Aleš Lamr
(1943-2024)
Spirály
Položka č.: 281964Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:31
voskovky, papír, 2004, 84 x 60 cm, sign. DU A. Lamr 04, typická koloristicky výrazná práce v atypickém provedení voskovkami od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo …
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Odhadní cena: 18 000 - 25 000 CZK
Aleš Lamr
(1943-2024)
Sférické spirály
Položka č.: 281965Vyvolávací cena: 14.000 CZK (584 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:32
akvarel, tuš, papír, 2004, 55 x 74 cm, sign. DU A. Lamr 04, typická koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo v Bueno…
Aktuální cena: 14.000 CZK (584 €)
Aleš Lamr
(1943-2024)
U bazénu
Položka č.: 281966Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Plánované ukončení: 11. 07. 2024 17:33
akryl, plátno, 2015, 50 x 70 cm, sign. vzadu A. L. 15, rám, tato inovativní koloristicky výrazná práce od významného představitele českého Pop-artu, který je svým osobitým dílem zastoupen mj. ve sbírkách National Gallery of Art ve Washingtonu, Centre G. Pompidou v Paříži, Museo de Arte Contemporáneo…
Aktuální cena: 58.000 CZK (2.417 €)
Odhadní cena: 80 000 - 120 000 CZK