Salvador Dalí
(1904-1989)
Flordali I.
No.: 132Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
litografie, reliéfní tisk na papíře Arches vellum, 1981, 73 x 103 cm, sign. PD Dalí, rám , č. 1154/5000, vzácně dochovaná původní adjustace se zdobeným rámem, ručně signováno autorem, celkový rozměr 90 x 120 cm, na zadní straně číslo grafiky značeno, štítek pařížské galerie Miromesnil Fine Art, Prov…
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 13: Druhá stezka
No.: 131Auction price: 3.900 CZK (163 €)
dřevoryt, 1960, 33 x 26,2 cm, studied at The Academy of Arts in Madrid at the atelier of prof. Moreno y Carbonero
Current price: 3.900 CZK (163 €)
Salvador Dalí
(1904-1989)
Očistec. Zpěv č. 16: V oblaku hněvu
No.: 130Auction price: 3.900 CZK (163 €)