Start americké kosmické lodi Gemini odložen
No.: 95Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:34
bromostříbrná fotografie, 1964, 20,5 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID8**0 History of bids
V rámci tažení za čistotu v New Yorku
No.: 93Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:32
bromostříbrná fotografie, 1964, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID2**1 History of bids
Ohromný sklad nábojů z druhé světové války
No.: 82Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:21
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID7**9 History of bids
Samohybná jaderná elektrárna TES-3
No.: 79Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15 x 20,7 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Charlie Chaplin
No.: 74Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:13
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21,2 x 15 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Co se v mládí naučíš…
No.: 67Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 11:06
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 20,7 x 15,8 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Kosmický sňatek
No.: 51Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:50
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,2 x 21 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Originální robot
No.: 23Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:22
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
V trstěnické experimentální škole
No.: 19Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:18
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 21 x 15,5 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Výzva vlády republiky, ÚRO a ÚV ČSM: Posilte řady našich stavbařů!
No.: 13Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 30. 05. 2024 10:12
bromostříbrná fotografie, 60. léta, 15,3 x 21,2 cm, Na okraji přilepen papírek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Chrám nebes v Pekingu
No.: 250Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 06. 2024 15:00
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Sv. Petr radí sv. Pavlovi
No.: 225Auction price: 3.000 CZK (125 €)
Current price: 3.100 CZK (130 €)
Last auctioneer: ID2**9 History of bids
Ukřížování
No.: 224Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Current price: 12.000 CZK (500 €)
No.: 368Auction price: 500 CZK (21 €)
Current price: 500 CZK (21 €)
Jihoanglická krajina
No.: 293Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Ženy na tržišti
No.: 280Auction price: 4.000 CZK (167 €)
Hornatá krajina
No.: 275Auction price: 12.000 CZK (500 €)
Testament de Louis XVI
No.: 1147Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:51
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID7**8 History of bids
Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.
No.: 1088Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:52
tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**6 History of bids
Ptactvo
No.: 374Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
Current price: 400 CZK (17 €)
Napoleon
No.: 372Auction price: 6.000 CZK (250 €)
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Znak Protektorátu Čechy a Morava
No.: 852Auction price: 2.000 CZK (84 €)
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: ID1**2 History of bids
Noční Praha
No.: 499Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2024 09:54
bromostříbrná fotografie, 22 x 29 cm, mírně pokrčený papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID7**4 History of bids
Pohled na Malou Stranu
No.: 680Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:51
olej, plátno, 30,5 x 41 cm, rám, barva lehce zašlá, rám mírně poprýskán, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID4**5 History of bids
Holandsko
No.: 676Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 15. 12. 2023 13:50
gobelín, 20 x 31 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
Mapa okolí Berlína
No.: 1342Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 01. 12. 2023 14:41
mědirytina, 1757, 19,8 x 26,3 cm, sign. PD , rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Věčný tanec
No.: 126Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 21:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. T. Banovich, 1964, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID6**7 History of bids
Spiknutí
No.: 76Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 20:15
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. G. Kozincev, L. Trauberg, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Sen
No.: 66Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 20:05
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. P. Djordjević, 1967, zažloutlý papír, jinak velmi dobrý stav, přeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Pulp Fiction
No.: 44Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 19. 10. 2023 19:43
filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Q. Tarantino, 1994, výborný stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)