-
Emilie Tomanová
(1933-1994)
Blíženci
Položka č.: 244849Vyvolávací cena: 700 CZK (30 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:49
lept, 15,2 x 12,4 cm, sign. PD Emilie Tomanová, pasparta, autorský tisk, z cyklu Znamení zvěrokruhu, Antikvariát Dlážděná, studium u P. Dillingera a Z. Balaše na Státní grafické škole v Praze a grafické speciálky u prof. V. Pukla na AVU, členka SČUG Hollar
Aktuální cena: 700 CZK (30 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Jan Tůma
(1947)
Písmo
Položka č.: 261268Vyvolávací cena: 200 CZK (9 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:50
litografie, 1997, 31,2 x 20,5 cm, sign. PD Jan Tůma 97, LD mimo tisk vodní skvrna na papíře, člen SČUG Hollar
Aktuální cena: 200 CZK (9 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vaculík
Plasy
Položka č.: 254695Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 19. 06. 2024 18:51
linoryt, 1983, 21,7 x 21 cm, sign. PD Vaculík 83, při pravém okraji mimo tisk mírně natržený a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Socha
Položka č.: 282110Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:00
bromostříbrná fotografie, 17,5 x 12,2 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Jan Štursa- Pomník Svatopluka Čecha
Položka č.: 282109Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:01
bromostříbrná fotografie, 14,5 x 9,3 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Bedřich smetana
Položka č.: 282108Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:02
bromostříbrná fotografie, 14,6 x 9,4 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Refiéf
Položka č.: 282107Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:03
bromostříbrná fotografie, 15 x 11 cm, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Tibor Honty
(1907-1968)
Busta
Položka č.: 282106Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:04
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11,2 cm, značeno na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák Júlie Horové Kováčikové na Škole uměleckých řemesel v Bratislavě, člen Svaze čsl. výtvarných umělců a SVU Mánes
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Karlovo náměstí
Položka č.: 282112Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:05
bromostříbrná fotografie, 12,2 x 17,2 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Barokní socha
Položka č.: 282111Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:06
bromostříbrná fotografie, 16,8 x 11,7 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282114Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:07
bromostříbrná fotografie, 11,8 x 16,3 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Josef Sudek
(1896-1976)
Zátiší od Karla Veržakovského
Položka č.: 282113Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:08
bromostříbrná fotografie, 15,5 x 11 cm, na zadní straně značeno razítkem, Antikvariát Dlážděná, studium na Státní grafické škole v Praze u K. Nováka, člen SVU Mánes, zakládající člen Fotoklubu Praha a České fotografické společnosti
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Bohumil Šťastný
(1905-1991)
Český Krumlov
Položka č.: 282115Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:09
bromostříbrná fotografie, 13 x 14,1 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, studium na VŠUP v Praze
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Štěpán Brož
(1992)
Knižní grafika
Položka č.: 282116Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:10
tuš, papír, 11 x 17,7 cm, PD štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Eva Eliášová
Reklamní plakát značky Braun
Položka č.: 276199Vyvolávací cena: 1.000 CZK (42 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:11
tempera, akvarel, fix, papír, 1962, 84 x 56,5 cm, sign. DU Eva Eliášová, rám, tahy fixem mírně vybledlé, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 1.000 CZK (42 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Vodáci u města
Položka č.: 282122Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:12
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Rybníky
Položka č.: 282121Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:13
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Bažina
Položka č.: 282120Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:14
tuš, papír, 1985, 11 x 21 cm, sign. PD KJ 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Wolgast - NDR
Položka č.: 282119Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:15
tuš, papír, 11 x 20,9 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Krajina
Položka č.: 282118Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:16
tuš, papír, 11 x 21 cm, sign. PD KJ, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Karel Jungwirth
Chata v krajině
Položka č.: 282117Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:17
tuš, papír, 11 x 21 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Vojtěch Kobylka
(1943-2014)
Tři kobyly
Položka č.: 268359Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:18
tuš, papír, 1985, 21 x 29,5 cm, sign. PD Kobylka 85, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Housle
Položka č.: 282124Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:19
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, ve spodní části utržený okraj papíru, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Kapela
Položka č.: 282123Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:20
tuš, papír, 1984, 32,9 x 29,8 cm, sign. PD Pořízek ?84, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: ID3**1 Historie příhozu
-
Neurčený autor
Vzkříšení
Položka č.: 250720Vyvolávací cena: 250 CZK (11 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:21
akvarel, tužka, papír, 31,8 x 21,7 cm, sign. PD , rám, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 250 CZK (11 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neurčený autor
Zlomyslná kuželka
Položka č.: 249368Vyvolávací cena: 100 CZK (5 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:22
akvarel, tuš, papír, 29,5 x 21 cm, sign. PD nečitelně, při okrajích mimo kresbu mírně zažloutlý a pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 100 CZK (5 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Rudolf Riedlbauch
(1944-2023)
Milenci
Položka č.: 136548Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:23
tuš, papír, 1974, 29,6 x 25,5 cm, sign. PD 1974 Rudolf Riedlbauch, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 400 CZK (17 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Fotbal
Položka č.: 282128Vyvolávací cena: 150 CZK (7 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:24
pastel, papír, 27,8 x 20,7 cm, pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 150 CZK (7 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Dva muži z profilu
Položka č.: 282127Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:25
tuš, papír, 10 x 10 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO
-
Neznámý autor
Chalupa na louce
Položka č.: 282126Vyvolávací cena: 50 CZK (3 €)
Plánované ukončení: 20. 06. 2024 18:26
tužka, uhel, papír, 30,4 x 42,8 cm, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 50 CZK (3 €)
Poslední dražitel: NEDRAŽENO