auction history
LIST OF AUTHORS

  • Dagmar Popelková

    (1928)

    P. F. 1966

    No.: 1192

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:36

    linořez, pauzovací papír, 17 x 13 cm, sign. PD D. Popleková

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jindřich Pileček

    (1944-2002)

    Pamětní list s leptem Jindřicha Pilečka a básní J. M. Tomeše

    No.: 1188

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 13:32

    lept, 14,5 x 9,5 cm, monogr. PD J. P. a sign. PD Jan M Tomeš, vydal Spolek českých bibliofilů v Praze k večeru J. M. Tomeše konanému v Národním muzeu 18. listopadu 1983, the disciple of prof. K. Svolinsky, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists and UVU

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Louis Binet

    (1744-1800)

    Deklarace lidských práv

    No.: 1150

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:54

    akvatinta, 46,3 x 37,9 cm, předloha Bénard , okraje papíru potrhané, celkově zašpiněný papír s četnými hnědýmmi skvrnkami, cca 30 cm natržený, v této části je papír podlepený lepenkou, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Louis Binet

    (1744-1800)

    Constitution de la République Française

    No.: 1149

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:53

    akvatinta, 43,9 x 37 cm, předloha Bénard, značeno v desce Binet, Rue Aubry le Boucher, 34, papír ohmataný, s výraznou zateklinou, pošpiněný, na papíru jsou četné hnědé skvrnky, roh papíru je ohnutý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID2**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Testament de Louis XVI

    No.: 1147

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:51

    rytina, 37 x 23,2 cm, okraje papíru potrhané a odřené, papír je ohmataný, ušpiněný a lehce zahnědlý, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Buster Keaton (Frigo)

    No.: 1139

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:46

    tuš, papír, 29,7 x 21 cm, monogr. PD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Ljuba Hermanová

    No.: 1141

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:45

    tuš, papír, 29 x 21 cm, mongr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Bohuš Záhorský

    No.: 1136

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:43

    tuš, papír, 29,8 x 20,9 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Petra Janů

    No.: 1133

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:37

    tuš, papír, 21,2 x 15 cm, monogr. PD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Ida Rapaičová

    No.: 1132

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:36

    tuš, papír, 12,7 x 9,2 cm, sign. na zadní straně Evžen Seyček, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Luděk Kopřiva

    No.: 1130

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:34

    tuš, papír, 21 x 14,2 cm, monogr. LD ES, na zadní straně autorské razítko, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Viktor Kubal

    No.: 1129

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:33

    tuš, papír, 21 x 14,7 cm, monogr. LD ES, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 150 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Evžen Seyček

    (1917-2009)

    Balónky

    No.: 1097

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 12:01

    akvarel, tuš, papír, 28, 4 x 15, 9 cm, sign. PD ES, dole text: …Ani vidět! Víš, že jsem tuhle do jednoho foukal a stálo mě to řidičák..., Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Neznámý autor

    Chtěl bych nějakou bižuterii k ohozu.

    No.: 1088

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:52

    tuš, papír, 23 x 25,7 cm, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID6**6 History of bids

  • Vladimír Jiránek

    (1938-2012)

    Zmizíme

    No.: 1078

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:42

    tuš, papír, 21,3 x 32,6 cm, sign. PD Vladimír Jiránek, zažloutlý a při horním okraji natržený papír (cca 4 cm), Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID7**2 History of bids

  • Andrej Bělocvětov

    (1923-1997)

    Nuda pláž

    No.: 1077

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 11:41

    tuš, papír, 22,6 x 33 cm, oboustranná kresba, dole text: Tak mi snad konečně věříš, že se tu člověk může akorát nudit!, při pravém dolním okraji mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of J. Solar at The State Graphic School in Prague, prof. V. Rada and E. Minar at The …

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Tomáš Garrigue Masaryk

    (1850-1937)

    Sebevražda hromadným jevem společenským

    No.: 980

    Auction price: 4.500 CZK (188 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 10:04

    kniha, podpis T. G. Masaryka v titulu s vročením 1929, vydal Čin, Praha 1926, pův. celopl. vazba, 284s., velmi dobrý stav, listy mírně zažloutlé, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 4.500 CZK (188 €)

    Last auctioneer: ID3**1 History of bids

  • Václav Mašek

    (1893-1973)

    Charles D´Orléans: Rondeaux

    No.: 978

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 10:02

    bibliofilie, sign. barev. dřevoryt ve frontispisu a viněta v titulu V. Mašek, úprava K. Dyrynk, výbor z lyrické tvorby Karla Orléánského (1394-1465) příslušníka franc. královské dynastie, přel. Zd. Kalista, 2. sv. ed. Trimalchion, vydal Fr. Hanek, Praha 1931, brož s ochranným pouzdrem, ex. 28/100, P…

    Current price: 700 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • František Michl

    (1901-1977)

    J.S. Machar: Dvacet pohlednic z Kysiblu

    No.: 961

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 09:45

    bibliofilie, podpis v patitulu J.S. Machar, sign. kolorovaný frontispis, věnování a graf. úprava Fr. Michl, přednostní kolorovaný výtisk, tisk Jan Kobes, 2. sv. edice Páteční sloupky, vydal V. J. Krýsa, Plzeň 1931, Ex 17/30, 26 s., brož., velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Otakar Štorch-Marien

    Chvála nakladatelského povolání

    No.: 958

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 09:42

    kniha, podpis na patitulu Ot. Štorch Marien, ve frontispise reprodukce portrétu od J. Zrzavého, úprava Fr. Muzika, vydal jako soukromý tisk Ot. Štorch Marien, Praha 1929, Ex. 144/400, 13 s., brož., holandský papír, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Leopold Parma

    (1891-1968)

    P. Bezruč: Město pod Radhoštěm

    No.: 952

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 09:36

    bibliofilie, sign. dřevoryt L. Parmy ve frontispisu, podpis P. Bezruče na titulu, tisk Kryl a Scotti, vydal Propagačního odboru Krajinské výstavy moravskoslezského Pobezkydí, Frenštát p. Radhoštěm 1934, nestr., brož, ex. 214/250, ruční papír van Gelder, dobrý stav vnitřku, obálka skvrnitá, poškozená…

    Current price: 200 CZK (9 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jakub Deml

    (1878-1961)

    Das Lied eines Wahnsinnig Gewordenen Soldaten

    No.: 928

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 09:12

    kniha, Píseň vojína šílence, podpis autora, předmluva Karl Eduard, tisk K. Dyrynk, 1935, 200 výtisků, 44 s., brož., výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Jan Kristofori

    (1931-2004)

    Jan Kristofori

    No.: 918

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 09:02

    katalog, podpis výtvarníka, autor textu Miroslav Klivar, typografie Václav Rytina, vydalo nakladatelství Victoria Publishing, a.s, Praha 1995, 155 s., brož, výborný stav, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the president of Lyra Pragensis, member of The Association of Prague Fine Artists

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Různí autoři

    Ústřety č. 2

    No.: 890

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 08:34

    sešit, bulletin, příloha stud. časopisu Situace, vyd. SSM FF UK, květen 1989, náklad 150ks, red. Marek Vajchr ad., obs. mj. rozhovor s Karlem Šiktancem, 27s., dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Různí autoři

    Kavárna A.F.F.A.

    No.: 889

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 08:33

    4x sešit, neoficiální periodikum studentů AMU, kteří poté sehráli významnou roli v listopadu 1989, konvolut 4 čísel a 1 přílohy, roč. I. č. 1 - leden 1987, šéfredaktor: Martin Mejstřík, neprodejné, náklad 800ks, bez titulního listu, + příloha Noční bar č.1/1987, roč. I. č. 5 - 30.5.1988, roč. II. č.…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID1**5 History of bids

  • Milan Grygar

    (1926)

    Sešity pro mladou literaturu 1-33

    No.: 886

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 08:30

    časopis, kompletní soubor všech čísel od r. 1966 do č. 33 (1969, zákaz vydávání tutlu), zcela zásadní periodikum pro vzepětí a nepoddajnost české literatury v závěru 60. let, zároveň i generační platforma osobností typu P. Kabeš, J. Gruša, P. Šrut, M. Topinka, J. Vodňanský, I. Wernisch aj., typograf…

    Current price: 3.433 CZK (144 €)

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Různí autoři

    Květy, Signál a Svět v obrazech (Zvlášní vydání, srpen 1968)

    No.: 882

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 08:26

    časopisy, obs. vynikající reportážní fotografie v mimořádných vydáních týdeníků Květy (2x zvlášní vydání), Signál (3x - 23.8. + 3. legální v ilegalitě nedat. + č. 6 ze 7. září 1968) a Svět v obrazech (21. a 24. srpna), zažloutlý papír, dobrý stav, Aantiqari.at Radhošťská,

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Různí autoři

    První člověk na Měsíci! (konvolut)

    No.: 871

    Auction price: 400 CZK (17 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 24. 05. 2024 08:15

    noviny, obs.: Práce, 21.7.1969 První pozemšťané na Měsíci; Večerní Praha 21.7.1969 Měsíc vydává tajemství; časopis Stern (něm.), č. 33, 17.8.1969; časopis Epoca (it.), č. 985, 10.8.1969; + volně přiložený dvojlist 8 dní v červenci, let kosmické lodi Apollo 11, s fotografiemi z NASA v USA (pravděpodo…

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID7**3 History of bids

  • Jaroslav Válek

    Znak pro čaj

    No.: 41

    Auction price: 750 CZK (32 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 07. 05. 2024 17:40

    reliéfní tisk, 2010, 20,6 x 14,5 cm, sign. PD J. Válek, autorský tisk

    Current price: 750 CZK (32 €)

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Josef Řeřicha

    (1872-1959)

    Dřevěné kostelíky v Karpatech

    No.: 563

    Auction price: 1.300 CZK (55 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00

    bibliofilie, 43 x 33 cm, 6x dřevoryt J. Řeřicha, vyd. Československá jednota, Praha, 1931, předmluva Františka Žákovce, věnování autora na titl. straně, volné listy v pap. deskách, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Koula, member of The Hollar Association of Czech…

    Current price: 1.300 CZK (55 €)

    Last auctioneer: NOT AUCTIONED

Instagram

Facebook

You must login first.