auction history

  • Karel Svolinský

    Jakubův zápas s andělem

    No.: 543

    Auction price: 1.000 CZK (42 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 12:34

    litografie, 1970, 44,5 x 29,5 cm, sign. PD K. Svolinský 70, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. S. Zalesak, B. Kafka and F. Kysela at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member and honorary member of The Hollar Association of C…

    Current price: 1.000 CZK (42 €)

    Last auctioneer: ID3**2 History of bids

  • Otto Stritzko

    (1908-1986)

    Vesnice

    No.: 539

    Auction price: 600 CZK (25 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 12:30

    litografie, 25,5 x 33 cm, sign. PD Otto Stritzko, rám, autorský tisk, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Benda and A. Hofbauer at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID7**7 History of bids

  • Pravoslav Sovák

    (1926-2022)

    Déšť

    No.: 536

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 12:27

    litografie, 11,1 x 8,6 cm, sign. PD Sovák, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**8 History of bids

  • Jan Rambousek

    (1895-1976)

    Šílenec

    No.: 520

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 12:14

    litografie, 11,2 x 8,6 cm, sign. PD Rambousek, skvrnky na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. J. Preisler, M. Svabinsky and V. Nechleba, co-founder of The Umelecka beseda, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 400 CZK (17 €)

    Last auctioneer: ID4**9 History of bids

  • Karel Oberthor

    Vláčení

    No.: 500

    Auction price: 800 CZK (34 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:51

    2x akvarel, papír, 1958, 37 x 21 cm, vše sign. PD i DU K. Oberthor 58, pasparta, na zadní straně popsáno autorem, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The…

    Current price: 800 CZK (34 €)

    Last auctioneer: ID8**1 History of bids

  • Karel Oberthor

    V manéži

    No.: 499

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:50

    litografie, 1987, 23 x 26,3 cm, sign. DU K. Oberthor 87, 7/200, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. I. Kulec at The Ukrainian Academy of Fine Arts, prof. V. Pukl and V. Silovsky at The Academy of Fine Arts in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Micl

    (1969)

    Dva sloni nad hladinou

    No.: 475

    Auction price: 2.500 CZK (105 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:26

    litografie, 2015, 38 x 50 cm, sign. PD MICL 15, č. 69/69

    Current price: 2.500 CZK (105 €)

  • Zdeněk Mézl

    Mlýn

    No.: 474

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:25

    Last auctioneer: ID3**5 History of bids

  • Oldřich Kulhánek

    Universitas Carolina Pragensis

    No.: 461

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:12

    lept, 1998, 16 x 16 cm, sign. DU Oldřich Kulhánek 98, rám, diplom Milada Čadská, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. K. Svolinsky at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague, member of The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Last auctioneer: ID8**4 History of bids

  • Aleš Kublák

    Klid před ...

    No.: 459

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:10

    akryl, olej, lepenka, 2022, 43,5 x 27,5 cm, sign. PD AK22

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID8**5 History of bids

  • Ivan Komárek

    Jako ryba ve vodě

    No.: 446

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 11:00

    kombinovaná technika, papír, 2007, 21 x 30 cm, sign. LD I. Komárek, LD razítko Ivan Komárek, the disciple of prof. J. Smetana

    Last auctioneer: ID8**6 History of bids

  • Ivan Komárek

    Double

    No.: 448

    Auction price: 300 CZK (13 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 10:59

    litografie, 2010, 21 x 28 cm, sign. PD I. Komárek 2010, č. 31/130, the disciple of prof. J. Smetana

    Current price: 300 CZK (13 €)

    Last auctioneer: ID5**8 History of bids

  • Ota Janeček

    Dívka s ptáčkem

    No.: 432

    Auction price: 2.000 CZK (84 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 10:43

    linoryt, 1983, 15,3 x 12,1 cm, sign. PD Ota Janeček 83, č. 24/180, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of prof. O. Blazicek, C. Bouda and K. Pokorny, member of The Manes Association of Fine Artists, The Hollar Association of Czech Graphic Artists

    Current price: 2.000 CZK (84 €)

    Last auctioneer: ID7**8 History of bids

  • Zdeněk Janda

    Angelika a Sultán

    No.: 431

    Auction price: 1.500 CZK (63 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 10:42

    algrafie, 42 x 27 cm, sign. LD Janda, rám, č. 42/50

    Current price: 1.500 CZK (63 €)

    Last auctioneer: ID2**2 History of bids

  • Michael Florian

    (1911-1984)

    Kafka

    No.: 416

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 10:27

    linoryt, 24,4 x 16,4 cm, sign. PD Florian, č. 186/200, drobná skvrny na papíře, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 600 CZK (25 €)

    Last auctioneer: ID5**6 History of bids

  • Alena Antonová

    Akt s psíkem

    No.: 389

    Auction price: 500 CZK (21 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 23. 02. 2024 10:00

    lept, 2006, 15 x 20,8 cm, sign. PD A. Antonová, č. 11/50, Provenance: Antiquarian Ostrovní

    Current price: 500 CZK (21 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Večerní procházka

    No.: 20

    Auction price: 100 CZK (5 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 17:19

    lept, kombinovaná technika, 15,2 x 6,7 cm, sign DU K. Šafář, skvrnka na papíře, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 100 CZK (5 €)

    Last auctioneer: ID3**4 History of bids

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Karlův most

    No.: 17

    Auction price: 150 CZK (7 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 17:16

    lept, kombinovaná technika, 14,2 x 13,5 cm, sign DU K. Šafář, mírně zažloutlý papír, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Nahá duhová

    No.: 16

    Auction price: 250 CZK (11 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 17:15

    lept, kombinovaná technika, 14,8 x 6 cm, sign DU K. Šafář, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 250 CZK (11 €)

    Last auctioneer: ID6**0 History of bids

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Duhová loď

    No.: 7

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 17:06

    lept, kombinovaná technika, 15,9 x 7,3 cm, sign DU K. Šafář, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 300 CZK (13 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Duhová loď

    No.: 6

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 17:05

    lept, kombinovaná technika, 15 x 5,6 cm, sign DU K. Šafář, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt dívky s růží

    No.: 4

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 17:03

    lept, kombinovaná technika, 15 x 6 cm, sign PD K. Šafář, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt dívky s kloboukem

    No.: 3

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 17:02

    lept, kombinovaná technika, 13,5 x 6,1 cm, sign DU K. Šafář, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • Karel Šafář

    (1938-2016)

    Akt dívky

    No.: 1

    Auction price: 200 CZK (9 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 15. 02. 2024 17:00

    lept, kombinovaná technika, 15 x 6 cm, sign UD K. Šafář, Provenance: Antiquarian Dlážděná, the disciple of Prof. R. Fiala at the Tertiary School of Applied Arts in Prague, Prof. K. Svolinsky and Z. Sklenar at The Academy of Arts, Architecture and Design in Prague

    Current price: 200 CZK (9 €)

  • .

    Aukční katalogy SWANN

    No.: 53

    Auction price: 50 CZK (3 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:52

    7x sešit, Vydalo Swann, New York, 2003 - 2009, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 50 CZK (3 €)

    Last auctioneer: ID3**9 History of bids

  • .

    Sotheby´s catalogues and publications

    No.: 51

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:50

    aukční katalog, Vydalo Sotheby´s, New York, 44 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • .

    The Victor and Irene Murr Jacobs Collection

    No.: 50

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:49

    aukční katalog, Vydalo Sotheby´s, New York, 1996, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

  • .

    Moderní umění a fotografie

    No.: 49

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:48

    aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2015, 56 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID1**1 History of bids

  • .

    Moderní umění a fotografie

    No.: 48

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:47

    aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2015, 47 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)

    Last auctioneer: ID9**4 History of bids

  • .

    Moderní umění a fotografie

    No.: 47

    Auction price: 20 CZK (1 €)

    AUCTION IS TERMINATED: 01. 02. 2024 10:46

    aukční katalog, Vydalo Orlys Art Auctions, Praha, 2014, 72 stran, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná

    Current price: 20 CZK (1 €)