-
více autorů
Československé legie v Rusku, malířské dokumenty
No.: 560Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 24 x 35 cm, 99 reprodukcí velikosti pohlednice, ukázky děl umělců - legionářů čsl. legií za 1.sv. války, reprodukce děl nalepené na kartonu autoři:J. Vlček, F. Parolek, M. Smolka, O. Matoušek, V. Nikodem, F. VikZiegelheim, J. Malý, J. Hartman, vyd. Památník odboje, Praha, 1922, velmi do…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Karlův most
No.: 571Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
10x litografie, 42,5 x 30 cm, 10x sign. litografie, autoři: Jiří Lacina, Vladimír Pokorný, Josef Procházka, vyd. Vátvarná škola, Praha, 1955, volné listy v obálce, velmi dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Judaika
No.: 166Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
3x kniha, 17 x 11,5 cm, první kniha: Machzor ?, hebrejský text, vyd. Anton Schmid, Wien, 1806, polokožená vazba, z části odtržený hřbet, druhá kniha: Festgebete der Israeliten, J. Landau, vyd. J. Schlesinger, Wien und Budapest, 1905, německý a hebrejský text, clpl. vazba se zlaceným zdobením, z část…
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Soubor linorytů
No.: 575Auction price: 400 CZK (17 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
10x linoryt, 37 x 26 cm, značeno v tisku, volné listy, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 400 CZK (17 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
15.000 Km na lokomotivě za měsíc
No.: 382Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
brož, 20 x 16 cm, vyd. Práce, Praha, 1951, edice Průkopníci socialistické práce, pův. sešit s obálkou, 39s., dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Jak luninci v SSSR pečují o lokomotivy
No.: 381Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
brož, 20 x 14 cm, 3 články o stachanovcích strojní služby, vyd. Práce, Praha, 1951, pův. sešit s obálkou, 47s., výborný stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Le Miroir
No.: 854Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
58x sešit, 33 x 23 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z let 1914 - 1918, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Sur Le Vif 1914-1916
No.: 853Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
100x sešit, 31 x 24 cm, soubor sešitů francouzského časopisu z první poloviny 1. světové války, některé sešity jsou v horším stavu, celkově pěkně zachováno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Böhmen und Mähren, ročník 1942
No.: 851Auction price: 2.000 CZK (84 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
9x časopis, 35 x 27,5 cm, kompletní ročník protektorátního propagandistického časopisu, velké množstí fotografií a ilustrací, č. 6 pojednává o smrti a pohřbu Reinharda Heydricha, vyd. Volk und Reich, Prag, 1942, zašpiněno při okrajích, místy zvlněný papír, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděn…
Current price: 2.000 CZK (84 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Die SA.
No.: 850Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 30 x 22 cm, propagandistický časopis, Zeitschrift der Sturmabteilungen der NSDAP, Zentralverlag der NSDAP, 1941, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Der Ostmarkbrief
No.: 849Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 29,5 x 21 cm, propagandistický měsíčník, Gauleiter und Reichskommissar Joseph Bürckel in Gemeinschaft mit der Reichsorganisationsleitung, srpen, září, říjen 1939, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Der Schulungsbrief
No.: 848Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
3x sešit, 28 x 20,5 cm, propagandistický měsíčník vydávaný stranickým orgánem (NSDAP), r. 1942, místy drobné natržení, jinak velmi dobrý stav, pouze pro sběratelské účely, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID6**3 History of bids
-
více autorů
Konvolut podpisů osobností české literatury
No.: 769Auction price: 1.000 CZK (42 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
12x fotografie s podpisem, 14 x 9 cm, fotografie s podpisem: Josef Svatopluk Machar, Karel Scheinpflug, Joe Hloucha, František Flos, František X. Svoboda, František S. Procházka, Václav Štěch, Vilém Neubauer, Antonín Klášterský, Jan Čarek, Metoděj Jahn a Libuše Baudyšová, fotografie K. Scheinpfluga …
Current price: 1.000 CZK (42 €)
Last auctioneer: ID1**7 History of bids
-
více autorů
Hudebníci a operní pěvci
No.: 789Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
13x podpis, 34 x 24 cm, podepsaní: Jan Konstantin, Helena Buldrová, Marta Harlasová, Pavel Ludikar, Eduard Haken, Karel Burian, Dvořákovo kvarteto, Čeněk Pavlík, Josef Suk ml., Milan Bláha, aj., vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: ID1**7 History of bids
-
více autorů
Čeští hudební skladatelé
No.: 787Auction price: 800 CZK (34 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
9x podpis, rukopis, 34 x 24,5 cm, podpisy, rukopisy, náčrty notových záznamů: Jaroslav Křička, Karel Moor, Josef Vlach - Vrutický, Václav Neumann (dirigent), Emil Němeček, Silvetr Hipman, 2x Jan Seidel, Jaroslav Krombloch, vše nalepeno na papírech, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 800 CZK (34 €)
Last auctioneer: ID1**7 History of bids
-
více autorů
Památník zdravotní sestry československých legií Marie Dostálové
No.: 800Auction price: 15.000 CZK (625 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
památník, 24 x 19 cm, cca. 500 podpisů, památník obsahuje podpisy čs. legionářů, armádních důstojníků, politiků, veřejně známých osobností, osobností ruské emigrace, členů sjezdů zdravotnických organizací., podepsaní: Tomáš G. Masaryk, Alice Masaryková, gen. Stanislav Čeček, Radola Gajda, Hugo Vojta…
Current price: 15.000 CZK (625 €)
Last auctioneer: ID1**7 History of bids
-
více autorů
A collection of famous pictures of the Sung Dynasty
No.: 545Auction price: 1.400 CZK (59 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
kniha, 44 x 33 cm, 15 barevných reprodukcí a 15 stran s vysvětlivkami k obrázkům, čínský a anglický text, vyd. The Commercial Press, Limited, Peking, 1957, originální brokátová hedvábná vazba s několika fialovými jemnými hedvábnými šňůrami, vázaná ve stabilní skládací lněné složce se 2 sponami ze sl…
Current price: 1.400 CZK (59 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Hanzelka, Zikmund: Afrika snů a skutečnosti
No.: 707Auction price: 500 CZK (21 €)
AUCTION IS TERMINATED: 23. 05. 2024 15:00
3x kniha, 25 x 18 cm, podpisy obou autorů v prvním svazku, vyd. Orbis, Praha, 1955, 3x pův. clpl. vazba s obálkou, 238+268+231s., obálky potrhány, dobrý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 500 CZK (21 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED
-
více autorů
Konvolut kolorovaných rytin
No.: 60Auction price: 300 CZK (13 €)
AUCTION IS TERMINATED: 28. 08. 2023 10:59
7x kolorovaný mědiryt, 4x mědiryt, sv. Jan Křtitel, Mikuláš, Matouš, Kateřina, aj., více opotřebeno, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 300 CZK (13 €)
Last auctioneer: ID3**9 History of bids
-
více autorů
Konvolut katalogů Roman Trabura
No.: 56Auction price: 30 CZK (2 €)
AUCTION IS TERMINATED: 16. 02. 2023 13:55
katalog, 21 x 21 cm
Current price: 30 CZK (2 €)
Last auctioneer: ID1**1 History of bids
-
více autorů
Swětozor: neylaciněgssj spis obrázkowý k rozssjřenj užitečných známostj pro Čechy, Morawany a Slowáky
No.: 514Auction price: 1.500 CZK (63 €)
AUCTION IS TERMINATED: 24. 11. 2022 15:00
starý tisk, velké množství mědirytových ilustrací, č. 3-47 v jednom svazku, redaktor P. J. Šafařík, tisk a náklad synů Bohumila Háze, Praha, 1834-1835, stará clpl. převazba, 376s., opotřebeno, zachovalý stav, Provenance: Antiquarian Dlážděná
Current price: 1.500 CZK (63 €)
Last auctioneer: NOT AUCTIONED