-
Kirchhoff
Postavy I.
Položka č.: 560Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:02
lept, akvatinta, 2002, 15,7 x 15,7 cm, sign. DU Kirchhoff 2002, rám, autorský tisk 4/10, na zadní straně popsáno autorem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Kejklíř
(1951 )
České Budějovice
Položka č.: 559Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:01
litografie, 32 x 24,6 cm, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty na SPŠG v Praze
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Luigi Kasimir
(1881-1962)
Wien
Položka č.: 558Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 13:00
12x lept, Gesellschaft für vervielfältigende Kunst Wien 1912, volné listy v plátěných deskách, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**2 Historie příhozu
-
Roman Karpaš
(1951)
Architektury III - Viadukty
Položka č.: 557Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:59
lept, suchá jehla, 1993, 72,5 x 45,5 cm, sign. PD Karpaš 93, č. 3/20, při horním okraji ohnuto, papír mírně ohmataný, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. C. Boudy a K. Šmída na PedF UK v Praze, člen Liberecké unie výtvarných umělců a Asociace volné grafiky při UVU v Praze
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jana Kadlecová
(1955)
Jaro II
Položka č.: 556Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:58
akvatinta, lept, suchá jehla, 1990/1991, 32,5 x 25 cm, sign. PD Jana Kadlecová 1990/91, č. 20/80, rožky nepatrně ohnuté, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. L. Čepeláka na AVU v Praze
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Václav Johanus
(1947)
Medvědí hry
Položka č.: 555Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:57
serigrafie, 1982, 34 x 24 cm, sign. PD Václav Johanus 82, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Žena v šátku
Položka č.: 554Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:56
lept, 31,5 x 24 cm, sign. PD L. Jiřincová, tištěno na ručním papíře, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Loď
Položka č.: 553Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:55
litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Ludmila Jiřincová
(1912-1994)
Květina
Položka č.: 552Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:54
litografie, 15,5 x 11,5 cm, sign. DU L. Jiřincová, žákyně prof. T. F. Šimona na AVU v Praze, členka SČUG Hollar, Spolku přátel exlibris a drobné grafiky a Spolku českých bibliofilů
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Boris Jirků
(1955)
Prorůst
Položka č.: 551Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:53
serigrafie, 18 x 12 cm, sign. PD Jirků, č. 22/80, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Robert Jiran
(1975)
Tři ženské akty
Položka č.: 548Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:53
olej, sololit, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R, vzadu autorské razítko a signatura
Aktuální cena: 11.000 CZK (459 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Václav Jirásek
(1965-2004)
Bez názvu
Položka č.: 550Vyvolávací cena: 12.000 CZK (500 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:52
barevná fotografie, 2002, 50 x 39 (46 x 56) cm, sign. na zadní straně Václav Jirásek 2002, člen skupiny Bratrstvo, na zadní straně razítko Wannieck Gallery a evidenční číslo JiV 1817, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Načeradského na AVU v Praze, člen skupiny Bratrstvo
Aktuální cena: 12.000 CZK (500 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Robert Jiran
(1975)
Tukan
Položka č.: 549Vyvolávací cena: 5.000 CZK (209 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:51
olej, plátno, 2024, 70 x 50 cm, sign. PD Jiran R. 24/2, na zadní straně značeno autorským razítkem, napínací rám, Postmodernista - kubista s univerzitním vzděláním výtvarného směru. Jeho obrazy vyzařují pozitivní energií a na aukcích umění jsou momentálně velmi žádaným artiklem. Vystavoval v Japonsk…
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**5 Historie příhozu
-
Jaromír Jindra
(1895-1984)
Na Otavě
Položka č.: 547Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:49
tuš, papír, 1939, 26,7 x 44,1 cm, sign. PD Jindra J 39, Antikvariát Dlážděná, žák prof. F. Engelmüllera na AVU v Praze, zakladatel Sdružení výtvarníků českovídeňských
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jaromír Jindra
(1895-1984)
Květinový motiv
Položka č.: 546Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:48
kvaš, papír, 1973, 18,5 x 18 cm, sign. PD Jindra, P.F. 1973, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. F. Engelmüllera na AVU v Praze, zakladatel Sdružení výtvarníků českovídeňských
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Elen Jilemnická
(1946)
Pokus o let
Položka č.: 545Vyvolávací cena: 2.400 CZK (100 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:47
glazovaná keramika, 1980, v. 20 cm, monogr. zespodu E.J., reprodukováno v katalogu 9 žen, galerie Ve věži, Mělník 1981, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.400 CZK (100 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tomáš Jetela
(1986)
Lebka
Položka č.: 544Vyvolávací cena: 2.200 CZK (92 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:46
litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD Jetela, A. T.
Aktuální cena: 2.200 CZK (92 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Jemelka
(1953)
Topol s mízou
Položka č.: 543Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:45
dřevořez, 40,5 x 30,5 cm, sign. PD J. Jemelka , č. 2/5, mírně pokrčený pravý dolní roh, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jelínek
(1930)
Sestry
Položka č.: 542Vyvolávací cena: 21.000 CZK (875 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:44
suchá jehla, 1974, 49,3 x 34 cm, sign. DU O. Jelínek 74, rám, č. 4/5
Aktuální cena: 21.000 CZK (875 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Fr. Jelínek
Rybník u Kosmonos
Položka č.: 541Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:43
olej, karton, 48 x 36 cm, sign. LD Fr. Jelínek, rám
Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Oldřich Jelen
(1961)
Maják
Položka č.: 540Vyvolávací cena: 6.000 CZK (250 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:42
litografie, 2021, 34,8 x 30,5 cm, sign. PD JELEN 2021, č. 84/120, žák prof. B. Dlouhého, J. Svobodové a A. Veselého, zakládající člen skupiny BRÁNA
Aktuální cena: 6.000 CZK (250 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Radana Jařabáčová
(1957)
Blíženci I
Položka č.: 539Vyvolávací cena: 800 CZK (34 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:41
mezzotinta, kombinovaná technika, 1989, 27,7 x 21,1 cm, sign. PD R. Jařabáčová 89, č. 39/40, mírně ohmataný papír, mírně ohnutý papír, nepatrně pošpiněný papír mimo tisk, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 800 CZK (34 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jareš
Středočeská krajina
Položka č.: 538Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:40
tempera, papír, 59,5 x 85 cm, sign. LD Jareš, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Ostrovní
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Ležící akt
Položka č.: 537Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:39
lept, 49 x 70,5 cm, sign. PU Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
František Janula
(1932-2020)
Žena ve společnosti
Položka č.: 536Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.459 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:38
uhel, papír, 64 x 43,5 cm, sign. PD Janula, rám
Aktuální cena: 35.000 CZK (1.459 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Dušan Janoušek
(1928-1996)
Žena a muž III.
Položka č.: 535Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:37
suchá jehla, 1992, 29,5 x 23 cm, sign. PD D. Janoušek 92, č. 6/10, Antikvariát Dlážděná, studium na Vyšší škole uměleckého průmyslu v Brně u prof. K. Langera, žák prof. E. Nevana na PF UKo v Bratislavě
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Vrása III.
Položka č.: 534Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:36
lept, mezzotinta, 49,5 x 65 cm, sign. PD Janíčková, č. 10/50, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Janíčková
(1935)
Motýli
Položka č.: 533Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:35
lept, 25 x 35 cm, sign. PD Janíčková, č. 1/120, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců
Aktuální cena: 500 CZK (21 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
James Janíček
(1935-2021)
Im memoriam Froukje Van der Zee
Položka č.: 532Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:34
lept, 1984, 17,5 x 12 cm, sign. DU Janíček 84, e.a.
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Alois Janeček Pardubský
(1894-1974)
Chalupy
Položka č.: 531Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)
DRAŽBA UKONČENA: 14. 06. 2024 12:33
olej, karton, 32,5 x 36 cm, sign. LD Alois Janeček Pardubský, rám, rám zašlý, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská
Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO