Tereza Zichová
(1992)
Galateia
No.: 263Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
olej, plátno, 2021, 40 x 30 cm, sign. vzadu Zichová 2021, Absolventka Akademie výtvarných umění v Praze, kde studovala v ateliérech Jiřího Petrboka a Michaela Rittsteina. Ve své tvorbě pracuje často se zvířecími motivy, které však klade do surreálních až bizarních situací. Jakousi spojující linkou j…
Current price: 13.000 CZK (542 €)
Tereza Zichová
(1992)
Mazlík
No.: 281537Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:40
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Tereza Zichová
(1992)
Octopus game
No.: 281986Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 11. 07. 2024 17:53
oil, canvas, 2021, 30 x 40 cm, sign. on reverse lower/middle Zichová 2021
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Estimate: 20 000 - 30 000 CZK