Josef Strnad
Z pouti
No.: 812Auction price: 50 CZK (3 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:14
lept, 10,4 x 8 cm, sign. PD Strnad, zažloutlý, lehce zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 50 CZK (3 €)
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Benátky
No.: 811Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:13
akvatinta, 29,5 x 35 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, restaurováno, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Mikuláše v Praze
No.: 810Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:12
akvatinta, 37 x 32 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno v tisku J. Stretti-Zamponi, rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Maltézské náměstí
No.: 809Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:11
lept, akvatinta, 1914, 34,5 x 34,5 cm, sign. PD Jar. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, LD věnování, grafika mírně poškozená, pasparta i rám zašlý, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes…
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Německá ambasáda
No.: 808Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:10
lept, akvatinta, 1914, 35,5 x 34 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, rám, značeno PD v desce J. Stretti-Zamponi 1914, papír zašlý, rám místy odštíplý, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists
Jaromír Stretti-Zamponi
(1882-1959)
Kostel sv. Františka, Assisi
No.: 807Auction price: 850 CZK (36 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:09
lept, akvatinta, 27,5 x 21,6 cm, sign. PD Mario Stretti-Zamponi, při okrajích zažloutlý papír, Aantiqari.at Radhošťská, , the constituent member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, member of The Manes Association of Fine Artists
Current price: 850 CZK (36 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Podběl
No.: 806Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:08
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: ID1**3 History of bids
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Trosky
No.: 805Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:07
lept, 11,5 x 13,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Jaromír Stretti - Zamponi
(1882-1959)
Pohled na sv. Vít a Daliborku
No.: 804Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:06
lept, 15,6 x 11,5 cm, sign. PD Jar. Stretti - Zamponi, zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Viktor Stretti
(1878-1957)
Malajka
No.: 803Auction price: 3.500 CZK (146 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:05
litografie, 39,5 x 30,2 cm, sign. PD Viktor Stretti, rám, č. 184/200, monogr. LD, DU vodotisková značka, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. E. Liska, F. Jenewein and G. Schmoranz at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, prof. F. Zenisek at The Academy of Fine Arts in …
Current price: 3.500 CZK (146 €)
Mario Stretti
(1910-1960)
Přístav v Benátkách
No.: 802Auction price: 1.300 CZK (55 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:04
lept, 1936, 22 x 27,4 cm, sign. PD Mario Stretti, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.300 CZK (55 €)
Mario Stretti
(1910-1960)
Siesta
No.: 801Auction price: 850 CZK (36 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:03
akvatinta, 24 x 29,5 cm, sign. PD Mario Stretti, zažloutlý papír, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. V. Nechleba and T. F. Simon at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 850 CZK (36 €)
Ctirad Stehlík
(1938-2003)
Pocta Arcimboldovi
No.: 800Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:02
litografie, 35,5 x 28,5 cm, u pravého okraje papír místy lehce ušpiněný, u horního okraje papír místy lehce pokrčený, Aantiqari.at Radhošťská, , studied at the atelier of prof. B. Dobias sr. at The Secondary Technical School of Ceramics in Bechyne, the disciple of prof. K. Soucek and L. Cepelak at T…
Current price: 600 CZK (25 €)
Nauer Spíndola
Hledání na třech úrovních / Search on Three Levels
No.: 799Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:01
dřevořez, 1998, d. 35,5 cm, sign. PD Nauer Spíndola 98, č. 1/30, v horní části mimo tisk šmouha, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Václav Soušek
(1899-1982)
Polomy
No.: 798Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 17:00
olej, plátno, 74 x 96,5 cm, sign. PD V. Soušek, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Pavla Soukupvá
Divadlo
No.: 797Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:59
měkký kryt, 1981, 30 x 34 cm, sign. PD Pavla Soukupová 81, č. 17/20, ohmataný papír, lehce pomačkaný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Pavla Soukupová
Motýli
No.: 796Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:58
Boris Soukup
(1938-1984)
Abstraktní kompozice
No.: 795Auction price: 3.000 CZK (125 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:57
aktivní grafika, 34,5 x 20,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 4/10, při okrajích papír nepatrně ohmataný, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 3.000 CZK (125 €)
Boris Soukup
(1932-1984)
V centru města
No.: 794Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:56
suchá jehla, 1973, 37,7 x 25,7 cm, sign. PD V. Soukup 73, č. 6/10, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.800 CZK (75 €)
Boris Soukup
(1932-1984)
Před zrcadlem
No.: 793Auction price: 1.800 CZK (75 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:55
suchá jehla, 34,8 x 25,5 cm, sign. PD B. Soukup, č. 3/5, Aantiqari.at Radhošťská,
Václav Souček
(1887-1941)
Autoportrét
No.: 792Auction price: 1.100 CZK (46 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:54
akvarel, plátno, 24 x 21,5 cm, sign. PD V. Souček, rám, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 1.100 CZK (46 €)
Dalibor Smutný
(1964)
No.: 791Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:53
lept, mezzotnita, 1995, 39,5 x 31 cm, sign. PD D. Smutný 1995, č. 2/15, při okrajích mimo tisk mírně zašpiněný papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. L. Cepelak at The Academy of Fine Arts in Prague
Milan Sluka
No.: 790Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:52
digitální tisk, 2004, 95 x 79,5 cm, sign. PD Michal Sluka 2004, č. 1/1, LD dírka na papíře 4mm, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Jiří Slíva
Jazz /Miles Davis/
No.: 789Auction price: 5.300 CZK (221 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:51
litografie, 2019, 42,7 x 32,6 cm, sign. PD Jiří Slíva , č. 38/50, the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 5.300 CZK (221 €)
Last auctioneer: ID6**0 History of bids
Jiří Slíva
Tour de Beaujolais
No.: 788Auction price: 4.000 CZK (167 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:50
litografie, 39 x 27,5 cm, sign. DU Jiří Slíva, č. 65/70, Aantiqari.at Radhošťská, , the private study, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 4.000 CZK (167 €)
Jan Slavíček
(1900-1970)
Pohled na Vítkov
No.: 787Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:49
litografie, 33 x 45 cm, sign. PD Jan Slavíček, rám, č. 271/500, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky, V. Nechleba and O. Nejedly, member of The Umelecka beseda, SCVU
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Vladimír Silovský
(1891-1974)
Vysoké Tatry od Velkého Slavkova
No.: 786Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:48
litografie, 26 x 33 cm, sign. PD VSilovský, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Associati…
Vladimír Silovský
(1891-1974 )
Cirkus
No.: 785Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:47
lept, 15,5 x 20,5 cm, sign. PD VSilovský, rám, Aantiqari.at Radhošťská, , studied Architecture at The Czech Technical University in Prague, the disciple of prof. K. M. Crncic at The School of Applied Arts in Zagreb, prof. M. Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Manes Associ…
Current price: 600 CZK (25 €)
Hans Schroedter
Skupina stromů
No.: 784Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:46
lept, 1908, 13,3 x 22,7 cm, značeno LD v desce H. S. 1908, na papíře skvrny, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Anton Schrödl
(1823-1906)
Interier
No.: 783Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 16:45
Current price: 10.000 CZK (417 €)