Tereza Zichová
(1992)
Octopus game
No.: 108Auction price: 11.000 CZK (459 €)
Planned termination: 25. 04. 2024 15:00
oil, canvas, 2021, 30 x 40 cm, sign. on reverse lower/middle Zichová 2021
Current price: 11.000 CZK (459 €)
Estimate: 20 000 - 30 000 CZK
Tereza Zichová
(1992)
Mazlík
No.: 281537Auction price: 13.000 CZK (542 €)
Planned termination: 11. 06. 2024 14:40
olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023
Current price: 13.000 CZK (542 €)