-
Emil Kotrba
(1912-1983)
Madona s dítětem
No.: 275743Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:54
dřevoryt, 1976, 14,8 x 10,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marek Rozehnal
(1982)
Autoportrét
No.: 281670Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:53
akryl, šelak, lepenka, 161,5 x 75 cm, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, private disciple of Josef Pajas, later of Jitka Svobodová at the Academy of Fine Arts in Prague
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Barbora Pejšková
(1979)
Bez názvu
No.: 281669Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:52
akryl, plátno, 2020, 120 x 100 cm, sign. PD Pejšk 2020, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez o…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Olga Čechová
Ukřižovaný
No.: 275742Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:52
dřevoryt, 14 x 9,7 cm, sign. PD Olga Čechová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Barbora Pejšková
(1979)
Cesta
No.: 281668Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:51
akryl, plátno, 2020, 100 x 120 cm, sign. PD Pejšk 20, klínový rám, autorka o své tvorbě: Nejčastější inspirací je pro mne krajina, či nějaké krajinné fragmenty. Dlouhodobě mne pak zajímá otázka vztahů v prostoru, světla v prostoru, bodu a linie v prostoru - tyto prvky se prolínají v mé práci bez ohl…
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Zdeněk Adamec
(1934-2017)
Zamilovanost
No.: 281667Auction price: 23.500 CZK (980 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:50
olej, plátno, 63,5 x 48,5 cm, sign. LD Adamec, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 23.500 CZK (980 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jan Halla
Svíce
No.: 275741Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:50
litografie, 18 x 8,5 cm, sign. DU Jan Halla, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Vojtěch Kolařík
(1938)
Žena s papouškem
No.: 281666Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:49
pastel, akvarel, papír, 2014, 46 x 30 cm, sign. LD Kolařík 2014, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Motýl v kostce ledu
No.: 281665Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:48
tempera, plátno, 1996, 70,5 x 41 cm, sign. PD Kaiser 96, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. A. Strnadel, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: ID3**0 History of bids
-
Václav Mašek
(1893-1973)
Hradčany
No.: 265857Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:48
litografie, 27 x 37,5 cm, sign. PD Mašek V., Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague and The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Libor Jaroš
(1960)
Cologvinten
No.: 281664Auction price: 6.500 CZK (271 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:47
olej, plátno, 50 x 50 cm, sign. DU L. Jaroš, studied at The Secondary School in Brno, member of TT club
Current price: 6.500 CZK (271 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Hubatka
(1960)
Lesní příhoda
No.: 281663Auction price: 5.800 CZK (242 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:46
olej, plátno, 1991, 105 x 90 cm, sign. PD Hubatka 91, klínový rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 5.800 CZK (242 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jana Jemelková
(1928)
Spisovatel Jindřich Spáčil
No.: 255586Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:46
linoryt, 1974, 15,7 x 11,9 cm, sign. DU Jemelková 74, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Karel Prášek
(1950)
Pankrác
No.: 281662Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:45
akryl, plátno, 1976-X, 100 x 100,5 cm, monogr. LN KP 76, klínový rám, na zadní straně popsáno autorem, nalepen štítek s popisem, Aantiqari.at Radhošťská, , disciple of Prof. G. Singier at École Nationale Supérieure des Beaux-Arts in Paris, later studied at École des Beaux-Arts St. Ouen
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Alice Koch-Gierlichs
(1914-2009)
Vitales Rot
No.: 281659Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:45
olej, dřevotříska, 1997, 46 x 60,5 cm, sign. na zadní straně Alice Koch, Alice Koch-Gierlichs (narozena 27. června 1914 jako Alice Gierlichs v Kolíně nad Rýnem; † 21. října 2009) byla německá umělkyně, která dosáhla významu malbou, vitrážemi a mozaikami, ale především tapisériemi. Kromě velkého množ…
Current price: 2.500 CZK (105 €)
Last auctioneer: ID1**4 History of bids
-
Miroslav Štolfa
(1930-2018)
Příboj
No.: 281661Auction price: 6.000 CZK (250 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:44
olejový pastel, papír, 2008, 11,5 x 10 cm, sign. DU Miroslav Štolfa 08, rám
Current price: 6.000 CZK (250 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marta Sonnbergová
(1944)
Anděl
No.: 255585Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:44
dřevoryt, 20 x 13,5 cm, sign. LD Sonnbergová, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Martin Mrkva
(1989)
Z cyklu Ženy
No.: 281660Auction price: 7.000 CZK (292 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:43
olej na papíru adjustovaném na sololitu, 98 x 67 cm, sign. PD MMrkva, rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 7.000 CZK (292 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
Soutěska
No.: 255584Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:42
lept, 1976, 12 x 15 cm, sign. PD M. Šechtlová 76, č. 1/20, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Petra Hřivnáčová
Kudu
No.: 281658Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:41
akryl, plátno, 2018, 80 x 80 cm, sign. PD P. Hříva 2018, napínací rám, na zadní straně popsáno autorkou, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Ivana Fašianoková Rakoušová
Hrátky v pralese
No.: 281657Auction price: 40.000 CZK (1.667 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:40
akryl, akvarelový papír, 42 x 50 cm, rám, antireflexní sklo, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 40.000 CZK (1.667 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Marie Michaela Šechtlová
(1952)
U Náchoda
No.: 255583Auction price: 600 CZK (25 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:40
akvatinta, 1973, 18 x 11,5 cm, sign. PD Šechtlová 73, Provenance: Antiquarian Ostrovní, studied at The Secondary School of Fine Arts at the atelier of L. Jirka and V. Kytka, the disciple of prof. Sklenar, J. Anderle and J. Mikula at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague
Current price: 600 CZK (25 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
František Blažíček Studenecký
(1956)
Svět prázdninový
No.: 281656Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:39
akryl, tuš, běloba, papír, 2003, 41 x 58 cm, sign. LD Blažíček Fr., rám, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Krajina za ostnatým drátem
No.: 281655Auction price: 12.000 CZK (500 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:38
akryl, plátno, 2020, 90 x 85 cm, sign. DU Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 12.000 CZK (500 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Jožka Baruch
(1894-1966)
Ex Libris Franta Koudelka
No.: 250831Auction price: 100 CZK (5 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:38
dřevoryt, 13,9 x 9,8 cm, sign. PD JBaruch, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. Kysela at The Secondary School of Applied Arts
Current price: 100 CZK (5 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Za svitu úplňku
No.: 281654Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:37
akryl, plátno, 2022, 66 x 71 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Pavel Janouškovec
(1961)
Podzim v zahradě
No.: 281653Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:36
akryl, plátno, 2021, 43 x 60 cm, sign. LD Janouškovec, klínový rám, na zadní straně popis díla a signatura autora, na rámu autorský štítek, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Miloslav Holý
(1987-1974)
Vesnice
No.: 250806Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:36
litografie, 1957, 14,3 x 19,5 cm, sign. PD MHolý 57, č. 96/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Bodyguard
No.: 281652Auction price: 10.000 CZK (417 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:35
akryl, plátno, 2020, 70 x 70 cm, sign. na zadní straně, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 10.000 CZK (417 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
Rudolf Kudrnáček
(1949)
Hory
No.: 281651Auction price: 8.000 CZK (334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 11. 06. 2024 16:34
akryl, plátno, 2016, 60 x 50 cm, monogr. PD R. K. 2016, napínací rám, na zadní straně štítek s popisem autora, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 8.000 CZK (334 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED