Tereza Zichová

(1992)

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Octopus game

    No.: 108

    Auction price: 11.000 CZK (459 €)

    Planned termination: 25. 04. 2024 15:00

    oil, canvas, 2021, 30 x 40 cm, sign. on reverse lower/middle Zichová 2021

    Current price: 11.000 CZK (459 €)

    Estimate: 20 000 - 30 000 CZK

  • Tereza Zichová

    (1992)

    Mazlík

    No.: 281537

    Auction price: 13.000 CZK (542 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 14:40

    olej, plátno, 2023, 30 x 40 cm, sign. vzadu Zichová 2023

    Current price: 13.000 CZK (542 €)