-
Neurčený autor
Znak
No.: 660Auction price: 320 CZK (14 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:42
lept, 33 x 32,5 cm, sign. PD, E. A., mimo tisk drobné skvrnky na papíře
Current price: 320 CZK (14 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Neurčený autor
U kostela
No.: 659Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:41
litografie, 19,5 x 27 cm, č. 77/100, dole natržený papír mimo tisk, papír pomačkaný
Current price: 50 CZK (3 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lubomír Netušil
(1945)
Egypt
No.: 658Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:40
lept, vernis mou, mezzotinta, 2013, 13,7 x 10,5 cm, sign. PD Netušil 13, 25/50, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lubomír Netušil
(1945)
Atol
No.: 657Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:39
akvatinta, 17,9 x 14,9 cm, sign. PD Netušil 2002, autorské věnování na zadní straně, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Lubomír Netušil
(1945)
Publii Ovidlii Nasonis
No.: 656Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:38
lept, 1986, 14,5 x 11,3 cm, sign. PD Netušil 86, 36/90, LU vodotiskové razítko, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Netal
(1880-1952)
Cesta
No.: 655Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:37
olej, karton, 20 x 25,5 cm, sign. PD J. Netal, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
No.: 654Auction price: 5.000 CZK (209 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:36
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, sign. PD Karel Nperaš 1993, č. 39/50, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. J. Lauda, member of The Umelecka beseda
Current price: 5.500 CZK (230 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
-
Karel Nepraš
(1932-2002)
Utonutí do všech čtyř světových stran
No.: 653Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:35
lept, 1993, 35,5 x 27 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Lauda, member of The Umelecka beseda
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Josef Nastoupil
(1888-1959)
Praha Karlov
No.: 652Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:34
olej, plátno, 1943, 70,5 x 81 cm, sign. PD Nastoupil 1943, rám, mírně zašpiněná malba, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Xaver Naske
(1884-1959)
Královna (Růžena Nasková)
No.: 651Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:33
tuš, papír, 29,8 x 22 cm, monogr. PD FN, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. B. Roubalik at the Academy of Fine Artists in Prague, member of the JUV
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf František Najman
(1892-?)
Květina
No.: 650Auction price: 1.600 CZK (67 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:32
olej, karton, 1930, 37 x 47 cm, sign. LD R. Fr. Najman 1930, rám, Malíř krajinář, žák Františka Klimeše, Em. Hampeysa a Hanuše Schwaigra. Maloval obrazy z Krkonošska, Českomoravské vysočiny i zákoutí Prahy. Literatura: Nový slovník československých výtvarných umělců, na rámu oděrky, Provenance: Anti…
Current price: 1.600 CZK (67 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Zděšení
No.: 649Auction price: 2.900 CZK (121 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:31
litografie, 2010, 38 x 48,5 cm, sign. DU Načeradský 2010, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 2.900 CZK (121 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Načeradský
(1939-2014)
Tělocvik
No.: 648Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:30
tuš, papír, 1988, 42,5 x 28 cm, sign. PD Načeradský 86, dole věnovámí, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. V. Rada, member of Volne sdruzeni 12/15
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Fritz Müller
Kovárna
No.: 647Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:29
akvarel, papír, 41 x 50 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Fritz Müller
Mořský břeh
No.: 646Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:28
akvarel, papír, 31 x 45 cm, sign. PD Fritz Müller, rám, rám mírně poškozen, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Mühlbauer
(1949)
Letní světlo II
No.: 645Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:27
akryl, plátno, sololit, 2005, 60 x 41 cm, sign. PD Mühlbauer 05, rám, the disciple of prof. J. Smetana
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Mose
Surrealistický motiv
No.: 644Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:26
serigrafie, 1980, 43 x 41 cm, sign. PD Mose, č. 54/200, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Norval Morrisseau
(1932-2007)
Treat Mother
No.: 643Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:25
serigrafie, 17 x 14 cm, sign. PD Norval Morrisseau, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Tenis
No.: 642Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:24
signovaný plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, sign. LD I. Mládek a PD J. Mysliveček, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Vlak
No.: 641Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:23
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, v dolní části mimo tisk na papíře skvrna, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Fotbal
No.: 640Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:22
plakát k výstavě, 1996, 48 x 65 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivan Mládek
(1942)
Mauglí prchá před slony
No.: 639Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:21
plakát k výstavě, 1996, 65 x 48 cm, reprodukce obrazu Ivana Mládka, tištěno ofsetem na tuhém papíře, k výstavě Antiperspektivismus, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Rétrospective Miró
No.: 638Auction price: 4.500 CZK (188 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:20
litografie, 1968, 74 x 51,5 cm, tiskl Mourlot, k výstavě v Fondation Maeght, Saint - Paul, 1968, uvedeno v soupise díla Juan Miró Lithographe III (1964 - 1969), č. 502
Current price: 4.500 CZK (188 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Kompozice
No.: 637Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:19
litografie, 1975, 31,5 x 49,4 cm, rám, uprostřed přeloženo, na rámu drobné oděrky
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IV
No.: 636Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:18
litografie, 33,5 x 25,2 cm, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Litografía original IX
No.: 635Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:17
litografie, 33,2 x 51 cm, uprostřed přeloženo, stopy po vazbě, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Joan Miró
(1893-1983)
Abstrakce I
No.: 634Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:16
litografie, 19,7 x 39,6 cm, značeno DU Miró, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mika
(1946)
Loutkové představení
No.: 633Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:15
5x lept, 1979, 8,5 x 6; 7,5 x 6; 8,5 x 6; 8,5 x 6,5; 9 x 7 cm, sign. PD Mika Jiří, č. 11/20, 14/15, 15/15, 12/15, 17/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 350 CZK (15 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
No.: 632Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:14
suchá jehla, 1979, 26,5 x 21 cm, sign. PD Mika Jiří 79, č. 2/20, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
-
Jiří Mika
(1946)
Loutky
No.: 631Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 14:13
3x lept, 1980, 12 x 9,5; 11,5 x 7; 9,5 x 6,5 cm, sign. PD Mika Jiří 80, č. 10/15; 3/15; 9/15, the disciple of prof. Hnizdo, member of Nova skupina
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids