Emil Kotrba

(1912-1983)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Exlibris Jiří Siblík

    No.: 15

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 14. 05. 2020 14:14

    litografie, 1963, 9,7 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba 1963, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID5**5 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ženy (PF 1969 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 119

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 08. 01. 2020 13:58

    dřevoryt, 1968, 10,2 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1968, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

    Last auctioneer: ID6**5 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Akt s běloušem

    No.: 1550

    Auction price: 10 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 29. 11. 2019 20:37

    litografie, 1962, 18 x 13 cm, sign. PD Emil Kotrba 1962, č. 36/100, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 10 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s tulipánem, P.F. Otakar Hradečný

    No.: 301

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 15:42

    dřevoryt, 1967, 8 x 12,5 cm, sign. DU Emil Kotrba 67, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 80 CZK (3 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Heliův vůz

    No.: 279

    Auction price: 800 CZK (30 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 11:02

    lithography , 1941, 30 x 39,5 cm, signed lower/right Emil Kotrba 1941, rám, broken glass, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 800 CZK (30 €)

    Last auctioneer: ID1**4 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Výstava původní grafiky a kresby k padesýtým narozeninám Emila Kotrby

    No.: 201

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 11. 03. 2020 18:49

    katalog, 1962, 21 x 14,7 cm, katalog k výstavě Emila Kotrby ve výstavní síni Hollar, texty Ladislav Stehlík a Vladimír Diviš, 16 stran, Praha 1962, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 50 CZK (2 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Ovčák (PF 1976 PhDr. Miloslav Bělohlávek s rodinou)

    No.: 22

    Auction price: 80 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 30. 01. 2019 15:44

    dřevoryt, 1975, 16,3 x 11,3 cm, sign. PD Emil Kotrba 1975, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 180 CZK (7 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    M. Kaizl: Soubor exlibris

    No.: 1429

    Auction price: 280 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 22. 03. 2018 04:56

    bibliofilie, 12 barevných a 4 černobílé exlibris E. Kotrba, vše signováno, edice Kunstner-monografi nr. 1, vydala Grafolia, Rudkobing 1962, Ex. 84/100, 13 s., brož., lehce zašpiněná obálka, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Ass…

    Current price: 280 CZK (11 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Dívka s věnečkem (Ex libris Jiří Siblík)

    No.: 1398

    Auction price: 1 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 09. 2019 18:59

    litografie, 9,2 x 6 cm, sign. DU Emil Kotrba, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 101 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Jezdec a umrlec

    No.: 238823

    Auction price: 200 CZK (8 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 09. 04. 2020 16:34

    litografie, 1976, 11,5 x 7 cm, sign. PD Emil Kotrba 1976, č. 1/200, Provenance: Antiquarian Ostrovní, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 200 CZK (8 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    S matkou

    No.: 243405

    Auction price: 2.200 CZK (82 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 02. 04. 2020 20:26

    litografie, 1972, 46 x 33,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1972, rám, č. 8/30, na rámu drobné oděrky, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.300 CZK (86 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Kormorán

    No.: 232713

    Auction price: 100 CZK (4 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 31. 03. 2020 23:34

    dřevoryt, 1974, 13 x 19,5 cm, sign. PD Emil Kotrba 1974, , the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 100 CZK (4 €)

  • Emil Kotrba

    (1912-1983)

    Uražený pes

    No.: 242609

    Auction price: 50 CZK (2 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 26. 02. 2020 18:12

    litografie, 12,3 x 8,6 cm, sign. PD Emil Kotrba, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. P. Dillinger and T. F. Simon, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 250 CZK (10 €)