Jiří Chadima
Předjaří II.
No.: 90Auction price: 14.000 CZK (584 €)
Planned termination: 13. 06. 2024 15:00
tempera, sololit, 2022, 23 x 17 cm, sign. PD Chadima, rám, Své výtvarné školení Chadima absolvoval na VŠUP u prof. Fišárka. Vystavoval jako host na členských výstavách SČUG Hollar. Od roku 1961 byl autor členem tvůrčí skupiny Radar, kde se věnoval tématům městského prostředí a průmyslové krajiny. Ch…
Current price: 14.000 CZK (584 €)
Jiří Chadima
Na Vltavě
No.: 158Auction price: 2.200 CZK (92 €)
litografie, 1986, 14,5 x 42 cm, sign. PD Chadima 86, pasparta, č. 70/75, the disciple of prof. Kaplicky at The State Graphic School in Prague and prof. Fisarek at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of the group Radar
Current price: 2.200 CZK (92 €)