Salvador Dalí

(1904-1989)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Flordali I.

    No.: 132

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    litografie, reliéfní tisk na papíře Arches vellum, 1981, 73 x 103 cm, sign. PD Dalí, rám , č. 1154/5000, vzácně dochovaná původní adjustace se zdobeným rámem, ručně signováno autorem, celkový rozměr 90 x 120 cm, na zadní straně číslo grafiky značeno, štítek pařížské galerie Miromesnil Fine Art, Prov…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka

    No.: 131

    Auction price: 3.900 CZK (163 €)

    dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero

    Current price: 3.900 CZK (163 €)

  • Salvador Dalí

    (1904-1989)

    Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu

    No.: 130