Xénia Hoffmeisterová

  • Xénia Hoffmeisterová

    Odpolední piknik

    No.: 492

    Auction price: 4.600 CZK (192 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 11:54

    litografie, 55 x 82 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, rám, č. 33/60

    Current price: 4.600 CZK (192 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Prožraný kožich

    No.: 281640

    Auction price: 19.000 CZK (792 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 16:23

    akryl, plátno, 2014, 50 x 50 cm, mongr. vzadu XH

    Current price: 19.000 CZK (792 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Děvče s kapesníčkem

    No.: 268850

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 19. 06. 2024 18:26

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)