Neznámý autor

LIST OF AUTHORS

  • Neznámý autor

    Pulp Fiction

    No.: 347

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 20:46

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. Q. Tarantino, 1994, velmi dobrý stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Vlak

    No.: 348

    Auction price: 1.200 CZK (50 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 20:47

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1963, r. J. Kawalerowicz, výborný stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.200 CZK (50 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Studené blesky

    No.: 349

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 20:48

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), r. J. Veiczi, 1967, velmi dobrý až výborný stav, nepřeložen , Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hvězdné války (Star Wars)

    No.: 350

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 17. 06. 2024 20:49

    filmový plakát, formát A3 (42x30 cm), 1991, r. G. Lucas, trochu pomačkaný pravý dolní růžek, jinak velmi dobrý stav, nepřeložen, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ptáčci

    No.: 673

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:55

    lept, 20,3 x 14,3 cm, sign. PD, rám, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrnky, na rámu drobné oděrky

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID2**1 History of bids

  • Neznámý autor

    Ruyana Küste

    No.: 674

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:56

    lept, 21,8 x 14,2 cm, sign. PD nečitelně, zažloutlý, zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chalupa se zříceninou

    No.: 675

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:57

    suchá jehla, 35 x 30 cm, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Váza s kruhy

    No.: 676

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 14:58

    hlína, v. 61,5 cm, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Strom v krajině

    No.: 678

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, karton, 42 x 52,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét dámy

    No.: 679

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:01

    olej, plátno, 30 x 27 cm, rám, malba místy oprýskaná, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mladé šlechtičny

    No.: 680

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:02

    akvarel se zlatotiskem, papír, 10 x 8,5 cm, rám, na zadní straně štítek s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pohled na Vysoké Tatry

    No.: 681

    Auction price: 1.800 CZK (75 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:03

    olej, plátno, 74 x 62 cm, rám, na rámu oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.800 CZK (75 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Kameny

    No.: 682

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    Planned termination: 14. 06. 2024 15:04

    olej, plátno, 64 x 94 cm, rám, malba místy poškozena, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Chrám nebes v Pekingu

    No.: 250

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    tapiserie, 27 x 61 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Sv. Petr radí sv. Pavlovi

    No.: 225

    Auction price: 3.000 CZK (125 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, 42,5 x 31 cm, přelom 18 a 19 st., Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 3.000 CZK (125 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ukřížování

    No.: 224

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    Olej, plátno - rentoaláž, 31,5 x 17 cm, drobná olejová malba představuje v baroku oblíbený námět truchlící Panny Marie stojící před Ukřižovaným Kristem. Tlumená barevnost odpovídá náladě výjevu, který se odehrává na kopci Golgota. Pod křížem je umístěna lebka, v pozadí jsou vidět obrysy města předst…

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Akt

    No.: 368

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    čb. fotografie, 29 x 39,5 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jihoanglická krajina

    No.: 293

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, plátno, pol. 19. století, 18 x 25 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Ženy na tržišti

    No.: 280

    Auction price: 4.000 CZK (167 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, překližka, 23,3 x 46,2 cm, sign. LD, rám, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 4.000 CZK (167 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hornatá krajina

    No.: 275

    Auction price: 12.000 CZK (500 €)

    Planned termination: 13. 06. 2024 15:00

    olej, karton, 80.-poč. 90. let 19. století, 21,7 x 29,7 cm, rám, přiložen odborný posudek PhDr. Mgr. Michaela Zachaře, vzadu nalepen výstřižek z aukčního katalogu

    Current price: 12.000 CZK (500 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Hildesheim Zuckerhut

    No.: 281020

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    Planned termination: 10. 06. 2024 17:24

    lept, 26,5 x 17 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Portrét starého muže

    No.: 226453

    Auction price: 550 CZK (23 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 15:08

    tužka, papír, 29,1 x 23 cm, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 550 CZK (23 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Václav Havel

    No.: 281757

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    Planned termination: 11. 06. 2024 18:20

    bromostříbrná fotografie, 29,9 x 40,1 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Jihočeská vesnice

    No.: 186102

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:08

    oil, canvas, 60 x 89 cm, rám, wrinkled canvas, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Malostranské střechy

    No.: 214661

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:24

    oil on canvas, 65 x 80 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Pohled do kraje

    No.: 222016

    Auction price: 3.500 CZK (146 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:30

    olej, plátno, 1952, 65 x 85 cm, sign. LD nečitelně, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 3.500 CZK (146 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Japonská kreslená dívka

    No.: 251459

    Auction price: 900 CZK (38 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:46

    tisk, nalepený na kartonu, 98 x 68 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 900 CZK (38 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Sopka - kompozice

    No.: 255736

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:52

    acrylic, canvas, 75 x 95 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    5 náklaďáků

    No.: 255738

    Auction price: 6.000 CZK (250 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:56

    acrylic, canvas, 74 x 100 cm, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 6.000 CZK (250 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

  • Neznámý autor

    Mickey & Boxes

    No.: 255739

    Auction price: 7.000 CZK (292 €)

    Planned termination: 12. 06. 2024 14:58

    acrylic, hardboard, 2001, 86 x 120 cm, rám, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 7.000 CZK (292 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.