Vincent Venera
Abstraktní kompozice
Položka č.: 906Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:48
kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)
Vincent Venera
Kompozice I.
Položka č.: 907Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:49
tempera, akvarel, tuš, papír, 1985, 88 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 1985, při levém okraji natržený papír (cca 3cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Vincent Venera
Kompozice II.
Položka č.: 908Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:50
tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy
Vincent Venera
Kompozice III.
Položka č.: 909Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)
Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:51
tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy