Spytimír Bursík
(1924)
Jiří Noha
Položka č.: 1725Vyvolávací cena: 90 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:26
Aktuální cena: 90 CZK (4 €)
Miloslav Martenek
(1933)
Pořádnej drink
Položka č.: 1724Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:27
Aktuální cena: 70 CZK (3 €)
Miloslav Martenek
(1933)
E 55 (kalendář na rok 1999)
Položka č.: 1785Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:28
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Miloslav Martenek
(1933)
Atelier kresleného humoru (kalendář 1998)
Položka č.: 1784Vyvolávací cena: 30 CZK (2 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:29
Aktuální cena: 30 CZK (2 €)
Věra Martinková
Prasklé sklo a ostnatej drát
Položka č.: 1883Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:30
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Měsíc - Praha Žižkov 11. srpna 1999
Položka č.: 1610Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:31
fotografie, 1999, 16,5 x 22 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Japonka
Položka č.: 1826Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:32
gobelín, 40 x 40 cm, rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Figura
Položka č.: 1605Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:33
koláž, 1975, 44,5 x 29 cm, sign. PD 75, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: ID9**4 Historie příhozu
2 x pohlednice z Karlových Varů (Hotel Imperial, Lázně V.)
Položka č.: 1757Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:34
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Panorama Moravskoslezských Beskyd
Položka č.: 1756Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:35
Aktuální cena: 80 CZK (4 €)
Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu
Castello D´Albertis
Položka č.: 1755Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:36
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
8 x pohlednice z Rakouska ( Salzburg, Heiligenblut, Gossausee, Kaprun)
Položka č.: 1779Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:37
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
7 x pohlednice z Vysokých Tater
Položka č.: 1778Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:38
7 x pohlednice, vzadu značeno Nákl. Kriváň, s.r.o. Bratislava, zadní strany čisté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Josef Poláček
Bonbóny prátelům nejmilejším na rok 1998
Položka č.: 1783Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:39
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Petr Ptáček
Parní lokomotiva Sedma
Položka č.: 1866Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:40
reprodukce, 2017, 13,7 x 24 cm, sign. LD Petr Ptáček, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
M. Skálová?
Green blob
Položka č.: 1891Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:41
digitální tisk, papír, 2008, 31,5 x 41,5 cm, sign. Du M. Skálová 2008, rám, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Vladimír Tesař
(1924-2008)
Stín
Položka č.: 1615Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 13. 01. 2026 20:42
tisk, 19, 5 x 10, 5 cm, sign. DU Vladimír Tesař, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Státní grafické škole v Praze, žák prof. V. Pukla na AVU, prof. F. Tröstera na AMU, člen SČUG Hollar a skupiny M 57
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Adolf Jelínek Alex
(1890-1957)
Na koni (PF 1933)
Položka č.: 966Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:00
suchá jehla, 1932, 7,5 x 10 cm, sign. PD A. J. Alex, papírová pasparta, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na UPŠ v Praze, žák prof. A. Janka na Akademii v Mnichově a prof. M. Švabinského na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Jožka Baruch
(1892-1966)
Krysař
Položka č.: 967Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:01
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jožka Baruch
(1894-1966)
Dobrý rok 1938
Položka č.: 968Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:02
dřevoryt, 20,5 x 27 cm, signováno, dvojlist, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely a E. Dítěte na VŠUP v Praze, člen Klubu výtvarných umělců Aleš a Koliby
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Procházka v Brně
Položka č.: 969Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:03
suchá jehla, 7 x 18 cm, sign. PD Petr Dillinger, pf Mojmír Helcelet, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Kysely na Uměleckoprůmyslové škole v Praze, prof. M. Pirnera a Maxe Švabinského na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar, SVU v Brně
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Karel Gabriel
(1884-1966)
Novoročenka
Položka č.: 970Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:04
lept, 17 x 44 cm, signováno, dvojlist, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Alexandr Vladimír Hrska
(1890-1954)
Nahá múza
Položka č.: 971Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:05
litografie, 1927, 16 x 11 cm, značeno PD. A.V. Hrska, PF 1928, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Alex Adolf Jelínek
(1890-1957)
Strmilov
Položka č.: 972Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:06
lept, 11,7 x 16,5 cm, sign. PD AJ Alex, pf, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
František Kobliha
(1977-1962)
Motýl
Položka č.: 973Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:07
dřevoryt, 1934, 14,5 x 20 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
František Kobliha
(1877-1962)
Orel nad horskými štíty (PF 1939)
Položka č.: 974Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:08
dřevoryt, 1938, 14,5 x 11,5 cm, sign. PD F. Kobliha, značeno v desce PD F. K. , zažloutlý papír, v rozích papír lehce pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze a u F. Ženíška na AVU v Praze, člen sdružení Sursum a SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Emil Kotrba
(1912-1983)
P. F. 1967
Položka č.: 975Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:09
litografie, 1966, 12,7 x 18,1 cm, sign. PD Emil Kotrba 1966, Antikvariát Dlážděná, žák prof. P. Dillingera a T. F. Šimona na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Bohumil Krs
(1890-1962)
Novoročenka 1932
Položka č.: 977Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:11
litografie, 19 x 12 cm, signováno, pěkný stav, Antikvariát Dlážděná, žák prof. E. Dítěte na UMPRUM v Praze, ve speciálce prof. F. Kysely
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Dohled slunce
Položka č.: 978Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:12
lept, 17,3 x 7,7 cm, sign. DU Liesler, pf 1949 Vladimír Bujárek, Antikvariát Dlážděná, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Jindřich Mahelka
(1919-?)
Klíč (PF 1968, Jindřich Mahelka)
Položka č.: 979Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 06. 01. 2026 14:13
suchá jehla, akvatinta, 1967, 10,8 x 18,1 cm, sign. PD J. Mahelka, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)