Hans Schroedter
Skupina stromů
Položka č.: 784Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:46
lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Anton Schrödl
(1823-1906)
Interier
Položka č.: 783Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:45
olej, dřevěná deska, 23,5 x 36 cm, rám, vzadu štítek s popisem díla
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Oskar Schmidt
(1908-1982)
U Strahovské brány
Položka č.: 782Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:44
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Dimitrina Sevova
(1971)
Merry-go-round 2
Položka č.: 781Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:43
tisk, 1998, 47,8 x 89,2 cm, sign. PD D. Sevova 1998, č. 3/10, papír ohmataný, při levém okraji mimo tisk ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Dimitrina Sevova
(1971)
Merry-go round I
Položka č.: 780Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:42
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Jaroslava Severová
Pohyb - horní část
Položka č.: 779Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:41
lept, 1987, 45 x 50 cm, sign. PD J. Severová 87, č. 1/10, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. J. Horníka a V. Tittelbacha na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, California Society of Printmakers, skupiny Geometrie
Eva Sendlerová
(1939)
Ryba
Položka č.: 778Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:40
lept, 1972, 15 x 68 cm, sign. PD Sendlerová 72, autorský tisk, mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Tittelbacha a A. Paderlíka, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Klára Sedlo
(1993)
Pozor, kouše!
Položka č.: 777Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:39
Aktuální cena: 1.800 CZK (75 €)
Viktor Savchenko
(1928-2003)
Sleep Hermit
Položka č.: 776Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:38
lept, 1993, 30,5 x 41,5 cm, sign. DU Viktor Savchenko, č. 6/16, zejména při okrajích ohmataný papír, místy lehounce natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Josef Saska
Usedlost
Položka č.: 775Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:37
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Martin Salajka
(1981)
Marsyas II
Položka č.: 774Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:36
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Martin Salajka
(1981)
Lebka II
Položka č.: 773Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:35
Taku Sakuragi
(1972)
Pohled dovnitř 1998-1 / Inside View 1998-1
Položka č.: 772Vyvolávací cena: 3.500 CZK (146 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:34
serigrafie, 1998, 80 x 59,6 cm, sign. PD T. Sakuragi, č. 1/10, zezadu na papíru štítek, u dolního okraje slepotisková značka papíru, zejména v horní části ohmataný a místy natržený papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 3.500 CZK (146 €)
Dalibor Říhánek
Samota
Položka č.: 771Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:33
linoryt, 1989, 22,8 x 31,6 cm, sign. PD Říhánek 1989, č. 1/30, horní a spodní okraj papíru pokrčený, na pravém okraji papír zažloutlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Dalibor Říhánek
Hřebec
Položka č.: 770Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:32
linoryt, 22,5 x 31,8 cm, sign. PD Říhánek, č. 6/30, v levých rozích papír mírně pokrčený a na jednom místě natržený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. B. Dobiáše na SPŠ keramické v Bechyni, prof. F. Jiroudka na AVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Jan Rýz
(1946-2016)
Sportovní abstrakce I.
Položka č.: 769Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:31
akryl, tisk, asambláž, plátno, 35 x 42 cm, klínový rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. B. Borovského na Pedagogické fakultě Univerzity v Hradci Králové, člen Středočeského sdružení výtvarníků a Sdružení pražských malířů
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Josef Ruzselák
Kompozice III (2)
Položka č.: 768Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:30
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIV
Položka č.: 767Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:29
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XV
Položka č.: 766Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:28
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XII
Položka č.: 765Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:27
lept, 1989, 11 x 9 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 12/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXV
Položka č.: 764Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:26
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice IX
Položka č.: 763Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:25
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIX (2)
Položka č.: 762Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:24
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XIX
Položka č.: 761Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:23
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice III
Položka č.: 760Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:22
lept, 1987, 8 x 11 cm, sign. DU Josef Ruszelák 87, č. 13/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXIV
Položka č.: 759Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:21
lept, 1989, 11 x 6 cm, sign. DU Josef Ruszelák 89, č. 11/95
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice XXVI
Položka č.: 758Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:20
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Josef Ruzselák
Kompozice V
Položka č.: 757Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:19
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Různí autoři
Česká původní grafika III.
Položka č.: 756Vyvolávací cena: 1.800 CZK (75 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:18
Různí autoři
Česká původní grafika I.
Položka č.: 755Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 16:17
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)