• Pavel Roučka

    (1942)

    Míjení II.

    Položka č.: 747

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (67 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:09

    litografie, 1992, 54 x 73 cm, sign. DU Roučka 92, č. 43/85, při okrajích mírně ušpiněný a ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ geodézie a kartografie v Praze, absolvoval odbornou stáž na Académie des Beaux-Arts v Paříži, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (67 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Hlava

    Položka č.: 748

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:10

    kombinovaná technika, akvarel, papír, 28 x 19,5 cm, sign. DU Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Václav Rožánek

    (1913-1994)

    Modrý stolek s lahví

    Položka č.: 749

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:11

    kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír, 19,5 x 28 cm, sign. PD Rožánek, rám, soukromý žák prof. J. Velenovského, O. Smutného a E. Filly

    Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Igor Rumanský

    (1946-2006)

    Appassionata

    Položka č.: 750

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:12

    linoryt, 1980, 33,6 x 24 cm, sign. DU Igor Rumanský, č. 46/200

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)

    Poslední dražitel: ID8**4 Historie příhozu

  • Zuzana Rusínová

    (1970)

    Cinkající les

    Položka č.: 751

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:13

    suchá jehla, 2022, 19,5 x 14,5 cm, monogr. PD ZŠR 2022, č. 3/10, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 752

    Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:14

    10x grafika, autoři: P. Dillinger - lept, A. Moravec - suchá jehla, V. Mašek - rytina, K. Svolinský - dřevoryt, V. Sychra - dřevoryt, P. Dillinger - linoryt, K. Šěch - dřevoryt, 2x K. Vik - dřevoryt, K. Štěch - lept CHYBÍ, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 700 CZK (30 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 753

    Vyvolávací cena: 850 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:15

    10x grafika, autoři: V. Mašek - litografie, A. Moravec - dřevoryt, V. Sychra - lept, K. Svolinský - dřevoryt, P. Dillinger - lept, K. Vik - dřevoryt, V. Fiala - rytina, K. Štěch - dřevořez, O. Kerhart - litografie, K. Štika - litografie, vše signováno, volné listy v kartonových deskách, Antikvariát …

    Aktuální cena: 850 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika II.

    Položka č.: 754

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:16

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx II., 2x P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, 2x K. Štěch, 2x K. Vik, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika I.

    Položka č.: 755

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:17

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx I., P. Dillinger, A. Moravec, V. Mašek, K. Svolinský, V. Sychra, O. Kerhart, K. Štika, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Různí autoři

    Česká původní grafika III.

    Položka č.: 756

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:18

    různé techniky, vše signováno, soubor 10 grafických listů Sfinx III., L. Jiřincová, Fr. Kobliha, A. Macková, P. Dillinger, 2x V. Mašek, V. Silovský, K. Štěch, K. Vik, V. Fiala, poloplátěné desky, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)

    Poslední dražitel: ID2**1 Historie příhozu

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice V

    Položka č.: 757

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:19

    lept, 1987, 10,5 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXVI

    Položka č.: 758

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:20

    lept, 1987, 21 x 13 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXIV

    Položka č.: 759

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:21

    lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice III

    Položka č.: 760

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:22

    lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX

    Položka č.: 761

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:23

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIX (2)

    Položka č.: 762

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:24

    lept, 1989, 16,5 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice IX

    Položka č.: 763

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:25

    lept, 1989, 17,5 x 12 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XXV

    Položka č.: 764

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:26

    lept, 1989, 17 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XII

    Položka č.: 765

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:27

    lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XV

    Položka č.: 766

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:28

    lept, 1989, 12 x 10 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice XIV

    Položka č.: 767

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:29

    lept, 1989, 12 x 7,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 13/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Ruzselák

    (1938)

    Kompozice III (2)

    Položka č.: 768

    Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:30

    lept, 1987, 8 x 10,5 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 12/95

    Aktuální cena: 200 CZK (9 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Jan Rýz

    (1946-2016)

    Sportovní abstrakce I.

    Položka č.: 769

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:31

    akryl, tisk, asambláž, plátno, 35 x 42 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Říhánek

    (1946)

    Hřebec

    Položka č.: 770

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:32

    linoryt, 22,5 x 31,8 cm, sign. PD Říhánek, č. 6/30, v levých rozích papír mírně pokrčený a na jednom místě natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Dalibor Říhánek

    (1946)

    Samota

    Položka č.: 771

    Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:33

    linoryt, 1989, 22,8 x 31,6 cm, sign. PD Říhánek 1989, č. 1/30, horní a spodní okraj papíru pokrčený, na pravém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 800 CZK (34 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Taku Sakuragi

    (1972)

    Pohled dovnitř 1998-1 / Inside View 1998-1

    Položka č.: 772

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:34

    serigrafie, 1998, 80 x 59,6 cm, sign. PD T. Sakuragi, č. 1/10, zezadu na papíru štítek, u dolního okraje slepotisková značka papíru, zejména v horní části ohmataný a místy natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Lebka II

    Položka č.: 773

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:35

    litografie, 2021, 56,5 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2021, č. 4/87, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Martin Salajka

    (1981)

    Marsyas II

    Položka č.: 774

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:36

    litografie, 2020, 63 x 45 cm, sign. PD Martin Salajka 2020, č. 82/120, žák prof. M. Rittsteina

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Josef Saska

    (1949)

    Usedlost

    Položka č.: 775

    Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:37

    akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 950 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

  • Viktor Savchenko

    (1928-2003)

    Sleep Hermit

    Položka č.: 776

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 16:38

    lept, 1993, 30,5 x 41,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 6/16, zejména při okrajích ohmataný papír, místy lehounce natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

    Poslední dražitel: NEDRAŽENO

Instagram

Facebook