Vincent Venera

  • Vincent Venera

    Abstraktní kompozice

    Položka č.: 906

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:48

    kombinovaná technika, papír, 1987, 60 x 90 cm, sign. LN Venera Vincent 1987, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Vincent Venera

    Kompozice I.

    Položka č.: 907

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:49

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1985, 88 x 62,5 cm, sign. PD Venera Vincent 1985, při levém okraji natržený papír (cca 3cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Vincent Venera

    Kompozice II.

    Položka č.: 908

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:50

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1986, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1986, při levém okraji mírně natržený papír (cca 1cm), Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy

  • Vincent Venera

    Kompozice III.

    Položka č.: 909

    Plánované ukončení: 14. 06. 2024 18:51

    tempera, akvarel, tuš, papír, 1983, 62,5 x 88 cm, sign. LD Venera Vincent 1983, Antikvariát Dlážděná, člen České alternativy