-
Aleš Rezler
(1964)
Cedil
Položka č.: 2334Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:28
lept, perforovaný tisk, 1990, 43 x 33 cm, sign. PD A. Rezler 90, a.t., nepatrně ohmataný papír, mimo tisk pár drobných skvrnek, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ladislav Rusek
(1927-2012)
Píseň o vločkách
Položka č.: 2335Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:29
litografie, 21 x 30 cm, sign. DU LRusek, sign. báseň Jar. Seiferta, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 350 CZK (15 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Saska
(1949)
Usedlost
Položka č.: 2336Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:30
akvatinta, lept, 26,5 x 31,5 cm, sign. PD Josef Saska, a.t., nepatrně ohmataný, při okrajích zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák L. Čepeláka na AVU v Praze, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Sivko
(1923-1974)
Na kameni
Položka č.: 2337Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:31
měkký kryt, 1955, 11,8 x 14,5 cm, sign. PD V. Sivko 1955, papírová pasparta, č. 17/22, DU věnování, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Vodrážky na Státní grafické škole v Praze, prof. F. Tröstera na UMPRUM tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar a Skupiny 29. augusta v Br…
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Souček
(1915-1982)
Ve městě
Položka č.: 2338Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:32
litografie, 1968, 20,4 x 17,5 cm, sign. PD P. Souček 68, nepatrně zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Hofbauera, J. Bendy, J. Obrovského, člen Skupiny 42, Umělecké besedy, SČUG Hollar
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice III
Položka č.: 2339Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:33
lept, kombinovaná technika, papír, 29 x 34,4 cm, sign PD B. Soukup, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Soukup
(1932-1984)
Kompozice II
Položka č.: 2340Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:34
lept, kombinovaná technika, papír, 27,7 x 25,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Beneše na VŠUP v Praze a A. Pelce na AVU tamtéž
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Leona Stařinská
Secesní anatomie
Položka č.: 2341Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:35
linoryt, 1997, 36,5 x 59 cm, sign. PD Stařinská Leona 1997, č. 3/10, tištěno na ručním papíře, PD vodotisková značka, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Neklidná zátoka
Položka č.: 2342Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:36
litografie, 47,5 x 59 cm, LD značeno na kameni K. Svolinský, při okraji roztržený, pokrčený papír, na papíře drobné skvrny, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Selský žalm
Položka č.: 2343Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:37
6 x dřevoryt, 6 x cca 13,2 x 8,8 cm, zažloutlý papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Svolinský
(1896-1986)
Strach
Položka č.: 2344Vyvolávací cena: 450 CZK (19 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:38
barevný dřevoryt, 23 x 14 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Š. Zálešáka, B. Kafky a F. Kysely na UMPRUM v Praze, člen a čestný člen SČUG Hollar, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 450 CZK (19 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Šafář
(1938-2016)
Snící
Položka č.: 2345Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:39
linoryt, 31,2 x 30 cm, sign. PD K. Šafář, č. 12/70, při okrajích ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. R. Fialy na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Praze, prof. K. Svolinského a Z. Sklenáře na VŠUP tamtéž
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Ševčík?
Křídla
Položka č.: 2346Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:40
litografie, 46 x 61,5 cm, sign. PD, č. 7/20, mimo tisk místy nepatrně zažloutlý papír, rohy mírně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vratislav Ševčík?
Jak se máš
Položka č.: 2347Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:41
litografie, 56,8 x 41 cm, sign. PD, č. 7/40, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Šindelářová
Země mého srdce 01
Položka č.: 2348Vyvolávací cena: 650 CZK (28 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:42
litografie, 33,5 x 22,5 cm, sign. PD Šindelářová, č. 14/16, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 650 CZK (28 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlachtová
(1929-2014)
Rovnováha přírody
Položka č.: 2349Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:43
akvatinta, mezzotinta, lept, 1980, 56,8 x 42 cm, sign. PD Eva Šlachtová 1980, č. 7/100, místy ohmataný papír, pravý horní roh papíru pokrčený, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. J. Nováka na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alena Šlapáková
(1941)
Padající listí
Položka č.: 2350Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:44
litografie, 33,6 x 28,1 cm, papír lehce zašlý, levý dolní roh papíru pokrčený a ušpiněn u okraje černou tuší, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, studium na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlechtová
(1974)
Paměť věků
Položka č.: 2351Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:45
lept, akvatinta, mezzotinta, 1988, 41,5 x 57 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1988, č. 3/50, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Šlechtová
(1974)
Naděje
Položka č.: 2352Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:46
suchá jehla, 1992, 48 x 35,5 cm, sign. PD Eva Šlechtová 1992, č. 3/20, při okrajích mírně zažloutlý papír, místy nepatrně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Milena Šoltészová
(1939)
Opuštěné křeslo
Položka č.: 2353Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:47
litografie, 1976, 43,5 x 59,5 cm, sign. PD M. Šoltészová 76, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka, V. Tittelbacha, A. Pelce a R. Ondráčka, členka SČUG Hollar, Asociace volné grafiky a volného sdružení umělců Tolerance
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Maxmilian Švabinský
(1873-1962)
Kytice
Položka č.: 2354Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:48
litografie, 1929, 23,2 x 19,7 cm, značeno v kameni LD M Švabinský, č. 8/22, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. M. Pirnera, J. Mařáka a E. Karla na Akademii v Praze, člen SVU Mánes, jeho předseda, člen a předseda spolku umělců České akademie věd a umění, zakládající člen SČUG H…
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Rybář v člunu
Položka č.: 2355Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:49
lept, 7,8 x 12 cm, sign. PD J. Švengsbír, č. 48/200, papír zažloutlý, levý dolní roh pokrčený, u pravého okraje ušpiněno, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jiří Švengsbír
(1921-1983)
Slunce (březen)
Položka č.: 2356Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:50
ocelorytina, 14,5 x 7,5 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen SČUG Hollar, UB a skupiny Grafis
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky II.
Položka č.: 2357Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:51
litografie, 41 x 26,5 cm, sign. PD Tamchyna, pasparta, a.t., na papírové paspartě drobné skvrnky, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Petr Tamchyna
(1943-1980)
Akt dívky I.
Položka č.: 2358Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:52
litografie, 42 x 24,6 cm, sign. PD Tamchyna, pasparta, a.t., Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. V. Tittelbacha na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Tomášková - Willmannová
(1954)
Náhla příhoda
Položka č.: 2359Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:53
lept, 1992, 32,6 x 42 cm, sign. PD helena Tomášková - Willmannová 92, č. 2/75, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Helena Tomášková - Willmannová
(1954)
Moderní apokalypsa
Položka č.: 2360Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:54
kombinovaná technika, 1992, 33 x 42 cm, sing. PD Helena Tomášková-Vilmannová 92, č. 2/75, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Truksová
(1947)
Kompozice
Položka č.: 2361Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:55
litografie, 1989, 29,6 x 45,2 cm, sign. PD J. Truksová 1989, autorský tisk, při okrajích lehce zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Labyrint
Položka č.: 2362Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:56
monotyp, 2002, 34 x 44 cm, sign. PD J. Válek 2002, č. 1/1, mírně ohmataný papír, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaroslav Válek
(1954)
Průhled
Položka č.: 2363Vyvolávací cena: 950 CZK (40 €)
Plánované ukončení: 10. 02. 2026 19:57
monotyp, 2003, 44 x 33,5 cm, sign. PD J. Válek 03, č. 1/1, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, člen Asociace uměleckých kovářů ABANA v USA
Aktuální cena: 950 CZK (40 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO