Moře v bouři
No.: 264947Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 17. 10. 2022 19:48
olej, překližka, 18,2 x 25 cm, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**8 History of bids
Koupající se Číňanky
No.: 137165Auction price: 20 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 13. 10. 2022 18:36
print, 27,6 x 20,6 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 20 CZK (1 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
Múzy
No.: 259887Auction price: 1 CZK (1 €)
AUCTION IS TERMINATED: 05. 10. 2022 17:03
olej, plátno, 90 x 140 cm, rám, krakelováno
Current price: 701 CZK (30 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids