Různí autoři

  • Různí autoři

    Večer lyry 1977

    Položka č.: 1147

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 17:27

    8x litografie, 1977, 4,8 x 3,5; 5,1 x 3,5 cm, sign. PD , autorský tisk, Karel Demel, Anna Khunová, Daniela Havlíčková, Josef Paleček, Pavel Sivko, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

    Poslední dražitel: ID6**9 Historie příhozu

  • Různí autoři

    konvolut deseti výjevů Staré Prahy

    Položka č.: 1046

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 26. 11. 2021 15:46

    10 x litografie, 1987 - 1988, 43 x 30 cm, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Studenti a ideologie na Západě (dokumenty)

    Položka č.: 192

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2021 15:03

    kniha, úvod napsala J. Šiklová, ob. a frontispis J. Vyleťala, náklad šel do stoupy, vyd. Horizont, Praha, 1969, pův. brož, 225s., velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Edice Vigilie (12 svazků)

    Položka č.: 263

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    DRAŽBA UKONČENA: 25. 11. 2021 15:00

    kniha, 15x9,5 cm, edici knihovna Vigilie řídil a vydával dr. Štěpán Jež: 1. Viktor Dyk: Zpěvy v bouři - 3 kresby A. V. Hrstka, Praha 1928, brož. 76 s., mírně zašlé desky 2. Rudolf Medek: Nejhodnější děvče z Groenendaelu - úprava Cyril Bouda, Praha 1928, brož, 53 s., mírně zašlé desky 3. Jarmil …

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Různí autoři

    Alpské veduty

    Položka č.: 639

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    40 x mědirytina, 11 x 8; 14,5 x 10,5 cm, konvolut čtyřiceti mědirytin s pohledem na Alpy, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

    Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Jedenáct grafických listů

    Položka č.: 290

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Různí autoři

    Čapkovská inspirace

    Položka č.: 289

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    bibliofilie, soubor 10 grafických listů (E. Ranný, V. Komárek, J. Kábrt, P. Sukdolák, A. Lauferová, K. Šafář, J. Bouda, P. Roučka, M. Erazim, M. Houra - vše signováno), vydali E. Gebauer a V. Mikule, 1985, úvodní slovo František Dvořák, Ex. 9/50, volné listy v papírových deskách, při okrajích lehce …

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Různí autoři

    Olomouc 1987

    Položka č.: 297

    bibliofilie, album grafických listů (V. Komárek, J. Liesler, D. Janoušek, J. Jemelka, F. Peterka ad. – vše signováno), tisk: Jan Mauler a Raimund Zbořil, Ex. B 167, volné listy v karton. přebalu, velmi dobrý stav, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Různí autoři

    V. Křupka: Det moderne czekiske exlibris

    Položka č.: 294

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    bibliofilie, vydal Klaus Rödel, Frederikshavn (Dánsko) 1978, podpis Jaroslava Švába, vložena orig. exlibris (31ks), přednostní výtisk, 159 s., brož. s obálkou, v knize drobné skvrny, obálka zašpiněná a při okrajích poškozená, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Různí autoři

    Ani labuť ani lůna

    Položka č.: 304

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    bibliofilie, sborník k stému výročí K. H. Máchy (Biebl, Brouk, Burian, Hoffmeister, Kalandra, Makovský, Mukařovský, Nezval, Novomeský, Štyrský, Teige a Toyen), kompletní nekonfiskovaný výtisk, Nová edice / Otto Jirsák, Praha 1936, 84 s., polokožená vazba, zažloutlé listy, vodní skvrna, Antikvariát O…

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Různí autoři

    Underground

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (132 €)

    bibliofilie, Sběratelská kolekce "Tento výtisk má číslo..." je speciálním produktem nakladatelství Meander. V každém designovém a ručně vyrobeném boxu najdete tematickou sbírku knih, které vybíral redakční tým z edice uměleckých knih Modrý slon, ve které je prvních sto výtisků v tiráži čís…

    Aktuální cena: 3.300 CZK (132 €)

  • Různí autoři

    Nikl

    Položka č.: 315

    Vyvolávací cena: 5.400 CZK (216 €)

    Aktuální cena: 5.400 CZK (216 €)

  • Různí autoři

    Les

    Položka č.: 314

    Vyvolávací cena: 4.550 CZK (182 €)

    Aktuální cena: 4.550 CZK (182 €)

  • Různí autoři

    Československá vlastivěda díl IX - Umění, svazek 4: Divadlo

    Položka č.: 191

    kniha, náklad zničen především pro oddíl věnující se v té době současnému divadlu a uvedení v té době již zcela zakázaných autorů, ať už přímo z divadelního prostředí (A. Radok, J. Grossman,..) nebo autorů literárních (L. Aškenazy, V. Havel, L. Kundera, M. Kundera, A. Lustig, J. Werich,..), velmi v…

    Poslední dražitel: ID8**3 Historie příhozu

  • Různí autoři

    Rodné zemi

    Položka č.: 190

    kniha, připraveno k 25. výročí osvobození, vzhledem k přítomnosti dvou textů Jana Zahradníčka byl ale celý náklad tohoto sborníku hned po vydání zničen, vyd. Vyšehrad, Praha, 1970, pův. clpl. vazba s ob., 136s., dále obs. texty Fr. Halase, V. Holana, J. Hory, Fr. Hrubína, J. Ortena, J. Palivce, J. S…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Různí autoři

    Konvolut grafických listů skupiny Tvrdohlaví

    Položka č.: 225

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    různé grafické techniky, 1999, 42,5 x 30 cm, sign. vše, č. 75/99, konvolut obsahuje 9 grafických listů od autorů skupiny Tvrdohlaví (Jiří David, Michal Gabriel, Zdeněk Lhotský, Petr Nikl, Jaroslav Róna, František Skála, Čestmír Suška, Stefan Milkov, Stanislav Diviš)

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Různí autoři

    Pozdrav k osmdesátým narozeninám presidenta T.G. Masaryka 1850 - 1930

    Položka č.: 232

    bibliofilie, 29,5 x 22 cm, cyklus grafických listů, O. Matoušek (linoryt na deskách), M. Mrkvičková - Hlobilová, J. Sládek, J. Hodek, A. Burka, J. Baruch, J. Beran, J. Vodrážka,K. Štika, F. Mervart, vše sign., vydal Jos. Hladký, Hranice 1930, ex. 25/100, na ručním papíru Realgrand, volné listy v kar…

  • Různí autoři

    I. PREMIE EX LIBRIS 1919

    Položka č.: 235

    bibliofilie, 24 x 16,5 cm, 9 x exlibris, dřevoryt Fr. Kobliha, Sl. Tusar, A. Macková, J. Sejpka, lept St. Kulhánek a V. Röhling, linoryt a dřevořez A. Metelák, kresba (tisk) O. Fiala, vydal Spolek sběratelů a přátel Ex libris, Praha 1919, kartonové desky, 8s.+ přílohy, ruční papír, velmi dobrý stav…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Zpívající den

    Položka č.: 80

    kniha, 19x podpis v těle knihy: Miroslav Florian (2x), Jitka Walterová, Donát Šajner, Michal Černík, Ladislav Stehlík, Václav Hons, Karel Sýs, Jan Pilař, Jiří Žáček, Petr Skarlant, Jana Moravcová, Josef Peterka, Jarmila Urbánková, Ivan Skála, Eduard Petiška, Vladimír Janovic, Josef Šimon a Josef Han…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Různí autoři

    Československo na Jamboree míru Francie 1947

    Položka č.: 75

    kniha, 4x podpis na tit. listě: R. Plajner, K. Průcha, I. Mikšovič a K. Grimm (autoři textů), vyd. Junácká Edice, Praha, 1947, clpl. převazba, 58s. + obsáhlá čb. fotografická příloha, pův. ob. vevázána, velmi dobrý stav, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Různí autoři

    Podpisy na programu k divadelní hře Ten, kdo utře nos

    Položka č.: 53

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    rukopis, podepsaní herci: P. Trávníček, J. Meduna, L. Vaculík, O. Šimánek, P. Soukup, M. Velda, M. Mejzlík, V. Maurer, V. Zawadská, D. Sýsová, S. Zázvorková, O. Želenská, J. Žídková a J. Šulcová; podpis I. Greifové (kostýmy) a L. Engelové (režie), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Různí autoři

    Pohlednice s podpisy spisovatelů

    Položka č.: 38

    rukopis, na rubu podepsáni: Drago Jančar, Dane Zajc, Alenka Puhar, Jan Beneš, Karin Clark, Ivan Minatti, Alasdair MacKinnon, Ursula Heinze de Lorenzo, Hans van de Waarsenburg a J. Šalamoun (?), antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Různí autoři

    Pohlednice s podpisy českých a německých literátů

    Položka č.: 37

    rukopis, na rubu podepsáni: Angela Kraus, Wulf Kirsten, Vjačeslav Kuprijanov, Oskar Pastior, Urs Jaeggi, Zehra Cirak, Petr Prouza a Alexandr Kliment, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Různí autoři

    4x podpis

    Položka č.: 35

    rukopis, Nepraktův obrázek (serigrafie?) s podpisy: Neprakta, A. Pludek, Fr. Nepil a jeden další podpis s dedikací neurčen, volný list, na rubu uved. vyd. Práce, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Různí autoři

    Konvolut podpisů známých osobností

    Položka č.: 34

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    45x autogram, Konvolut obsahuje podpisy a dopisy herců, spisovatelů a malířů, adresovaných příteli - generálním konsulovi Jaromíru Doležalovi v časovém rozmezí od počátku 20. století do 50. let: Alfons Mucha - podpis na poškozené pohlednici z r. 1929, cestovatel Emil Holub - 2x kabinetka Mulač, Růže…

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Různí autoři

    Položka č.: 359

    Bibliofilie, 5x suchá jehla (A. Antonová, K. Beneš, D. Benešová, M. Janáček a H. Tesařová), 2x lept (J. Kábrt, J. Šindler), 1x komb. technika R. Karpaš a 1x akvatinta J. Švihla, básně s podpisy autorů J. Hrubý, L. Kundera, Fr. Novotný, J. Štroblová a J. Žáček, vyd. Josef Vinklát, Liberec, 2010, ex. …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6**1 Historie příhozu

  • Různí autoři

    10 ExLibris SSPE Brno 2001

    Položka č.: 371

    soubor exlibris, obs.: 3x dřevoryt M. Bravenec, P. Hloušek a A. Odehnalová, 3x lept Z. Fuksa, J. Neuwirt, A. Odehnal, 2x litografie Z. Höhmová, J. Ondrušová-Wünschová, 1x linoryt V. Tesař a 1x bar. dřevoryt H. Tesařová-Marečková; vše signováno, ex. 136/150 výtisků pro účastníky sjezdu SSPE, Brno, 20…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Různí autoři

    Shakespeare ´81

    Položka č.: 388

    bibliofilie, soubor 7 grafických listů: Z. Bouše (kombin. techn., sign. PD), J. Suchý (litogr., 61/150, sign. PD), V. Suchánek (litogr., aut. tisk, sign. LD), I. Kantůrková (lept, sign. PD), vydáno nákladem autorů jako neprodejný tisk, ex. 60/60, Praha, 1981, 7x volný list v pův. ob., velmi dobrý st…

  • Různí autoři

    Zátiší ´79

    Položka č.: 389

    Bibliofilie, soubor 7 grafických listů: M. Rittstein (litogr., 3/70, sign. PD), V. Suchánek (litogr., 3/90, sign. DU), V. Komárek (suchá jehla, sign. DU), M. Blabolilová (lept, 3/90, sign. PD), M. Lesařová-Roubíčková (slepotisk, 3/60, sign. D), M. Albich (suchá jehla, 3/60, sign. PD) a U. Zmetáková …

  • Různí autoři

    Katalog der VII. Kunst-Ausstellung der Vereinigung Bildender Künstler Österreichs Secession

    Položka č.: 465

    katalog, velmi vzácně se vyskytující katalog k 7. výstavě ve Vídni v Paláci Secese r. 1900, obs. adresář členů Vídeňské secese (včetně adres), seznam vyst. děl (např. A. Rodin, Fr. Kupka, H. Tichy, O. Friedrich, M. Kurzweil, W. Bernatzik, F. Stahl aj.) včetně Die Philosophie G. Klimta, orientační pl…

    Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu