-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Bílé květy
Položka č.: 426Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:48
akvarel, tužka, papír, 1976, 23 x 17 cm, sign. PD Z. Burgetová 76, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Zdeňka Burgetová
(1934)
Vodní dívka
Položka č.: 425Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:47
litografie, 1994, 43,5 x 32,5 cm, sign. PD Z. Burgetová 94, pasparta, č. 89/100, Antikvariát Dlážděná, žákyně C. Boudy, K. Lidického a K. Endryse na PF UK v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Brychta
(1928-2013)
Nosorožec
Položka č.: 424Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:46
tuš, koláž, papír, 24 x 31,5 cm, sign. PH Jan Brychta, PF 1962, papír mírně zažloutlý a ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Z. Balaše a J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, poté prof. J. Kaplického a A. Pelce na VŠUP v Praze, člen skupiny Exil
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Brousek
(1880-1953)
2 návrhy vitráže pro kostel (diptych)
Položka č.: 423Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:45
akvarel, tužka, papír, 36 x 10 cm, sign. PD K Brousek, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Boudová
(1931-2001)
Pusté pobřeží
Položka č.: 422Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:44
litografie, 1989, 37,2 x 27,4 cm, vzadu popsáno, papír u okrajů místy ušpiněn, horní okraj papíru pokrčen (nezasahuje do grafiky), Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. Svolinského na VŠUP v Praze, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Ilustrace
Položka č.: 421Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:43
3x litografie, 28 x 19 cm, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Cyril Bouda
(1901-1984)
Žena obíjmající muže
Položka č.: 420Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:42
litografie, 21,3 x 14,5 cm, sign. PD C. Bouda, papírová pasparta, LD v kameni CB, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Martin Bouda
(1965)
Horizont III.
Položka č.: 419Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:41
akvatinta, 34,5 x 49 cm, sign. PD M. Bouda, č. 29/30, Antikvariát Dlážděná, studium na AVU v Praze
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořivoj Borovský
(1933-2012)
Velký déšť Diův
Položka č.: 418Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:40
lept, akvatinta, 1996, 69,5 x 46,5 cm, sign. PD Borovský 96, č. 3/10, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bořivoj Borovský
(1933-2012)
Zlaté kapky I
Položka č.: 417Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:39
lept, akvatinta, mezzotinta, 1992, 69 x 48 cm, sign. PD Borovský 92, č. 5/10, rožky ohnuté, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svodoba 2000
Položka č.: 416Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:38
litografie, 1999, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2009
Položka č.: 415Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:37
litografie, 2008, 10,5 x 21 cm, sign. DU ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2016
Položka č.: 414Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:36
litografie, 2015, 21 x 10,5 cm, sign. LD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Adolf Born
(1930-2016)
PF Tomáš Svoboda 2013
Položka č.: 413Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:35
litografie, 2012, 21 x 10,5 cm, sign. PD ABorn, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze, člen SČUG Hollar, skupin Polyegran, Litografičanka ad.
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jozef Bokšay
(1891-1975)
Kasárna
Položka č.: 412Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:34
akvarel, papír, 1934, 16,5 x 22,5 cm, sign. PD J. Boksay 1934, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Louis Leopold Boilly
(1761-1845)
Hádka
Položka č.: 411Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:33
litografie, 22 x 19,5 cm, rám, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Dámský pokoj
Položka č.: 410Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:32
serigrafie, 21, 2 x 17, 3 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Labutě ve fialové
Položka č.: 409Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:31
serigrafie, 20, 2 x 15, 9 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Drak
Položka č.: 408Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:30
serigrafie, 20, 1 x 16 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Noční motýli
Položka č.: 407Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:29
serigrafie, 19, 2 x 13 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Labutě v červené
Položka č.: 406Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:28
serigrafie, 20, 7 x 15, 9 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Červený motýl
Položka č.: 405Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:27
serigrafie, 20 x 16 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Motýlek
Položka č.: 404Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:26
serigrafie, 21, 2 x 17, 1 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu
-
Blanka Bohdanová
(1930-2021)
Zasněné vejce
Položka č.: 403Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:25
serigrafie, 20, 5 x 15, 8 cm, sign. PD Blanka Bohdanová, Antikvariát Dlážděná, studium na JAMU v Brně, členka Nového sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Bláha
(1922-2021)
Edison
Položka č.: 402Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:24
barevný monotyp na japanu, 1966, 23,5 x 18 cm
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Marie Blabolilová
(1948)
Strom
Položka č.: 401Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:23
lept, 1977, 40 x 34 cm, sign. PD M. Blabolilová 77, č. 28/30, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. L. Čepeláka, F. Jiroudka a J. Johna na AVU v Praze, členka sdružení Kruh
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Bino
Chalupy v horách
Položka č.: 400Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:22
lept, 12,3 x 16,3 cm, sign. PD J. Bino, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1872-1941)
Hudba pramenů
Položka č.: 399Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:21
dřevořez, 19,5 x 15 cm, rám, na rámu nepatrné oděrky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1940-2010)
Pláž
Položka č.: 398Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:20
pastel, papír, 1975, 20 x 43 cm, sign. LD Fr. Bílek 8. VIII. 1975, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Bílek
(1872-1941)
Nejvyšší spravedlnost
Položka č.: 397Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 10:19
dřevoryt, 21,5 x 14,5 cm, rám, žák prof. Pirnera na AVU v Praze, J. Maudera na VŠUP v Praze a J. A. Injalberta na Académie Colarossi v Paříži, člen SČUG Hollar, SVU Mánes a Umělecké besedy
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: ID7**3 Historie příhozu