.000 CZK (209 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Nábřeží u Notre Dame s dělníkem
No.: 142Auction price: 3.500 CZK (146 €)
akvatinta, 37 x 32,2 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, lehce zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Stavba mostu přes Seinu
No.: 141Auction price: 2.800 CZK (117 €)
akvatinta, 37,2 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 2.800 CZK (117 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pražský hrad od Jeleního příkopu
No.: 140Auction price: 4.000 CZK (167 €)
akvatinta, 37,5 x 32,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, rám, zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Portál Corte Nuova
No.: 139Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Current price: 2.000 CZK (84 €)