Cyril Bouda

  • Cyril Bouda

    J. Wolker: Balady

    Položka č.: 68

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 01. 07. 2020 11:07

    bibliofilie, 11 dvoubarev. litografií, dřevoryt na ob. a úprava C. Bouda, vydal Václav Petr, Praha 1944, volné listy v deskách, 66.s, ob. zašlá jinak velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Cyril Bouda

    V. Cibula - Pražské pověsti

    Položka č.: 830

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 18. 06. 2020 12:36

    kniha, 24 x 16 cm, podpis C. Bouda a V. Cibula na titl. straně, vyd. Orbis, Praha, 1972, pův. clpl vazba s obálkou, 467s., velmi pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Cyril Bouda

    Milostný kruh

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 17. 06. 2020 15:00

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID3**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Benvenuto Cellini

    Položka č.: 28

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (112 €)

    bibliofilie, 30 mědirytin a viněta v titulu C. Boudy, podpis v tiráži, vydal Vladimír Žikeš, Praha 1939, ex. 66/99, 7 s. textu, ppl. vazba, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 3.000 CZK (112 €)

  • Cyril Bouda

    Milá sedmi loupežníků

    Položka č.: 114

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    bibliofilie, 3 x mědiryt (sign. frontispis, v titulu a příloha), tisk M. Pegrassi, vydal Spolek českých bibliofilů ve spolupráci s nakl. Československý spisovatel, Praha 1955, ex. 20/300, volné listy v deskách, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

    Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Žalm XXIII.

    Položka č.: 322

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (186 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 02. 2020 15:00

    uhel, papír, 38 x 57,5 cm, sign. PD C. Bouda, skica ke gobelínu, na zadní straně popsáno autorem, v pravém dolním rohu mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 5.000 CZK (186 €)

    Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Don Quijote

    Položka č.: 511

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (93 €)

    propiska, papír, 1981, 17 x 10,3 cm, sign. PD CBouda 11. IV. 1981, Antikvariát Ostrovní, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.800 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Balady - Jiří Wolker

    Položka č.: 248

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 01. 2020 15:43

    bibliofilie, 1925, 26 x 16,5 cm, původní lept Cyril Bouda, Nakladatelství Václav Petr, Praha, svazek č. 373, pevná, plátěná vazba, 64 stran, lehce natržený hřbet, lehce povolená vazba, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Legenda o svatém Václavu

    Položka č.: 50

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 01. 2020 15:49

    bibliofilie, 21,5 x 15 cm, 3x sign. mědiryt Cyril Bouda, podpis autora s věnováním V. Žilkovi, vyd. Lyra Pragensis, 1. sv. bibliofilské edice Polyhymnia, Praha, 1971, ex. 489/1000, ruční papír, brož, 16s., výborný stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělec…

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Cyril Bouda

    Náměstí v Telči

    Položka č.: 1501

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (45 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 19:48

    litografie, 1956, 22,5 x 42 cm, sign. PD C Bouda, rám, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.300 CZK (49 €)

  • Cyril Bouda

    Litografická dílna (PF 1963 Josef Hrachovec)

    Položka č.: 1397

    Vyvolávací cena: 900 CZK (34 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 18:04

    litografie, 1962, 10,5 x 16 cm, sign. PD C Bouda, lehce zažloutlý, při okrajích zašpiněný papír, na , žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 900 CZK (34 €)

  • Cyril Bouda

    Muž na skále

    Položka č.: 1358

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:25

    litografie, 19 x 12,5 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (93 €)

  • Cyril Bouda

    Čtenář nad přístavem

    Položka č.: 1357

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:24

  • Cyril Bouda

    Dirigent s orchestrem

    Položka č.: 1356

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:23

  • Cyril Bouda

    Šaman

    Položka č.: 1354

    Vyvolávací cena: 2.300 CZK (86 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:21

    litografie, 16,5 x 10,8 cm, sign. PD C Bouda, autorský tisk, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.300 CZK (86 €)

  • Cyril Bouda

    Dirigent

    Položka č.: 1353

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (75 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 17:20

    litografie, 18,8 x 12,6 cm, sign. PD C Bouda, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 2.000 CZK (75 €)

  • Cyril Bouda

    Krysař

    Položka č.: 1191

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:38

    3x lept, 14,5 x 9 cm, sign. A. Strnadel, ilustrace ke knize, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.000 CZK (38 €)

  • Cyril Bouda

    Český rok 1975

    Položka č.: 1173

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 14:20

    nástěnný kalendář, 13 x ofset, 46,5 x 32 cm, titulní strana mírně poškozena, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Benda při pohřbu

    Položka č.: 1045

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (38 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 12:12

    lavírovaná tuš, akvarel, tužka, ruční papír, 30 x 21,3 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

  • Cyril Bouda

    Položka č.: 873

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 09:20

    bibliofilie, 1927, 14 x 9 cm, lept Cyrila Boudy, Hyperoin, Praha, celokožená vazba, 187 stran, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

    Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Nové zámecké schody

    Položka č.: 848

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:55

    bibliofilie, pův. sign. suchá jehla C. Bouda, podpis J. Seiferta na tit. listě, vyd. Miloslav Janča, 1981, upr. M. Dyrynk, ruční prapír, volné listy v obálce, krásný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Cyril Bouda

    Z legend Svatoivanských

    Položka č.: 801

    DRAŽBA UKONČENA: 29. 11. 2019 08:08

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Cyril Bouda

    Milostný kruh: 9 příběhů o lásce

    Položka č.: 311

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 11. 2019 15:00

    bibliofilie, 9x litografie a 10x kamenorytina, vazba a úprava C. Bouda, vyd. Sfinx B. Janda, Praha, 1946, z autorů: J. Havlíček, J. Weiss, E. Bass, J. Drda a další, plpl. vazba s obálkou, 228s., pěkný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Cyril Bouda

    Viktor Dyk - Guseppe Moro

    Položka č.: 340

    bibliofilie, 16,5 x 12 cm, 3x lep Cyril Bouda, vyd. F. Topič, Praha, 1930, podpis V. Dyka a C. Boudy v tiráži, ex. 178/510, pův. clpl. vazba, 76s., velmi dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)

  • Cyril Bouda

    Gérard de Nerval: Očarovaná ruka

    Položka č.: 223

    bibliofilie, úprava C. Bouda, vyd. E. Janská, Praha, 1927, ed. Hyperion, sv. 30, vázal A. Tvrdý, pův. zdobená celokožená vazba s ražbou, 108s., vybledlý hřbet, jinak výborný stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Cyril Bouda

    K. Havlíček-Borovský: Tyrolské elegie

    Položka č.: 218

    bibliofilie, třemi celostránkovými a jedním dřevorytem v textu doprovodil C. Bouda, vyd. Josef Hladký, Hranice na Moravě, ex. 89/160 na ručním papíře Pannekoek a s podpisem výtvarníka v tiráži, polopergamenová vazba, 27s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, čle…

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Cyril Bouda

    Ležící akt

    Položka č.: 289

    DRAŽBA UKONČENA: 31. 03. 2020 12:48

    dřevoryt, 7 x 11,6 cm, PD. monogr. ve dřevě CB, papír mimo tisk mírně zašpiněn, antiqari.at Radhošťská, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID1**4 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Akt ve Vrbovské zahradě

    Položka č.: 126

    DRAŽBA UKONČENA: 28. 10. 2019 18:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu

  • Cyril Bouda

    Průčelí Plumlovského zámku

    Položka č.: 726

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 12:49

    lept, 24,5 x 36,5 cm, sign. PD C. Bouda, rám, autorský tisk, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.200 CZK (45 €)

  • Cyril Bouda

    Malířské zátiší

    Položka č.: 725

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (60 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 27. 09. 2019 12:48

    litografie, 38,8 x 26,8 cm, sign. PD C. Bouda, 103/200, při dolním okraji mimo tisk natržený papír, v pravém horním rohu na papíře vodní skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák V. Kysely a M. Švabinského, člen SČUG Hollar a Umělecké besedy

    Aktuální cena: 1.600 CZK (60 €)