Adolph Frohner
(1934-2007)
Der Frauenmann - Die MannFrau
No.: 468Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:30
lept, 1993, 66 x 49 cm, sign. PD A. Frohner 93, zkušebný tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Miloš Franče
(1928-2007)
No.: 467Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:29
lept, 1991, 40,7 x 31 cm, sign. PD M. Franče 91, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Andrea Forsterová
Kontemplace
No.: 466Auction price: 24.000 CZK (1.000 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:28
Current price: 24.000 CZK (1.000 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Strahovská zahrada
No.: 465Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:27
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Krkonoše
No.: 464Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:26
Current price: 500 CZK (21 €)
Zdenko Feyfar
(1913-2001)
Před sv. Vítem
No.: 463Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:25
Current price: 400 CZK (17 €)
Karel K. Farský
(1880-1927)
Kupky sena
No.: 462Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:24
olej, papír, 29,5 x 43,5 cm, sign. LD K. Farský, rám, na papírové paspartě na dvou místech skvrny, na rámu drobné oděrky, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 800 CZK (34 €)
Valentin Alexandrovič Fadějev
(1911-1990)
Taškent
No.: 461Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:23
olej, plátno, 1981, 47 x 33 cm, sign. PD a na zadní straně, na zadní straně popsáno azbukou: Fadeev 81, V starom gorode, štítek taškentského uměleckého kombinátu Rassom s popisem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 2.500 CZK (105 €)
František Emler
(1912-1992)
No.: 460Auction price: 2.200 CZK (92 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:22
Current price: 2.200 CZK (92 €)
Vlastimil Elšík
No.: 459Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:21
linoryt, 2023, 36.6 x 26.2 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2023, rám, č 6/28, Aantiqari.at Radhošťská,
Vlastimil Elšík
No.: 458Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:20
tuš, pastel, papír, 2022, 69 x 49 cm, sign. PD Elšík Vlastimil 2022, rám, Aantiqari.at Radhošťská,
Dieter Eckert
Kompozice II
No.: 457Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:19
litografie, 28 x 22 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Current price: 500 CZK (21 €)
Dieter Eckert
No.: 456Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:18
litografie, 28 x 24,5 cm, sign. PD D. Eckert, E. A.
Current price: 500 CZK (21 €)
Josef Duchoň
Majáky básníků
No.: 454Auction price: 1.200 CZK (50 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:16
barevný dřevořez, 1959, 31,4 x 46 cm, sign. PD j. duchoň 1959, při okrajích lehce poškozený papír, Provenance: Antiquarian Ostrovní
Current price: 1.200 CZK (50 €)
Josef Dudek
Seriál beze slov
No.: 453Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:15
lept, 1994, 45 x 33,5 cm, sign. PD Dudek 94, č. 7/10, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Renata Drábková
(1969)
Arunačala
No.: 452Auction price: 32.000 CZK (1.334 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:14
zlatá barva, indický ruční papír, 2013, 82 x 60 cm, PD Renáta
Current price: 32.000 CZK (1.334 €)
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Pražské příběhy
No.: 451Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:13
Current price: 2.000 CZK (84 €)
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 450Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:12
Last auctioneer: ID8**6 History of bids
František Dostál
(1938-2022)
Z cyklu Psí příběhy
No.: 449Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:11
Current price: 1.000 CZK (42 €)
František Dostál
(1938-2022)
Ze souboru Psí příběhy
No.: 448Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:10
Adolf Doležal
(1898-1978)
Vesnická krajina
No.: 447Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:09
olej, karton, 40 x 50,5 cm, sign. PD Doležal, rám, na rámu drobné oděrky, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Vladimír Doležal
Kafka
No.: 446Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:08
kombinovaná kresba, 1993, 43 x 28 cm, sign. PD Vladimír Doležal, na zadní straně značeno autorským razítkem, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Bohumil Dobiáš ml.
(1929-2001)
Rybáři
No.: 445Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:07
glazovaná keramika, 1996, 44 x 42 cm, keramika připevněná šroubama na dřevotřískovou desku a rámeček, Aantiqari.at Radhošťská,
Simon Dittrich
Astronom
No.: 443Auction price: 350 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:05
lept, 1978, 39,5 x 31 cm, sign. PD S. Dittrich 78, E. A.
Current price: 350 CZK (15 €)
Simon Dittrich
Bubeník
No.: 442Auction price: 340 CZK (15 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:04
lept, 39 x 29 cm, sign. PD S. Dittrich, E. A.
Current price: 340 CZK (15 €)
Simon Dittrich
Květina
No.: 441Auction price: 200 CZK (9 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:03
Current price: 200 CZK (9 €)
Last auctioneer: ID4**2 History of bids
Petr Dillinger
(1899-1954)
Odpočinek
No.: 440Auction price: 700 CZK (30 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:02
lept, 1924, 34 x 27 cm, sign. PD Petr Dillinger 1924, rám, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno
Current price: 700 CZK (30 €)
Petr Dillinger
(1899-1954)
Žena v závoji
No.: 439Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:01
litografie, 26 x 17 cm, značeno v tisku Dillinger, rám, the disciple of prof. F. Kysela at The Secondary School of Applied Arts in Prague, prof. M. Pirner and Max Svabinsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists, SVU in Brno
Current price: 400 CZK (17 €)
Petr Dilinger
(1899-1954)
Vranov nad Dyji
No.: 438Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 11:00
dřevoryt, 25,5 x 28,5 cm, sign. PD Petr Dilinger, Aantiqari.at Radhošťská,
Current price: 500 CZK (21 €)
Karel Demel
Rozhovor
No.: 437Auction price: 2.500 CZK (105 €)
AUCTION IS TERMINATED: 14. 06. 2024 10:59
lept, mezzotinta, 1982, 20 x 19,9 cm, sign. PD Karel Demel 82, č. 25/125, Aantiqari.at Radhošťská, , the disciple of prof. Z. Sklenar and J. Anderle at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists