Karel Müller
(1899-1977)
Každodenní lidský život
Položka č.: 268395Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:32
4x litografie, 1950, 15 x 11 cm, sign. 3x PD a 1x DU Karel Müller, rám, 4 ilustrace k povídkám A. P. Čechova, Antikvariát Dlážděná, žák prof. M. Švabinského, V. Bukovace a J. Obrovského, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)